Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Nematau dideles problemos... Mes su savishkiu y savo kudikystes nuotraukas pazhiurim ir zhvengiam lotuliukas.gif Mazhoji ir jau prifotkina nuogu uzhpakaliuku wub.gif Galvoju paprashyt savo puseseres profesonales pafotkint kaip nors ydomiai musu prinsese ax.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif niekada net nepagalvojau,kad kam nors gali buti geda del savo maziuko nuogo nuotraukyciu g.gif doh.gif schmoll.gif man niekada nebuvo geda ,net nesusimasciau apie tai.. savo maziuka irgi fotografuoju wub.gif man tai grazu ir nematau cia nieko gedingo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As savo dukryte esu nufotkinus maudant ir isiremusi i remeli ir man tai yra labai grazu.Nemanau kad vaikui gali buti geda,nebent jau didesni fotkintum.
Atsakyti
Mes tai specialiai nefotografuojame jo s nuogos, bet kai pagauni koki momenta, tai visvien kaip nors pridengi, ar siaip nuo situacijos priklauso. 4u.gif
Bet mano, kad nieko cia gedingo nera blink.gif
Atsakyti
Mes taip pat fotografuojame ir nuogą,ir apsirengusią.Nemanau,kad čia būtų kas nors baisaus ar gėdingo.
Atsakyti
Tai yra labai grazu ir nekalta,gimstam nuogi ir mus mato kruva daktaru............................ir ka, ir nieko.Nuogas leliukas tai kazkas svelnaus nepaparasto,su lygia grazia odele.MAN TAI LABAI LABAI GRAZU.Nereikia fotkint desimtmetes,bet leliuka BUTINAI biggrin.gif
Atsakyti
As ir nieko pries neturiu nuogaliuku nuotraukytes,tik tam turi buti tam tikros ribos mirksiukas.gif
Atsakyti
Man negeda ziureti savo vaikystes nuogos foto,tai maziuka kai buvo 3men pora nuotrauku taip pat padariau smile.gif
Atsakyti
nematau čia jokios gėdos, kol kas turim tik 1 tokią fotkę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antele @ 2006 04 23, 00:06)
Mazas putnus rubuiliukas yra pats graziausias vaizdelis tevams bei senialiams biggrin.gif
Nors kai pagalvoju saviske nuoga fotografavau tik besimaudancia, o  kai siaip isrengiu, tai vis neprisitaikau  tongue.gif
O del to kad paauge vaikai pradeda gedytis savo nuogu nuotrauku, manau netiesiogiai prie to prisideda ir tevai.  Zinoma dabar bepigu man sneketi, bet vistiek manau ateina laikas, kai vaikai susidomi savo lytimi ir pan. Ir tikriausiai reik sneketi su jais, kaip kas ir kodel. Ir kad matyti save nuoga kudikeli nuotraukoje nera nieko blogo  ax.gif  Ir tuomet ir  suaugus nebereiks raudonuoti, jei kas pamatys tavo kudikystes nuotraukas    tongue.gif

pilnai sutinku kad nuo pat mazens tevai turi aukleti vaika jam suvokiant kad nuogas kunas yra naturalus dalykas o ne kazkas gedingo ir kad nuogos jo leliuko nuotraukos yra grazus dalykas , as pati dziaugiuosi, kad turiu savo vaikystes nuogos nuotrauku ir ziuriu i jas su dziaugsmu ir niekada ju nesigedijau
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2006 04 21, 09:27)
Aš asmeniškai nuogą vaiką vengiu fotografuoti arba bent jau imtymumus paslėpiu tam tikromis programomis. Taip elgiuosi ne dėl to kad nuogas vaikas negražu ar tai kažkas gėdingo, bet todėl kad jam nereikėtų ateity raudonuoti kai jo mergina vartys vaikystės albumus, taip kaip daro mano vyras....

blink.gif
Na čia gal nuo žmogaus priklauso g.gif aš tikrai nepatebėjau, kad mano vyras būtų gėdijęsis, kai vartydavau jo nuogaliaus foto, o man- visai negėda, kai jis vartydavo mano.. juk suaugę sveiki žmonės esam, ko gi čia gėdytis?? g.gif suprantu, kad vaikui kitaip atrodo, na bet suaugusiam g.gif Juk taip žavu maži nuogaliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 17 spalio 2006 - 16:12
Gal nuo vaiko priklauso, bet ankstyvoje paauglysteje man labai nepatikdavo ir jausdavau gedos jausma kai ne seimos nariai mano nuogos nuotraukas ziuredavo. Todel i albumus, kurie bus kitiems rodyti, nuogu sunaus nuotrauku nedesiu, na nebent visai jau ten nieko nesimatys smile.gif O sau tai aisku, kad turesiu prisiminimui bigsmile.gif
Atsakyti