Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

nemanau, akd tai gali buti gedinga.. jei ir gedysis kazkuriuo metu, tai tikrai praeis. o po to bus smagu pavartyt savo mazos fotkes.
kol kas visas fotkes rodom ir seimos nariams, ir draugams, bet jei paaugus nenores royt, gales nerodyti smile.gif
Atsakyti
Aš fotografuoju nuogutį, nes man labai gražu ax.gif Tos visos rinkės, raukšlelės. wub.gif Pati turiu savo kudikystės nuogaliukės foto ir nematau ko ten gėdytis biggrin.gif Smagu pažiūrėt kokia burbulė buvau. O kai vaikas užaugs, tai jo reikalas bus rodyt tas foto ar ne ax.gif
Atsakyti
gražu iki tam tikros ribos. ax.gif Pvz mačiau keletą nuotraukų,kur berniukas nufotografuotas sisiojantis... Vienoje tokių notraukų dar šalia sėdi vyresnysis broliukas,o mažius tarytum daro ant jo...Na nežinau.
Arba sėdi mergytė ir visos grožybės prieš akis, nes pasodinta praskėtusi kojytes...
Atsakyti
Man tai irgi grazu nuoguciai kudikeliai :wub:Svarbu fotografuojant tai padaryt meniskai smile.gif
Atsakyti
As fotografuoju ir nuogaliu ir vonioj ir papa zindanti wub.gif Bet... tokios nuotraukos tik mums.
Atsakyti
Mes savo dukrytę irgi fotografavom ir fotografuosim nuogą, mum tai gražu ax.gif juk nebutinai turi matytis visos intymios vietos, jas pridengiam tai rankšluostuku, tai rubeliu, jei vonioje tai žaisliuku daug daug pridedame. be to tos foto tik mum smile.gif ju viešomis nedarau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2009 02 01, 12:37)
Aš fotografuoju nuogutį, nes man labai gražu ax.gif Tos visos rinkės, raukšlelės.  wub.gif Pati turiu savo kudikystės nuogaliukės foto ir nematau ko ten gėdytis biggrin.gif Smagu pažiūrėt kokia burbulė buvau. O kai vaikas užaugs, tai jo reikalas bus rodyt tas foto ar ne ax.gif

man irgi gražu thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi už nuogalių fotografavimą -man gražu bigsmile.gif
Atsakyti
fotografuoju nuoga, bet pakalbejau su sunenu, kuriam 9m. jis sake, kad jam buvo geda ziuret i sav nuogo notraukas
Atsakyti
nefotografuoju savo vaikų nuogų. nelabai etiška man atrodo. kad ir mažas kūdikėlis, reikia ir jo privatumą kažkiek gerbti. man pačiai vaikystėj irgi gėda buvo draugams rodyt nuotraukas kur su pliku užpakaliu. jeigu būtų meninės foto tai dar dar, o kai grynai tokios buitinės, tai nelabai faina schmoll.gif
Atsakyti
Nu man grazu ir tos buitines nuogu leliuku foto. Isvis nesuprantu, juk jei nenori tai ir nerodai svetimiems tu nuotrauku. As pati esu nufotkinus dukryte nuoga keleta kartu ir nieko ten negrazaus nematau.
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 05 03, 22:51)
Nu man grazu ir tos buitines nuogu leliuku foto. Isvis nesuprantu, juk jei nenori tai ir nerodai svetimiems tu nuotrauku. As pati esu nufotkinus dukryte nuoga keleta kartu ir nieko ten negrazaus nematau.

o kam daryt nuotraukas kurių nenori rodyt? pati fotkintumeis nuoga? aš ne, tai ir vaikų nefotkinu.
Atsakyti