Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Labai grazu, ir turiu ir rodau. 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as manau kad cia nera nieko gedingo, as fotografuoju ir kitienms rodau
Atsakyti
grazu wub.gif
fotografuoju ir rodau ax.gif
Atsakyti
manau kol vaikas leliukas nieko cia gedingo, netgi miela veliau tas mazo nuogo kleckiuko nuotraukas paziureti wub.gif Visi rauksleles, visos rieveles kudikiskos matosi... O ten matosi kokia intymesne vietele ar nesimato manau ne esme... Na kai pati fotografuoju savo maziuka tai stengiuos kad tie turtai pirmam plane neatsidurtu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi grazu, tik dazniausiai jo turteli kaip nors pridengiu smile.gif
Atsakyti
man labai grazu nuoguciai kudikiukai aisku intymumu nebutina demostartyviai rodyti, dukryte fotografuoju 'ten' truputi pridengta 4u.gif
Atsakyti
As tai nematau cia nieko gedingo, tai fotograuoju ir kitiems rodau thumbup.gif
Atsakyti
man tai grazu mazi leliukai ir su rubais ir be ju smile.gif pirmam plane labai jau nuogybiu nesistengiu fotografuoti, bet jei truputi ir matosi ten taip tarsi netycia, tai man grazu smile.gif
Atsakyti
Visiskai sutinku su jurabalta smile.gif
Nuogaliuzai vaikiukai yra tikros grozybes biggrin.gif O jie kas matosi antrajam plane, tai tikrai nieko tokio smile.gif
Atsakyti
Man taip pat lb grazu nuogi kudykiai, matosi rauksletos kojytes wub.gif Kriminalo nuogam uzpakaliuke tikrai neizvelgiu, taciau vyras pamates tokias nuotraukas iskart istryne... schmoll.gif na ne tai ne, man tai ne privaloma... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėsmama @ 2006 04 21, 10:01)
Na tikrai nematau nieko blogo kūdikio nuogume,nes esu mama.Neseniai tvarkiau vyresniukės nuotraukas ir ji paprašė,kad į albumą jos nuogalės nuotraukyčių nedėčiau.Pasidariau išvadą-tokios nuotraukytės bus kolkas mamytei.Gal kai turės pati vaikučių užsinorės pamatyti save tokią. wub.gif



Butent, tokios nuotraukos - tik mamytei. Dauguma ugtelejusiu vaiku tikrai nenores, kad kazkas apziurinetu juos nuogus fotkese. Ir tas "gedijimosi periodas" bus tikrai labai ilgas. Pati dariau viena fotosesija vonioje, bet stengiausi fotkinti tokiu kampu, kad nieko ten per daug nesimatytu. O tu fotkiu kur vistik kazkas matosi planuoju per daug nepublikuoti smile.gif
Atsakyti
labai labai grazu.... wub.gif pcios graziausios foto wub.gif wub.gif
Atsakyti