Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

as taip pat fotografuoju savo isdykeli nuoga,kodel gi ne?juk jis dar maziukas nera ten nieko gedinga. rolleyes.gif
Atsakyti
man mazylis nuogas super grazu thumbup.gif bet vyresnio tikraj nefotkinsiu,jau vyresneles senaj ebefotkinam nuogos,sakyciau tikrai iki metuku toks fotkinimas pats tas thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
As fotografuoju,man labai grazios nuogos dukrytes foto,bet ju niekur neviesinu,nededu i jokius internetinius albumus ar i forumus smile.gif
Atsakyti
man asmeniskai lb grazu nuogu leliuku foto ir nematau cia kazko gedingo smile.gif
Atsakyti
As pirma karta siandien nupaveikslavau nuogute, pries maudynes... blush2.gif
Atsakyti
Nieko cia gedingo ir nieko baisaus.... Nuogas kunas yra naturalus ir grazus dalykas, o kai tai musu grazuoliai mazyliai nuoguciai ant lovos vartosi tai labai grazu 4u.gif Ir suaugusiam vaikui visiskai neturetu buti geda del vaikystes nuogucio nuotrauku.... Mes kai su vyru pradejome bendrauti, tai as pirma juokais parodziau tokia savo kudikystes nuotrauka ir sakiau, kad va jau mate mane nuoga lotuliukas.gif
Del mergaites kuri budama 5 metuku plese savo nuotraukas, drysciau pasakyti, kad auklejime padaryta spraga, jei vaikas budamas tokio amziaus gedyjasi savo kuna ir tai supranta kaip geda.... Kazkas negerai unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi turime nuogo mažučio nuotraukų. Kūdikiai labai nekalti ir nuogučiai tokie gražūs. Nieko gėdingo čia nematau. Be to nuotraukose paprastai ir nesimato pačių intymiausių vietų, užstoja tai rankutė, tai kojytė.
Atsakyti
AKASHA Nieko cia gedingo ir nieko baisaus.... Nuogas kunas yra naturalus ir grazus dalykas, o kai tai musu grazuoliai mazyliai nuoguciai ant lovos vartosi tai labai grazu ....

Pritariu drinks_cheers.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

wub.gif
Atsakyti
Chem, mano vyras kazkaip kreivai ziuri i nuogos musu mazules genitalijas nuotraukose - neva yra koks tai prietaras, kad negalima fotkinti ir visiems rodyti. As manau priesingai - mazuliukai yra grazus VISU savo kuneliu, kiekviena jo raukslele ir "barankute", taigi, neisskiriant nei uzpakaliuko, nei genitaliju. Juk baroko epochos angeleliai irgi visur vaizduojami nuogi, netgi su mazais "peliukais" baznyciose buvo tapomi. O prietarai, turbut, veikia tik tuos, kurie jais tiki. Kitaip sakant, jei manysi, kad gali kas blogo nutikti, tai kai tai nutinka, gali "pripiesti" iskart koki nors prietara...
Papildyta:
P.S. O ka patyrusios mamos mano apie tokius prietarus? 4u.gif
Atsakyti
Netikiu prietarais, bet savo mazyles nefotografuoju nuogos g.gif O jai fotografuoju tai tiesiog pridengiu ta vietele smile.gif
Atsakyti
fotografuodama savo pupa net nesusimasciau apie tai,kad gali buti gedinga g.gif juk tai kudikis wub.gif aisku jei imsi tik ir fotkinsi tas vietas,tai zinoma jau nesveika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fotodizain @ 2010 04 26, 14:12)
AKASHA   Nieko cia gedingo ir nieko baisaus.... Nuogas kunas yra naturalus ir grazus dalykas, o kai tai musu grazuoliai mazyliai nuoguciai ant lovos vartosi tai labai grazu ....

Pritariu  drinks_cheers.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

wub.gif

Labai grazios foto, nieko nematau tame gedingo. As savo mazyle taip pat fotografuoju nuoga drinks_cheers.gif
Atsakyti