Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

QUOTE(smagure @ 2007 07 17, 21:33)
man atrodo kad iki tam tikro amziaus, kudykysteje tai zavu...


Būtent, iki tam tikro amžiaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau kokiu reikia būti žmogumi,kad nuogo kūdikio nuotraukos nepatiktų, ar atrodytų nepadoriai g.gif . Juk tai mažučiai angeliukai, o nuogi ar aprengti man vistiek labai gražūs smile.gif
Atsakyti
na niekaip nesuprantu kaip gali isviso kilti klausimas toks.aisku mes fotkinam ir su visom grozybem ir nematau tame nieko tokio. juk nieko baisaus tokiu nuotrauku tureti:galbut rodai jas ne visiems, o jei ir mato,tai juk kudikystes foto,ne gedingi dalykai kazkokie.as pati praktiskai neturiu mazos foto,bet jei tureciau deciau i albuma,kad ir plikutes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 07 19, 10:30)
na niekaip nesuprantu kaip gali isviso kilti klausimas toks.aisku mes fotkinam ir su visom grozybem ir nematau tame nieko tokio. juk nieko baisaus tokiu nuotrauku tureti:galbut rodai jas ne visiems, o jei ir mato,tai juk kudikystes foto,ne gedingi dalykai kazkokie.as pati praktiskai neturiu mazos foto,bet jei tureciau deciau i albuma,kad ir plikutes lotuliukas.gif



Pritariu smile.gif
Atsakyti
oj man atrodo kad tai ira labai saunu! labai grazu!!
Atsakyti
QUOTE(menade @ 2006 04 21, 09:21)
Man tiesiog pasidarė įdomu,ką manote apie nuogo vaiko fotografavimą: ar tai visiškai normalu ar gėdinga? Mat neseniai apturėjau tokį įvykį,kai nuėjusi pas savo draugus į svečius jų penkiametė dukra pasiėmusi foto albumą plėšė savo nuogos foto.Ar tai reiškia,kad jei gėda?Ar jum pvz gėda žiūrėti į savo vaikystėje darytas nuogaliukų foto?
Asmeniškai aš savo sūnų fotografuoju ir nuogą ir apsirengusi,vienžo visada kai tik papuola ir nemanau,kad nuogas vaiko kūnas yra gėdinga...

Man cia nieko gedingo nera, bet stengiuosi fotografuodama, kad tos vieteles nesimatytu, o jei aiskiai matosi, su tam tikra programa uzpiesiu veiduka ar ka panasaus, nors yra pora nuotraukyciu, kad matosi viskas
Atsakyti
Nuogo vaiko nuotrauka nelygi nuotraukai. Sutinku, kad geros tos nuotraukos, kur matyti nuogas pilvelis, šlaunytės, bet ne užpakaliukas ar, tuo labiau, intymios vietelės. ypač jei nuotraukas norima skelbti internete. Mes negalime kol kas paklausti vaiko, ar jis nori pozuoti - pleškiname ir tiek. O tuo labiau - ar nori pozuoti NUOGAS.

Bent jau mes kiek fotografuojame savo vaikelį, tai stengiamės, kad intymumai nesimatytų.

O jei kam atrodo, kad nuotraukos su apnuogintomis kūdikio intymiomis vietelėmis - kažkas tokio, tai bandykite nufotkinti ir savo persprogusi cepeliną ir patalpinti šalia vaiko intymumų. Va tada tai tikrai bus LABAI GRAŽU lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumiux: 22 liepos 2007 - 17:09
Man nuogas vaiko uzpakaliukas tikrai nieko baisaus ir gedingo biggrin.gif turiu keleta tokiu foto, bet dukrytei ten 6 menesiai. Intymesniu nuotrauku nedarau blush2.gif
Atsakyti
Manau, iki kokių 2 metų tai tinka
Atsakyti
Man irgi atrodo nieko cia negrazaus, bet gerai pamenu, kai buvau paaugle ir vartinejau savo mazutes pusseseres foto, tai dziaugiausi,kad as tokiu neturiu - o jei kas svetimas pamatys?
Atsakyti
As savo mazute nufotkinau kelis kartus nuogute..man labai grazu..savo tokiu nuotrauku vaikystej neturejau,o noreciau dabar palyginti savo ir jos sudejima,nes mama mudvi nuolat lygina..o kam negrazu nuogaliukai kudikeliai,tai tikriausiai savo vaiku neturi..
Atsakyti
Man tai irgi labai grazu nuogas kudikelio kunelis thumbup.gif
Atsakyti