Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

QUOTE(nongrata @ 2006 04 21, 09:27)
Aš asmeniškai nuogą vaiką vengiu fotografuoti arba bent jau imtymumus paslėpiu tam tikromis programomis. Taip elgiuosi ne dėl to kad nuogas vaikas negražu ar tai kažkas gėdingo, bet todėl kad jam nereikėtų ateity raudonuoti kai jo mergina vartys vaikystės albumus, taip kaip daro mano vyras....


kažkokia nesąmonė raudonuoti kai mergina pamatys savo vaikiną dar leliuką, ką jau šiuolaikinės merginos ir kūdykėlių gražumus matuoja. Taip pagal nogratą išeitų.

QUOTE(saulėsmama @ 2006 04 21, 10:01)
Na tikrai nematau nieko blogo kūdikio nuogume,nes esu mama.Neseniai tvarkiau vyresniukės nuotraukas ir ji paprašė,kad į albumą jos nuogalės nuotraukyčių nedėčiau.Pasidariau išvadą-tokios nuotraukytės bus kolkas mamytei.Gal kai turės pati vaikučių užsinorės pamatyti save tokią. wub.gif


pritariu Saulėsmamai, jog jei norės parodys vėliau kai paaugs. Aš tai labai norėčiau turėti tokių nuotraukyčių. Būtų įdomu save patyt mažiukę.

Aš taip pat nieko gėdingo nematau. Kaip kažkas minėjo gražu pasigrožėti rubuiliukais kūniukais.
Atsakyti
QUOTE(saulėsmama @ 2006 04 21, 10:01)
Na tikrai nematau nieko blogo kūdikio nuogume,nes esu mama.Neseniai tvarkiau vyresniukės nuotraukas ir ji paprašė,kad į albumą jos nuogalės nuotraukyčių nedėčiau.Pasidariau išvadą-tokios nuotraukytės bus kolkas mamytei.Gal kai turės pati vaikučių užsinorės pamatyti save tokią. wub.gif


As irgi pritariu, kai pati bus mamyte ir tures savo vaikuciu tai tada noresis tokiu nuotraukyciu. Nemanau, kad tai gedinga. Net ir dabar pati neseniai pagimdziau, tai mamos prasiau, kad atveztu nuotrauka kur esu kudykis, kad sulyginciau i ka tas mano kudykelis panasus tongue.gif Kai buvau paaugle aisku tokiu nuotrauku nesinorejo rodyti bernams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 04 21, 20:30)
As irgi pritariu, kai pati bus mamyte ir tures savo vaikuciu tai tada noresis tokiu nuotraukyciu. Nemanau, kad tai gedinga. Net ir dabar pati neseniai pagimdziau, tai mamos prasiau, kad atveztu nuotrauka kur esu kudykis, kad sulyginciau i ka tas mano kudykelis panasus tongue.gif  Kai buvau paaugle aisku tokiu nuotrauku nesinorejo rodyti bernams lotuliukas.gif

bet butu geras jei bernas paprasytu paziuret kaip atrodei kudikis lotuliukas.gif
Atsakyti
specialiai stengiuosi pridengt klynuką - kas per daug atvira, man negražu schmoll.gif
Atsakyti
Mes tai savo lelyte fotografojam ir man tos nuotraukos labai graziai atrodo. Na dabar kaip yra skaitmeniniai fotoaparatai tai nebutina visas nuotraukas daryti, galima i CD irasyti. O kaip uzaugs as manau ir jai bus labai gera paziureti
Atsakyti
Man tai irgi tai yra normalus dalykas smile.gif Noreciau ir as tureti tokiu nuotrauku biggrin.gif
Deja...
Dukryte esu daug kartu fotografavus nuoga.Na,kai ji paaugs,manau,kad reikes jas paslepti blush2.gif kad nesuplesytu tongue.gif Kai pati bus mama tada ir parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš visai nesigėdijau savo mažos nuogaliukės foto.Albume pati pirma foto buvo mano maudynės ax.gif Gražu wub.gif
Atsakyti
Mazas putnus rubuiliukas yra pats graziausias vaizdelis tevams bei senialiams biggrin.gif
Nors kai pagalvoju saviske nuoga fotografavau tik besimaudancia, o kai siaip isrengiu, tai vis neprisitaikau tongue.gif
O del to kad paauge vaikai pradeda gedytis savo nuogu nuotrauku, manau netiesiogiai prie to prisideda ir tevai. Zinoma dabar bepigu man sneketi, bet vistiek manau ateina laikas, kai vaikai susidomi savo lytimi ir pan. Ir tikriausiai reik sneketi su jais, kaip kas ir kodel. Ir kad matyti save nuoga kudikeli nuotraukoje nera nieko blogo ax.gif Ir tuomet ir suaugus nebereiks raudonuoti, jei kas pamatys tavo kudikystes nuotraukas tongue.gif
Atsakyti
Ojetus ko cia gedytis? As turiu visa kruva savo nuogales nuotrauku kur viskas matosi ir niekada del ju nesigedinau! Tik va mano mociute tai tomis nuotraukomis baisisi lotuliukas.gif Nu bet kas ten gedingo??? Juk mazas leliukas ir tiek.
Rodziau tas nuotraukas savo draugui ir pati jo maciau - man tai labai grazu! wub.gif Kas cia per gedijimasis nesuprantu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 23 balandžio 2006 - 19:59
Ir man atrodo, kad nuogas leliuko kūnelis yra labai gražus. Aš nei pati gėdijausi savo nuogos nuotraukų, nei ruošiuosi slėpti savo mažiaus nuogo nuotraukas. Nebent, jei jis nenorės - palaikysiu kol užaugs.
Atsakyti
QUOTE(vinkelyte @ 2006 04 21, 10:19)
Nu aš tai irgi nieko blogo nematau tokose nuotraukose. Man gražu wub.gif Na, aišku, kai genitalijos nesimato...  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Atenila @ 2006 04 21, 20:03)
kažkokia nesąmonė raudonuoti kai mergina pamatys savo vaikiną dar leliuką, ką jau šiuolaikinės merginos ir kūdykėlių gražumus matuoja. Taip pagal nogratą išeitų.

doh.gif doh.gif doh.gif čia jau tavo išvados. Ne visi žmonės vienodi ir nėra čia ko šaipytis. Manęs nuogos niekas nefotografavo ir dėl to kad neturiu tokių foto nuoskaudos tikrai nejaučiu. Vyras tokių foto turi, bet nėra jomis sužavėtas ir vaikystės albumas paliktas pas tėvus. Todėl nesiruošiu ir aš specialiai gaudyti tokius kadrus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovanele @ 2006 04 24, 14:43)
Ir man atrodo, kad nuogas leliuko kūnelis yra labai gražus. Aš nei pati gėdijausi savo nuogos nuotraukų, nei ruošiuosi slėpti savo mažiaus nuogo nuotraukas. Nebent, jei jis nenorės - palaikysiu kol užaugs.

nu mamules ir pavarot blink.gif kokia gali buiti geda kai uzaugi ziuret i savo maziuko nuogiuko foto blink.gif man labai grazu tik gaila as tokiu foto neturiu verysad.gif bet mano lelis jau turi drinks_cheers.gif ir kai grisiu i lt tai butinai nueisim i foto telje pasifotkyti thumbup.gif pritariu kurioms grazu ir nesuprantu tu kurioms negrazu ar geda blink.gif
Atsakyti