Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 06 04, 20:27)
Laba,

as siandien vel kalbejau su baldininku del savo projektuko, si ta pakeitem, ikeliu parodyti smile.gif

Senesnis variantas: neimontuojamas gartraukis.

user posted image

Naujesnis variantas: imontuojamas gartraukis ir uzapvalinti stalo kampai.

user posted image

Nu ir dabar nezinau ka su tuo gartraukiu daryt, ar imontuojama ar ne  g.gif
Pasidalinkit prasau patirtim, kurios turit imontuojamus ir kurios ne, gal bus lengviau apsisprest... Baldininkas sako, kad imontuojamas vizualiai graziau atrodo, o neimontuojamas - praktiskiau... Kai kurie draugai sako, kad neimontuojama buna sunku nusveisti kai jis apsinesa dulkem ir riebalais..... Labai lauksiu nuomoniu smile.gif

Turiu dabar ta neimontuojama, plienini. Na gi nelauki kol taukais apsines, sakyciau dulkem lotuliukas.gif Juk tam ir gartraukis, kad taukus sutrauktu lotuliukas.gif Nebent jis koks senukas ir del grozio kabo. Bet Jusu atveju tai man 2 var. Viskas isbaigta atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 20:34)
kaip su to lango atsidarynejimu?

Lango tik viena dalis varstoma, turetu nemaisyti kranas smile.gif
Atsakyti
Sirdute, kokio aukscio virsutines spinteles? Man graziau antras variantas, nors pati blaskausi ties tuo paciu klausimu wink.gif
Atsakyti
As dabar turiu neimontuota gartrauki, tai naujai virtuvei to tikrai nedarysiu.
Nusibodo tos dulkes panoseje, nezinau, kazkaip labai viskas limpa wink.gif

Man graziauantras variantas,kur imontuotas. Vientisai atrodo, nes pirmam gartraukis labai ispraustas.

O delto uzapvalinto stalo skonio reikalas. as tai is vis jo nedaryciau, o statyciau normalu stala, kuri gali pasukti kaip nori,susesti 4-8zm.
Atsakyti
merginos, nejaugi visos turite slaviršius su tais metaliniais profiliukais? yrt turiu duoti atsakymą kaip daryti, tai neužmigsiu jaučiu biggrin.gif gražiau be metalo ant sujungimų, bet vat sako, kad išsipučia, ką daryt? o gal nebūtinai išsipūs? blush2.gif
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 20:00)
Langą daužti žadame pagrinde dėl to, kad namo galinė siena išvis be jokio langelio ir labai negražiai atrodo iš lauko, o šviesos virtuvėje manau nebus niekad per daug. Tik iš lauko langas geriau žiūrėtųsi arba per vidurį, kaip dabar nuplėštas tapetas, arba kairiau, nes jei jį pastumsime į dešinę, tai iš lauko ne kažin kaip atrodys...  g.gif O iš esmės virtuvę planuotis galiu kaip noriu, daugiau kaip ir niekas neriboja... Tik tas langas sujaukė visus mano planus, nes norėjau virtuvinio per visą sieną, su aukštom spintelėm, kažko modernaus.

galima bus kairėje iš lauko rožių krūmą ar medį pasodinti ir atrodys nuostabiai biggrin.gif iš tiesu tai nieko baisaus, bet patogiau, kai darbinė zona yra arti. todėl prie pirmo lango (čia aš pasakoju kaip aš daryčiau smile.gif būtų kriauklė, šalia indaplovė, kampe kaitlentė (ne visai kampe, sienoje priešais), po to langas (po juo tik darbastalis), o kairėje būtų ūkinių spintų zona, jos ten gali būti aukštesnės nes nėra lango, su nuostabiai daug vietos susidėti viską. ir ten pat aukštai (kad nereikėtų lankstytis) orkaitė. toliau įmontuojamas šaldytuvas. o koks stilius bus? labai įdomu.

QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 06 04, 20:27)
Nu ir dabar nezinau ka su tuo gartraukiu daryt, ar imontuojama ar ne  g.gif
Pasidalinkit prasau patirtim, kurios turit imontuojamus ir kurios ne, gal bus lengviau apsisprest... Baldininkas sako, kad imontuojamas vizualiai graziau atrodo, o neimontuojamas - praktiskiau... Kai kurie draugai sako, kad neimontuojama buna sunku nusveisti kai jis apsinesa dulkem ir riebalais..... Labai lauksiu nuomoniu smile.gif

man atrodo, kad abu yra praktiški. kadangi virtuvė šiuolaikinio stiliaus, laisvai galima įmontuojamą ir nematau nei vieno argumento prieš. galbūt tik... virtuvė atrodo gražiai, bet netgi įmontuojamas gartraukis montuojamas virš el./indukcinės kaitlentės berods 70 cm- dujinės 80 cm. o jei sulyginti spinteles su juo, tai jos bus pakankamai aukštai. nebent jus aukšti žmonės, kitaip bus nepatogu ir sunku pasiekti smile.gif
Atsakyti
Sakykite, mergaites,o ka planuojate deti tarpe tarp spinteliu ir stalvirsio? Klijuosite plyteles, desite stalvirsi, desite tik dali plyteliu,stikla.

