Įkraunama...
Įkraunama...

Nuogo kūdikio foto

Man tiesiog pasidarė įdomu,ką manote apie nuogo vaiko fotografavimą: ar tai visiškai normalu ar gėdinga? Mat neseniai apturėjau tokį įvykį,kai nuėjusi pas savo draugus į svečius jų penkiametė dukra pasiėmusi foto albumą plėšė savo nuogos foto.Ar tai reiškia,kad jei gėda?Ar jum pvz gėda žiūrėti į savo vaikystėje darytas nuogaliukų foto?
Asmeniškai aš savo sūnų fotografuoju ir nuogą ir apsirengusi,vienžo visada kai tik papuola ir nemanau,kad nuogas vaiko kūnas yra gėdinga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menade: 21 balandžio 2006 - 08:22
Aš asmeniškai nuogą vaiką vengiu fotografuoti arba bent jau imtymumus paslėpiu tam tikromis programomis. Taip elgiuosi ne dėl to kad nuogas vaikas negražu ar tai kažkas gėdingo, bet todėl kad jam nereikėtų ateity raudonuoti kai jo mergina vartys vaikystės albumus, taip kaip daro mano vyras....
Atsakyti
kai išeina pridengiu, aki neišein ne. Turim keletą nuotraukų ir kur grožybės matosi. Bet juk ten mano vaikinukas visai dar leliukas. Tiesą sakant, nematau nieko čia gėdingo. Na, jeigu nuogą fotografuot kelių metų vaiką, tai gal jau blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 04 21, 09:39)
kai išeina pridengiu, aki neišein ne. Turim keletą nuotraukų ir kur grožybės matosi. Bet juk ten mano vaikinukas visai dar leliukas. Tiesą sakant, nematau nieko čia gėdingo. Na, jeigu nuogą fotografuot kelių metų vaiką, tai gal jau  blink.gif  blink.gif

Va man irgi taip pat.Sakiau savo burbulą nuogą fotografuosiu iki metukų,o paskui jau nebe ax.gif
Aš pati visiškai nesigėdiju savo kūdikystės nuogliukės foto,man taip labai normalu.
Atsakyti
Sveiki, o man tai labai grazu kada tokie pupuliukai, rubuiliukai plikais uzpakaliukais ar taip nuogi nufotografuoti. Tikrai nematau nieko gedingo, juk ir gimsta ne su rubais. Tad kudikeli fotografuoti nuoga manau nieko blogo nera, juk viskas daroma is to didelio dziaugsmo ir meiles. biggrin.gif
Atsakyti
Na tikrai nematau nieko blogo kūdikio nuogume,nes esu mama.Neseniai tvarkiau vyresniukės nuotraukas ir ji paprašė,kad į albumą jos nuogalės nuotraukyčių nedėčiau.Pasidariau išvadą-tokios nuotraukytės bus kolkas mamytei.Gal kai turės pati vaikučių užsinorės pamatyti save tokią. wub.gif
Atsakyti
Būtent, Krisiūne! Jie juk tokie, kokie yra - žavūs natūralūs mažyliai. Nors, aišku fotografavimas fotografavimui nelygu. Kaip ir vienas žiūrintysis gali "pamatyti" daugiau, nei kitas. Na, man visai negėda, kai žiūri į mano kūdikystės nuotraukas pvz., vyras. Juk dabar dar daugiau mato biggrin.gif Ir nebūtina tų nuotraukų rodyti pirmai į namus užklydusiam dukros ar sūnaus draugui (-ei).
Atsakyti
Nu aš tai irgi nieko blogo nematau tokose nuotraukose. Man gražu wub.gif Na, aišku, kai genitalijos nesimato... ax.gif
Atsakyti
As irgi nieko blogo nematau tokiose nuotraukose, net savo sesei pavydziu tokiu nuotrauku, nes ji mazute turi tokiu,o manes tevai kaskodel nefotografavo pliksiukes ax.gif O savo sunelio irgi turiu keleta pliksiuko nuotraukycius, bet nespecialiai fotografuotu 4u.gif
Atsakyti
Dabar man irgi grazu ziureti ir nieko gedingo nematau 4u.gif Bet vat kai buvau paugle, o gal dar anksciau g.gif puikiai prisimenu , kad visas nuotraukas kur as buvau nuoga tiesiog nukirpau ar sukarpiau .Net ir tas kur buvau visai kudikelis doh.gif
Pati net nezinau kodel taip elgiausi.Gal gedinausi, kad kiti zmones i jas ziuri blush2.gif Todel dabar pagalvoju, kad kai sunus paugs gali buti lygiai taip pat ....nuotraukytes darau graziai pridengtas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
as maziuka fotografavau, nuoga, labai grazu. Tarp kitko, savo mazos nuotrauku turiu vos keleta, o labai noreciau paziureti, kaip atrodziau ka tik gimusi. Nes mama tik kiek papasakojo ir viskas.
Manau, kad tam tikrais amziaus periodais vaikai skirtingai reaguoja, trimeciai vienaip, sesiameciai kitaip, o suauge vel gi kitaip.
Atsakyti
Man irgi gražios tokios nuotraukos. Savo mažylės turiu tokių keletą. thumbup.gif
Atsakyti