Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

QUOTE(sena niekšė @ 2009 05 03, 23:21)
o kam daryt nuotraukas kurių nenori rodyt? pati fotkintumeis nuoga? aš ne, tai ir vaikų nefotkinu.


hihihi.gif sau atsiminimui. aš norėčiau turėt savo kūdikystės tokių nuotraukų. ir vaikams savo tokias nufotkinsiu. nereik svetimiem rodyt.
man gražu. šiaip aš jokios gėdos nuogume nematau g.gif išvis stebiuos, kad toks klausimas čia iškilo. nebūčiau pagalvojus....
Atsakyti
o man grazu nuoguciu leliu foto smile.gif nesuprantu kodel kai kurioms mamoms tokios foto siurpa kelia g.gif pati turiu savo mazos tokiu nuotrauku, ir net isireminus viena ax.gif kas cia blogo? as uz thumbup.gif juk, tikrai, nieko gedingo cia nera 4u.gif
Atsakyti
mes tai irgi darome savo mazutes nuogos nuotraukas, nedaug, kelias turime, bet stengiames kad tos vieteles nesimatytu ax.gif man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man iš viso pačios gražiausios vaiko nuotraukos, kur jis nuogas blush2.gif O jei dar prisiglaudęs prie nuogos mamos ar tėčio rankos ar krūtinės, tai iš viso nerealu... wub.gif wub.gif Tai juk taip natūralu!!! smile.gif
Beje, juk nebūtina, kad matytųsi TOS vietos, tokių nuotraukų tiesiog į viešus albumus nekeliu, ir viskas!
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 04 21, 08:39)
kai išeina pridengiu, aki neišein ne. Turim keletą nuotraukų ir kur grožybės matosi. Bet juk ten mano vaikinukas visai dar leliukas. Tiesą sakant, nematau nieko čia gėdingo. Na, jeigu nuogą fotografuot kelių metų vaiką, tai gal jau  blink.gif  blink.gif

vat pritariu tau 100%
Atsakyti
Man tai grazu kai vaikuciai nuogi nufotkinti ir mes turime keleta nuotraukyciu thumbup.gif
Atsakyti
Man tai čia neatrodo kažkas gėdingo. Aš turiu begalę foto iš savo kūdikystės, kuriose esu nuogutė, tai man visai negėda. Juk pas kūdikius tai viskas ten taip pat. Man tos foto labai mielos ir gražios, ir vyro taip pat smile.gif
Atsakyti
As turiu labai daug savo merginos nuogutes foto...man taip grazu.. wub.gif ir nematau kas cia galetu buti blogai. Juk dar kudikelis, tyras, nekaltas...
Atsakyti
kas ten negrazaus pas maza kudikeli? ax.gif juk jis kaip angeliukas g.gif ar matete kokiame paveiksle kudiki su trumpikemis doh.gif nenorejau nieko izeisti, tik issakiau savo nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes turim tik viena nuogos musu mazyles nuotrauka, bet gal reiketu daugiau ax.gif Man grazu nuogu kudikiu nuotraukos ir nemanau, kad ten galima kanors blogo izvelgti. Reikia buti paranojikui.
Atsakyti
O man nuogu leliuku nuotraukos negrazu, nebent tos, kurios buna meniskai fotografu padarytos..o siaip tai ne, ir savo vaiku nefotkinu, ir savo pacios is kudikystes tokiu neturiu aciu D.. doh.gif dar nemegstu, kai tevai vaikuciu nuogus paleidzia papludimy..
Atsakyti
Man asmeniskai pacios graziausios nuotraukos nuogo maziuko. As ir pati noreciau nusifotografuoti nuoga, tik kompleksuoju del figuros, nors kai laukiausi fotografavausi blush2.gif Gal kai mazius paaugs, kokiu 5-6 metu tai tokios nuotraukos gal ir nelabai, o dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti