Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

QUOTE(J.U.D.I.T.A @ 2006 04 24, 16:53)
nu mamules ir pavarot blink.gif kokia gali buiti geda kai uzaugi ziuret i savo maziuko nuogiuko foto blink.gif man labai grazu tik gaila as tokiu foto neturiu verysad.gif bet mano lelis jau turi drinks_cheers.gif ir kai grisiu i lt tai butinai nueisim i foto telje pasifotkyti thumbup.gif pritariu kurioms grazu ir nesuprantu tu kurioms negrazu ar geda blink.gif

Nuogumas nuogumui nelygu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nongrata: 24 balandžio 2006 - 16:04
QUOTE(nongrata @ 2006 04 24, 17:03)
Nuogumas nuogumui nelygu cool.gif

drinks_cheers.gif
O siaip grazu nuogaliuku nuotraukos, bet reikia suprasti ir paaugliukus, juk tokio amziaus gedijamasi daugelio dalyku, kas usaugusiems atrodo normalu. Man irgi buvo geda tokias savo nuotraukas rodyti, bet kai "uzaugau" ir geda dingo smile.gif
Atsakyti
As irgi savo maziuli nuoguti fotografau. Tik va klynuka uzdengiu kokiu minkstu zaisliuku, ar tiesiog pagaunu momenta kai nesimato. Man labai grazu. Ypayingai nespalvotos, super atrodo thumbup.gif

Atsakyti
Nuogas gražiai pateiktas kūnas, nesvarbu ar vaiko, ar suaugusio yra menas. Tik tas menas yra toks subtilus ir intymus, nereikia jo rodyti visiems. Dukrai jos mažiukės nuogaliukės foto būtinai parodysiu, o jeigu ji norės - parodys ir kitiems. Man kaip mamai malonu ją tokią nuogutę mayti, noriu prisiminti kaip ji atrodė.
Atsakyti
Aš manau tai visai negedinga juk ju niekur neviešini ir aš turiu savo mažytės man labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif faina pažiūrėti kokia būvau kiek rinkučiu tūrėjau tūriu išviso savo nuotrauku apie 200 ir noriu kad mano vaikai tūrėtu kiekviena akimirka ar jis nuogas ar NE
Atsakyti
Jooo.. gera tema.

A bandysiu savo vaiką auklėti taip, kad nebūtų nieko gėda ir jokių tabu. Aišku namie nudistų pliažo nedarysim.. bet ir kad netyčia pamatęs nuogą mamą ar mane - nepradėtų raudonuoti arba su draugais šaipytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veikejas @ 2006 04 30, 08:23)
A bandysiu savo vaiką auklėti taip, kad nebūtų nieko gėda

Nuuuu.... nekalbu apie nuogo kūno gėdijimąsi, bet sorry, jei jau žmogui nebelieka gėdos jausmo, tada tikrai kažkas netvarkoj...Ir nėra ko didžiuotis kai niekad dėl nieko neraudonuoja... tas kaip tik rodo žmogaus jautrumą. Niekad negėda žmogui be sąžinės ar elementaraus padorumo...na nebent planuoji, kad į Seimą eis cool.gif
Atsakyti
Nesuprantu ,jei jau kazkokius nepatogumus ir gedas kelia ziureti nuogo kudikelio nutraukas doh.gif tai virsune jau isvis arba jau problema yra paciame zmoguje.Man labai grazu maziukai pliksiukai nuotraukose wub.gif ,turiu prifotkinus pilna wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Na OK OK.


QUOTE(Patieška @ 2006 04 30, 07:32)
Nuuuu.... nekalbu apie nuogo kūno gėdijimąsi, bet sorry, jei jau žmogui nebelieka gėdos jausmo, tada tikrai kažkas netvarkoj...Ir nėra ko didžiuotis kai niekad dėl nieko neraudonuoja... tas kaip tik rodo žmogaus jautrumą. Niekad negėda žmogui be sąžinės ar elementaraus padorumo...na nebent planuoji, kad į Seimą eis  cool.gif

Atsakyti
Tu dantų nešiepk user posted image
Atsakyti
As turiu savo mazos nuogales nuotrauku. Ir labai dziaugiuosi del to, faina pasiziureti i save. smile.gif Todel ir mazyli nufotografuoju. Nezinau kas cia yra gedingo smile.gif Juk papludimiuose tiek laksto nuogaliuku ir niekas del to nesneka, o cia, kad teveliai tures savo maziuka nuoga nusifotkine visai ne problema.
Atsakyti
mes fotkinam.. ax.gif o savo su nuogybem vaikystej irgi nemegdavau, ypac kai pvz skaidres ziuredavom kudikystes laugh.gif dbr ziurejom neseniai, tai net nesureagavau, o anksciau net israusdavau laugh.gif
Atsakyti