Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

man labai grazu mazi nuogi kudikiai, bet nenoreciau ,kad mano mazos nuogos foto kur nors spausdintu ar kam nors rodytu ax.gif
Atsakyti
nuotraukos buna skirtingos...
As esu graziu, originaliu, menisku, profesionaliu nuotrauku megeja.
Man yra labai grazios kudikio nuotraukos... wub.gif
Bet kai man duoda paziureti vaiko albuma, o ten visas albumas su muiline prifotkinto nuogo vaiko... niu kad tai jau nera grazu... Jau nekalbu apie didesnius vaikucius...
Nereikia perlenkti lazdos...
Atsakyti
sveikos smile.gif
man nepriimtinos nuogo vaikelio foto viešumoje.

namie, savo albume, kurį varto tėveliai, seneliai, giminės, jie kam patinka, tai visai tada dar nieko.

baisu kai deda nuogaliukus į kokius fotokonkursus blink.gif
Atsakyti
Aš savo dukrytės nuogos nefotografuosiu schmoll.gif
Atsakyti
esu prieš nuogo vaiko fotografavimą man negražu schmoll.gif
Atsakyti
rurim tik foto is pirmu maudyniu. Kazkaip man tai nepatinka. Bet neturiu nieko pries, jei tai atrodo priimtina. Kiekvienam savo
Atsakyti
Man grazu, bet cia asmeniskos nuotraukos turet buti biggrin.gif
Atsakyti
turim keleta nuogaliukes foto, bet taip gudriai uzmaskuotos nuogybes, grazu ziuret smile.gif
Atsakyti
turiu tik nededu i albumus kuriuos vartineja sveciai smile.gif
Atsakyti
Labas mamytes, Pasipasakosiu kaip pas mus buvo ax.gif Sunui 5 metai, ir rodau as jam foto, jis supyko, kad pilna nuogu nuotrauku , as net neatkreipiau demesio ar nuogas ar ne, grazus veidukas ar israiska i tai labiau kreipiau demesi. Zodziu susipykom su sunum , ne tik kad nuoga subiniuka prifotkinus , bet ir tai, kad pora nuotrauku ruzavais treningiukais aprengus ir ruzavu ranksluociu apviniojus. Na jis vyras o ne mergaite gi lotuliukas.gif Liepe istrint ir niekam nerodyt , Man paciai pasiule nusifotkint nuogai ir visiem rodyt, tada paziuresim ar tau patiks. Va taip va biggrin.gif
Atsakyti
man profesionalios nuogu kudikiu nuotraukos pacios graziausios, as pati neseniai pasidariau fotosesija ir esu be galo patenkinta. Galima viska subtiliai padaryti,kur nesimato intymumo, o kad uzpakaliukas matosi,man be galo grazu...ir reklamos pamperiu buna su nuogais uzpakaliukais, tada ir galvojate,kad ten negrazu ar kazkas gedinga?
Atsakyti
As jums parasysiu.
Turiu be galo grazia daug kieno giriama nuogo savo kudikio foto, bet taip jis ant pilvuko ir is priekio is soniuko fotgrafuota. be galo grazu wub.gif
nebutinai kad viskas temn matytusi, uztenka kai matosi raukiukai ant kojyciu+subinyte is sono profilio
4u.gif
Atsakyti