Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

nuogas mažiukas - grožis, angeliukas wub.gif nematau nieko blogog fotografuoti nuogą vaikutį. wub.gif
Atsakyti
ir as nematau nieko blogo,kad mazus nuogus fotografuojame.Man savo mergyte labai aptinka fotografuoti
Atsakyti
Mano manimu, nieko baisaus, nes leliukai tokie grazus, kaip angeliukai.
Mes tai esame padare keleta nuotrauku, kai maudom ir pan.
Blogiau kai nera nuotrauku ir kudikystes. Broli mano fotkino ir nuoga ir pan nes pirmas vaikas buvo o apie mane pamirso,kol kasos isaugo smile.gif
Atsakyti
o man tai grazu nuogu leliuku foto, nieko as ten blogo nematau, aisku ten galima pridengti kai kurias vieteles ax.gif
Atsakyti
man super grazu kaip mazyliai nuogi,o kam tai nenormalu tegul issiplauna galva,as butinai savo mazike vesiu i foto atelje,kad padarytu plikos ant pilvelio gulint,man tai super grazu,o ir namie filmuoju ir fotografuoju,aisku ne specialiai ta vieta g.gif
Atsakyti
galvuoju kad nuogumas tai grazu,bet tik tuose atvejuose kada kai kurios vietos ira nerodomos
pagalvokit, jusu vaikas tai jus, prifotografavo tave su cackom ziaurej daug ir podaugelio metu, pvz. jau tau 20, ateina tavo vaikinas(mergina) ir tau nezinant,kai pasiulei ka nors pavartit, jis(ji) paima ir ziuri tas nuotraukas, kaip tu jaustumeisi tada.
o dabar galit atsakiti i klausima ar darit nuotraukas su cackom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazilio_tetis: 06 lapkričio 2007 - 20:41
nieko bloga nematau nuogu kudikiu nuotraukytese. Mes savo mazyle fotografuojam gana daznai ir tikrai yra keletas jos nuogos nuotraukyciu. Ar vaikas veliau gedinsis priklausys nuo tevu auklejimo. aisku nereikia vaiko fotografuot iki paauglystes su nuogu uzpakaliuku, bet bent pirmais gyvenimo metais tokios nuotraukos tai labai grazios!! 4u.gif 4u.gif as tokiu deja neturiu, bet jei tureciau ir jos butu tikrai grazios, juokingos ar pan, tai deciau drasiai i albuma ir visai nepergyvenciau jei kas pamatys.
Atsakyti
Man irgi grazu nuogo kudikelio nuotraukos. Juk specialiai intymiu vietu nefotografuojame blink.gif O grazios, meniskos nuotraukos, kai kudikis maudosi, ar guli ant pilvuko, man labai grazu. (ypac kai kudikelis toks rubuiliukas su graziom rinkutem biggrin.gif )Aisku jeigu vyresniam vaikui nepatiks tokios nuotraukytes, jos gali likti tik teveliams. Nors poziuris i nuoguma labai priklauso nuo auklejimo.
Atsakyti
Mano nuomone nematau as cia nieko blogo. Juk cia vaikui islieka prisiminimas kiekviena padaryta nuotrauka, tai kodel tarp tu prisiminimu netureti ir saves nuogutes. As turiu ir neviena savo nuogutes nuotraukyte ir man labai idomu pasiziureti netik i save su rubeliais bet ir i nuogute. As savo maziuke ne tik pafotografuoju nuogute, bet ir pafilmuoju kada ji maudosi, manau jai taip pat kaip ir man bus idomu pasiziureti i save kokia ji buvo mazute ir fainute. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif grazu 4u.gif ,ir nieko blogo as taip pat nematau
Atsakyti
Iki metų gražu, vėliau gal nereiktu....Kiekvienas elgiasi kaip nori smile.gif
Atsakyti
Nematau kudikio nuogume nieko gedingo smile.gif
Atsakyti