Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

man tai grazu,nematau cia nieko blogo 4u.gif ,o kas mato tai nezinau,cia gal nuo auklejimo priklauso...
Atsakyti
man tai labai gražu, ir nematau čia nieko blogo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šypsenėlė24: 12 lapkričio 2007 - 15:56
mes fotografuojam savo leliukus ir pliksiukus ax.gif Man labai grazios nuoguciu kudikeliu foto wub.gif
Atsakyti
Nuogo sūnaus foto turiu, bet niekam nerodau schmoll.gif
Atsakyti
man asmeniskai nuogo kudikio foto grazu,pati turiu ju,ir sunu fotografuoju........
Atsakyti
Man, kaip ir daugumai cia pasisakiusiu tokios foto nekelia jokios nusotabos ar, juo labiau pasislykstejimo. Savo sunu fotografuoju ir nuoguti jei matau,kad geras kadras bus. Taciau nuogo nuotrauku yra tik kelios. Kam apsikauti kalnais? Jei mazasis gedysis saves nuogo, tos foto bus tik mums, teveliams. Gal veliau, uzaugus vaikas jas pamatys jei noro tures. Niekam is svetimu i rankas tu nuotrauku nekisiu. Bus ir taip i ka ziuret. Fotografuosiu dar kuri laika ir pliksiu, bet reikia nepamirsti, kad viskam yra ribos. Manau iki metuku pilnai pakaks tu "nuogu" nuotrauku.

Mane siaip nervina vienas dalykas. Kai kurios issireiskete, kad baisu fotografuoti nuoga kudikeli. O ka jus galvojate apie tai? - Daugybe kartu kai buvau papludimiuose, maciau milijonus vaiku, lakstanciu nuogu. Ir jie buvo toli grazu ne kudikeliai schmoll.gif Man asmeniskai tai yra nepriimtina. Namie zmones gali vaikscioti kaip nori, bet viesoj vietoj. Juk tam yra nudistu papludimiai jei jau taip norisi. Nejaugi sunku vaikui uzdeti nors triusikelius ir pasiimti kitus pakeitimui? doh.gif
Atsakyti
turiu nemazai sunaus nuogo foto, nes man tai yra visai grazu, ir nematau jokios gedos ax.gif kam nepatinka, lai neziuri
Atsakyti
As taip pat nematau nieko blogo.As savo dukryte taip pat fotografuoju nuogute.Gaila pati neturiu savo tokiu nuotraukyciu .Butu labai idomu. blush2.gif
Atsakyti
kol nemaciau sitos temeles, net nesusimasciau, kad kazkas blogo gali buti. turime pliksiu nuotraukyciu smile.gif grazu juk smile.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie tu mamyciu kurios nemato nieko blogo fotografuoti vaika nuoga smile.gif Juk jis tada tikras fainuoliukas. Teisingai issireiske viena mamike kad yra ribos iki metu wink.gif jie patys graziausii buna smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi nieko blogo nematome ir turime keleta foto, bet nusprendem, kad i bendra albuma ju nedesim, nes vyras prisimena savo vaikyste ir kaip jam nepatykdavo, kai mama rodydavo jo nuogo nuotraukas.
Atsakyti
mano seima neseniai daresi fotosesija....buvo foto, kur viena maziuke plikute, o keletose teti ir mama isrenge iki puses...o vaikiukas nuogas....zinoma, mane siek pridenge vaiku, matosi tik kaklas ir nuogos rankas, kai kur sonas, bet ne daugiau, o vyro matosi nuoga krutine...is tu foto atrodo viskas taip nekalta ir miela... ax.gif niu bet cia mano ir mano seimos nuomone...sios foto tik asmeniniame archyve blush2.gif tikiuosi uzaugusi mazoji nesigedys tu foto smile.gif
Atsakyti