Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Fantastiskas grazumas ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat nematau čia nieko gėdinga, o dėl paaugusio vaiko reakcijos, tai manau, tai natūralu, vaikas nesupranta iš kokios didelės meilės ir kokiu tikslu tos nuotraukytės buvo padarytos, kai paaugs arba turės jau savu vaikų, tai dar padėkos už išsaugotas tokias nuotraukytes...
As pati labai pavydziu savo vyrui, kai jis turi tokiu nuotraukyciu, deja mano mama manes kudikystej isvis nefotografavo.Dabar pati turiu vaiku ir stengiuosi iamzint kiek imanoma daugiau akimirku is ju kudiskystes ir vaikystes, kad kai tures savu, gales palygit, kokie buvo jie ir kokie dabar ju mazyliai...
O plikutis kudikelis, manau pats graziausias, o del intymiu vietu, jas galima kuo puikiausiai pridengt, pakoreguot su fotosopu ar tiesiog parinkt vaikiuko poza kad niekas nesimatytu...
o ir rodyt nebutina yra visiem is eiles, tegul vaikas turi fotoalbuma su savo pasirinktom nuotraukytem, kurias jis noretu turet ir galetu parodyt draugam jei toks noras atsirastu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikute333: 08 lapkričio 2010 - 13:04
Nematau nieko blogo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ozkyte30: 12 lapkričio 2010 - 12:59
TIKRAS GRAZUMELIS
Atsakyti
Aš irgi neturiu nieko prieš...Labai gražu ir nėra skirtumo ar jos padarytos meniškos ar megėjiškos mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai yra pačios geriausios naujagimio foto. Kai būna vaikas jau paaugęs, tai tikrai man nepatinka nei nuogos foto, o ypatingai nesuprantu tėvų kurie paleidžia vaikus nuogais užpakaliais prie kokio ežero, nes jau vaikiukas atrodo suaugęs ir tas reikalas tikrai turėtų būti pridengtas. Žinoma tai yra mano nuomonė mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Orchidėjaantlango @ 2010 11 13, 19:43)
Mano nuomone, tai yra pačios geriausios naujagimio foto. Kai būna vaikas jau paaugęs, tai tikrai man nepatinka nei nuogos foto, o ypatingai nesuprantu tėvų kurie paleidžia vaikus nuogais užpakaliais prie kokio ežero, nes jau vaikiukas atrodo suaugęs ir tas reikalas tikrai turėtų būti pridengtas. Žinoma tai yra mano nuomonė  mirksiukas.gif .

Pritariu 100 %.
Atsakyti
man grazu
Atsakyti
QUOTE(Orchidėjaantlango @ 2010 11 13, 18:43)
Mano nuomone, tai yra pačios geriausios naujagimio foto. Kai būna vaikas jau paaugęs, tai tikrai man nepatinka nei nuogos foto, o ypatingai nesuprantu tėvų kurie paleidžia vaikus nuogais užpakaliais prie kokio ežero, nes jau vaikiukas atrodo suaugęs ir tas reikalas tikrai turėtų būti pridengtas. Žinoma tai yra mano nuomonė  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as nemanau kad kas nors butu bloga fotografuot mazyli nuoga kol jis mazytis ,bet kai viresnis butu tai tikrai nedaryciau to,nes kam to bereikia,jis jau auga didyn ir jam paciam nesmagu gali buti po to,jei kas ir pajuokautu kad tu pliksiukas nuoga ruriukas, galvoju butu stresas vaikui.
Atsakyti
Man tai irgi razu tongue.gif Gaila, kad dukryte ne taip daug fotkinom, su antru vaiku reiks dazniau fotkintis, kad butu kuo daugiau nuotraukyciu ax.gif
Atsakyti
[quote=auduse,2010 10 30, 20:30]
nu ir ka jus i tokia mano kudikio nuogybe biggrin.gif

Lb profesionalu ir grazu thumbup.gif
Atsakyti