MAciau toki varianta, kad dedamas stiklas, o po stiklu tapetas. Pvz. Jei virtuve yravienoje zonoje su svetaine,tai galima deti ta pati tapeta. Gal kas esate su tuo susidure, matete kaip tai atrodo realybeje? Kaip prieziura?
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 04, 23:03)
Sakykite, mergaites,o ka planuojate deti tarpe tarp spinteliu ir stalvirsio? Klijuosite plyteles, desite stalvirsi, desite tik dali plyteliu,stikla.

MAciau toki varianta, kad dedamas  stiklas, o po stiklu tapetas. Pvz. Jei virtuve yravienoje zonoje su svetaine,tai galima deti ta pati tapeta. Gal  kas esate su tuo susidure, matete kaip tai atrodo realybeje? Kaip prieziura?


Realybej nemaciau, bet pas mane irgi projektuke taip numatyta. Bent jau sake, kad pigiau gaunas, o prieziura kaip stiklo. Aisku, jei tapetas margesnis, tai nelabai kas matysis, prie virykles pavalysi i vsio. Dabar pas mane stiklas (pati dujine su tokiu stiklu), o uz ju sviesios gelsvos plyteles, tai matos labai viskas. Bet galvoju, todel, kad tarpas ir plytkos vienspalves. O siaip, sake reik ziureti, kad gerai stikla idetu. Ne ant sponkiu, o apacioj turi buti remelis vientisas ir i ji istatytas stiklas.Tada gerai prisiglaudzia. Na, cia zinios is projektuotojos.
Atsakyti
Bent jau man atrodo maziausiai prieziuros reikalauja plokste. Jei atspalvi gera pasirenki, tai nieko nesimato smile.gif Turiu toki varianta 8 metai, tai nepasigailejau nei karto, ir name toki varianta desiu tikriausiai, jei kas neperkalbes tongue.gif
O stiklas nemazai prieziuros reikalauja, kad visada blizgetu ir nebutu aptaskytas, juk matosi ant stiklo labai viskas g.gif
Atsakyti
čia kaip kas labiau mėgsta. aš labiau mėgstu jaukius interjerus ir šilumą skleidžiančias medžiagas. man stiklas skleidžia šaltį. ir jis turi žalsvą šaltą atspalvį, kuris man nelabai patinka. todėl rinkčiausi plyteles arba hpl'ą.
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 05, 09:10)
jis turi žalsvą šaltą atspalvį, kuris man nelabai patinka


Is stiklita.lt:

BESPALVIS - skaidrus, gerai praleidžiantis šviesą poliruotu paviršium stiklas. Storis nuo 2 iki 19 mm. Labai platus panaudojimo spektras: nuo paprasčiausių gaminių iš stiklo iki sudėtingiausių architektūrinių sprendimų.

TONUOTAS - dažytas gamybos metu poliruotas stiklas. Pagrindinės naudojamos spalvos : ruda ( bronzinė ), pilka, žalia ir mėlyna. Naudojamas ten, kur reikia sulaikyti UV spindulius, taip pat interjere. Storis nuo 4 iki 10 mm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 05 birželio 2012 - 09:16
QUOTE(allberto @ 2012 06 05, 10:16)
Is stiklita.lt:

BESPALVIS - skaidrus, gerai praleidžiantis šviesą poliruotu paviršium stiklas. Storis nuo 2 iki 19 mm. Labai platus panaudojimo spektras: nuo paprasčiausių gaminių iš stiklo iki sudėtingiausių architektūrinių sprendimų.

TONUOTAS - dažytas gamybos metu poliruotas stiklas. Pagrindinės naudojamos spalvos : ruda ( bronzinė ), pilka, žalia ir mėlyna. Naudojamas ten, kur reikia sulaikyti UV spindulius, taip pat interjere. Storis nuo 4 iki 10 mm.

smile.gif jo-jo. rašo, kad bespalvis, bet visur kur mačiau yra tas žalsvas atspalvis. ir kai domėjausi, mano baldininkas patvirtino, kad jis yra. netgi už jo dedamas tapetas negali to panaikinti. na, tiesiog tokia jau to stiklo savybė matyt. bet tikiu, kad yra žmonių, galbūt ne tokių priekabių blush2.gif kaip aš ir kuriems tai patinka, todėl nekritikuoju, tiesiog pastebėjimas 4u.gif vat pvz. ši virtuvytė man graži su stiklu, bet ir stiklo spindesys ir atspalvis yra:user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 04, 22:28)
Sirdute, kokio aukscio virsutines spinteles? Man graziau antras variantas, nors pati blaskausi ties tuo paciu klausimu wink.gif


po 40 cm atrodo smile.gif
Atsakyti