Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Nuogas nuogam nelygu, grazu kai nuogas, taciau juk nebutina visu vaiko grozybiu pirman plane rodyt, as pvz savo vaikus fotkinu ir nuogas bet butinai taip, kad nesymatytu TAI rolleyes.gif
man asmeniskai negrazu kai tevai fotkina vaikus, o jis sau issisketes nuogutelis guli, tokios savo foto tikrai nenoreciau turet schmoll.gif
Atsakyti
asmeniniam naudojimui - taip, dejimui i facebooka, siuntinejimui draugams ir kolegoms - ne smile.gif
Atsakyti
sutinku ,kad fotografuot tik asmeniniam naudojimui smile.gif kam kiti turi ziuret schmoll.gif kiekvienas kudikis yra asmenybe ir vien del to ,kad tevam grazu nereiketu visur deti tu nuotrauku ax.gif
Atsakyti
Iš maudynių turim nuotraukų nuoguliuko, nematau tame nieko blogo. Kai žiūriu kitų vaikų nuotraukas pas ką nors ir būna nuogas visiškai, kažkaip susinepatoginu, lygiai taip kaip nemėgstu visiškai nuogu vaikučių vasara prie ežerų ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 05 08, 15:10)
Iš maudynių turim nuotraukų nuoguliuko, nematau tame nieko blogo. Kai žiūriu kitų vaikų nuotraukas pas ką nors ir būna nuogas visiškai, kažkaip susinepatoginu, lygiai taip kaip nemėgstu visiškai nuogu vaikučių vasara prie ežerų ir pan.

Man irgi nepatinka nuogi vaikai prie vandens telkiniu schmoll.gif juolab kai sedi plikais uzpakaliukais ant purvino smelio,kazkuriam vaiku zurnale skaiciau ,kad ir medikai tam nepritaria ,nes gali uzsikresti ivairiom ligom verysad.gif zinoma galima visur pavoju izvelgti ,bet tikrai bent jau cia nera reikalo nurenginet tu vaikuciu .
Atsakyti
As pries tokias foto. schmoll.gif Nei asmeniniam, nei kitokiam naudojimui. man tai nepriimtina. Maziukas negali pasirinkti tokiu atveju, o tai labai asmeniskos foto, kur manau pats zmogus turi pasirinkti priimtina jam tai ar ne... tegul ir nesimato tu vieteliu, man vistiek graziausios foto su kad ir minimum drabuzeliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaurine* @ 2011 03 29, 15:50)
Nuogas nuogam nelygu, grazu kai nuogas, taciau juk nebutina visu vaiko grozybiu pirman plane rodyt, as pvz savo vaikus fotkinu ir nuogas bet butinai taip, kad nesymatytu TAI  rolleyes.gif
man asmeniskai negrazu kai tevai fotkina vaikus, o jis sau issisketes nuogutelis guli, tokios savo foto tikrai nenoreciau turet  schmoll.gif


drinks_cheers.gif Jei fotografuoju nuoga, stengiuosi kad "tai" nesimatytu schmoll.gif O siaip visada bent su triusikiukais, pampersu ax.gif
Atsakyti
Na, mes specialiai nuogo nefotografuojam. Tačiau maudynių ir prie jūros nuotraukų, kur vaikas išrengtas, yra. Net nežinau, kas ten jose matosi, neatkreipiau dėmesio. Nesupreikšminu šių dalykų, juk tai natūralu.
Atsakyti
mes nuogas nuotraukytes tarem iki keliu menesiu , "toks koks atejo i si pasauli" nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Misaki @ 2011 03 30, 12:39)
asmeniniam naudojimui - taip, dejimui i facebooka, siuntinejimui draugams ir kolegoms - ne smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes turim foto po maudyniu, ka tik gimusio nuogucio. Nematau tame nieko blogo. Pati turiu savo nuogutes nuotrauku, kai buvau kokiu 1- 2 men laiko, ir man grazu pasiziureti.
Turim remeli, kur dedasi nuotraukytes iki metuku, tai pirma nuotrauka yra nuogucio po maudyniu. I remeli det nelabai norejau, bet vyras labi prase, jam grazu, tai idejom smile.gif
Atsakyti
Asmeniniam prisiminimui nieko blogo nematau, kad vieną kitą nuotraukytę turi, tiesiog retkarčiais smagu prisiminti, kokie griežinai šlaunytes puošė smile.gif
Atsakyti