Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

As savo pupa nufotkinu ir nuoga. Turiu net savo pacios nuotrauku, kai buvau nufotkinta nuoga maza ir nematau nieko cia blogo smile.gif
Atsakyti
o kas gi cia blogo turiu ir neviena nuotraukyte thumbup.gif
Atsakyti
grazu. savo pupu nuotrauku turiu is visu pusu ir kur matosi viskasviskas ir ne visai viskas ir nematau tame nieko blogo.
Atsakyti
na manau kad tai nieko gedingo, man pavyzdziui grazu paziureti savo nuotraukas mazos, na bet vel gi priklauso kokio amziaus tas vaikas nuogas, kudikis labai grazu o vat kokiu 10 metu schmoll.gif , bet juk desimtmetis irgi vaikas
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 08 07, 00:12)
na manau kad tai nieko gedingo, man pavyzdziui grazu paziureti savo nuotraukas mazos, na bet vel gi priklauso kokio amziaus tas vaikas nuogas, kudikis labai grazu o vat kokiu 10 metu  schmoll.gif , bet juk desimtmetis irgi vaikas

Dar nieko, jei svarbiausias nuotraukos akcentas yra vaikelio kažkoks judesys (gulėjimas ant pilvuko, žaidimas, maudynės ar dar kas), o intymios vietelės beveik nesimato. Tačiau mačiau tokių nuotraukyčių, kur leliukas tiesiog guli, o jo blush2.gif vietelė - pirmame plane, nuotrauka į ją tiesiog sufokusuota. O tokių nuotraukų mačiau todėl, kad yra mamyčių, kurios ne tik taip "žaviai" nufotografuoja, bet įdeda į internetą ir dar nuorodą įmeta prie savo parašo, kad bet kas paspaudęs galėtų pasižiūrėti g.gif .
Va tokio dalyko tai aš tikrai nesuprantu...
Kur garantija, kad šitokiu būdu vaikelio nuotraukytė nepaklius į akis tikram iškrypėliui?
Jeigu jau nupliauškinai savo kūdikėlį be apatinių, tai ir laikyk stalčiuje, o ne rodyk viešai...
O gal aš tikra senamadė davatkėlė ir nieko nesuprantu?.. verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(menade @ 2006 04 21, 06:21)
Man tiesiog pasidarė įdomu,ką manote apie nuogo vaiko fotografavimą: ar tai visiškai normalu ar gėdinga? Mat neseniai apturėjau tokį įvykį,kai nuėjusi pas savo draugus į svečius jų penkiametė dukra pasiėmusi foto albumą plėšė savo nuogos foto.Ar tai reiškia,kad jei gėda?Ar jum pvz gėda žiūrėti į savo vaikystėje darytas nuogaliukų foto?
Asmeniškai aš savo sūnų fotografuoju ir nuogą ir apsirengusi,vienžo visada kai tik papuola ir nemanau,kad nuogas vaiko kūnas yra gėdinga...

mes taip pat savo spirga buna nuogyti nufotigrafuojam ax.gif ar maudantis ar siaip ant lovos besivoliojanti ... kai pradeda mazius mimikas metyti,nelabai galvoji kad reikia dengti , jug tai 2men kudikelis wub.gif
o del plesymo-nereikia vaikui sudaryti preteksto jausti geda-nerodyti kiekvienam atejusiam nuogo vaiko nuotrauku...tegul jos sau atskiram albumeli buna saugiai padetos ir tik seimos nariams prieinamos mirksiukas.gif ir vaikui ramiau ir nuotraukos sveikos
Atsakyti
As taip pat savo dukryte nufotografuoju nuoga smile.gif Nemata cia nieko blogo. Juk tai prabegantys momentai, kuriuos norisi issaugoti nors nuotraukoje wub.gif Zinoma, nefografuoju bet kaip, o tarkim is sonelio blush2.gif Juk nebutina, kad visos grozybes matytusi mirksiukas.gif
Atsakyti
negali pasakyti kaip pasielgs pats vaikutis paauges , kai jau mokes valdyti zirkles, ar ir tos pirmosios nuotraukytes kur jis nuogutis gali buti geda.. unsure.gif
bet kai fotohgrafuoju , butinai , ne visada stengiuosi kazkuom pridengti, ant lovos- antklode, per fotosesijas gelytemis, pacia kojyte itt wub.gif
grazu!!! wub.gif
Atsakyti
visada stengiuosi paveiksluoti taip, kad nesimatytu paciu imtymiausiu mazyliu vieteliu
Atsakyti
Man labai gražu maži nuogaliukai smile.gif .Turiu savo mažytės tokią nuotrauką ir savo vaikus mažus taip esu nufotkinusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi tame nematau nieko blogo, man gražu ax.gif savo kūdikėlį esu nufotografavus maudantis, dar noriu "sausumoje" nufotkint, bet neprisiruošiu wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu kas gali buti gedingo fotografuoti savo mazyli nuoguteli.Kam nepatinka tegul neziuri. tongue.gif O teveliam savas vaikas grazus visoks ir aprengtas ir nuogas ir su snargliuku panosej. As savo mazaja visokia ir visaip fotografuoju.Akimirkas reik iamzinti, nes jos nebesikartoja.O su metais musu atmintis tikrai ne gereja... biggrin.gif
Atsakyti