Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Fotografuodama savo mergyte siek tiek pridengiu,nors nieko blogo nematau nuogose vaikuciuose,juk tai normalu ir nieko gedingo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Man tai gražu ir mes turim tokių nuotraukyčių, nors atsimenu draugės brolis gėdinosi savo tokių nuotraukų.
Atsakyti
Man paciai labai grazios maziuku leliuku nuogaliuku biggrin.gif nuotraukos, ypac meniskos. savo dukriuko, tikrai nedaug nuotrauku kuriose butu nuogute g.gif
o rodyti ar ne? gal tik artimiausiu zmoniu rate. nesuprantu kokia cia gali buti geda... g.gif
Atsakyti
MANO VYRUI TAI NELB PATINKA,O MAN GRAZU.AS SAVO NUOGUTES NETURIU FOTO,KAI MAZYTE BUVAU TEVAI NETUREJO TOKIU GALIMYBIU,TEI NET LIUDNA,KAD NETURIU, verysad.gif ,UZTAI SAVO MAZYLE FOTKINU VOS NE KASDIEN,TIEK NUOGUTE TIEK SU DRABUZELIAIS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 16, 09:01)
Tai yra labai grazu ir nekalta,gimstam nuogi ir mus mato kruva daktaru............................ir ka, ir nieko.Nuogas leliukas tai kazkas svelnaus nepaparasto,su lygia grazia odele.MAN TAI LABAI LABAI GRAZU.Nereikia fotkint desimtmetes,bet leliuka BUTINAI biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif mes savo mažių fotkinam visada,kai tik gražus kadras,ir visai nesvarbu ar tada nuogas ar su kailiniais...Juk jo nuogų nuotraukų į mokyklą nenešim,ir į skelbimų lentą nedėsim blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai grazu meniskos nuogu kudikiu nuotraukos wub.gif ir nematau nieko gedingo, bet jei jau didesnius vaikus fotkinti nuogus gal ir nereiktu nu pvz nuo kokiu 2 metu ir daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Nieko gedingo absoliuciai nematau. Juk nuogas kudikis nesukelia tam tikru minciu, o jei kazkam del to geda, tai jau auklejimo itaka. Yra zmoniu, kurie sutuoktiniui pasirodyti neapsiregne gedijasi, o ar tai yra gedinga ir negrazu? g.gif
As tai fotografuoju maziuke ir apsirengusia, ir nuoga, kaip tik papuola. Ypac grazu ir smagu besimaudancia fotografuoti,tokia linksmute ir grazute buna ax.gif
Atsakyti
ir as manau kad nieko gedingo cia nera. Tiesiog kai tevai idiegia vaikams kad nuogumas yra gedingas- tuomet tokiu nuotraukyciu gedijasi. Juk visi esam girdeje mamyte sakant- "nekelk sijono, na kaip tau negeda?" arba "apsirenk, kaip negeda?" ir pan, na o jei vaikas vistiek nuogumo gedijasi- gal deretu jam paaiskinti, jog buti nuogam nera blush2.gif , tiesiog nepriimta? Arba tiesiog tam tikrame amziaus tarpsnyje nerodyti maziuliui tokiu nuotraukyciu- kol isaugs ta "nuogumo kompleksa"?
as pati fotografuoju suneli nuoga, man labai grazu ziureti ir i savo pliksiukes maziukes nuotraukas tongue.gif pridengiu tik tuomet, jei galvoju ta nuotraukyte i ineta deti biggrin.gif
Atsakyti
Turi ir mano vaikai nuogų fotkių. Man gražu, šeimos albume. Jei kalbėtume apie internetą, tai tokių jokiu būdu nedėčiau.

Jei penkiametė mergaitė plėšo foto, tai gal jai gėda, kad svetimi į ją žiūri. Juk mes dažnai mėgstam brukti savo vaikus kitiems, kai tuo tarpu vaikai visai to nenori rolleyes.gif
Atsakyti
Nuogas sveikas kunas yra grazu. Ypac vaiku! Pati fotografuoju, pati buvau fotografujama ir ta darysiu su savo maziuku!
Atsakyti
Nieko čia gėdingo, ir pati fotografuoju.
Atsakyti
man atrodo kad iki tam tikro amziaus, kudykysteje tai zavu...
Atsakyti