Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(baka2 @ 2012 06 04, 16:24)
Tokia jauki, namine, miela,  net nesitiki kad bute.

"Kvepia" virtuves keitimas, tai ir planuoju kriaukle daryti kampe, ar patogu naudotis?

Ačiū rolleyes.gif Namas pas mus, ne butas smile.gif

Man patogu. Kriauklę teisingą- gilią išsirinkom, bet džiovyklės jos šonuose gali ir didesnės būti. Šiaip nematau didelio skirtumo nuo plautuvės tiesiojoj ( biggrin.gif ), tik, kad pačio kampo erdvė neišnaudota liko (svarstėm apie virykle kampe, ta pati erdvė liktu,) kvietką pastačiau, nors palaistyt nepamirštu biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už pasisakymus dėl lango ir kriauklės/viryklės 4u.gif kaip ir maniau, viryklė prie lango nėra teisingas pasirinkimas, bandysim to išvengt... O gal kam pavyksta ir neaptaškyt lango? biggrin.gif

Štai, įkeliu mūsų būsimos virtuvės sienas - ta ilgoji siena, su nuplėštu tapetu, toje vietoje, kur planuojam išdaužti langą, bus apie 360 cm ilgio, o ten dešinėj pusėj langas liks tokio dydžio, tik aišku dėsim plastikinį. Neapsisprendžiu, prie kurio lango (langų išmatavimai apie 120x120 cm) geriau dėti plautuvę ir indaplovę? Ryt jau reikia meistrui pasakyt, kur vest vandenį doh.gif Ir ar virtuvinį daryti L formos, ar U formos - tuomet jau po kelias spinteles būtų iš abiejų pusių unsure.gif Nesinori ir labai užsigriozdint, nes viretuvė bus sujungta su valgomuoju.

user posted image


Šelma, turiu pora klausimėlių apie jūsų gražiąją virtuvę: kokio pločio spintelės šalia orkaitės? (kur iš abiejų jos pusių) ir ar nekenkia kažin šaldytuvui (elektros, girdėjau, daugiau gali imt, nes kaista) šalia viryklės ir orkaitės? g.gif

Ir dar vienas klausimas visoms: ar praktiška būtų rinktis tamsios spalvos akmens masės FRANKE kriauklę? Draugė minėjo, kad kalkės ant tamsios labai matosi... Beje, mačiau pirkti lietuvių gamybos akmens masės kriauklių AKVASANITA- iš pažiūros identiškos Frankei, pigesnės maždaug 200Lt, tik konsultantas sakė, kad kokybe labai nusileidžia Frankei... Gal kuri turit? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 04 birželio 2012 - 17:47
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 18:22)
O gal kam pavyksta ir neaptaškyt lango?  biggrin.gif

Nesinori ir labai užsigriozdint, nes viretuvė bus sujungta su valgomuoju.


Šelma, turiu pora klausimėlių apie jūsų gražiąją virtuvę: kokio pločio spintelės šalia orkaitės? (kur iš abiejų jos pusių) ir ar nekenkia kažin šaldytuvui (elektros, girdėjau, daugiau gali imt, nes kaista) šalia viryklės ir orkaitės?

Burtininkams, gal kokiems g.gif biggrin.gif

Jei neužgriozdinti, tai L formos lengvesnė bus g.gif Kur stovės valgomas stalas? Kai rinkausi išplanavimą (mūsų virtuvė bendroj erdvėj) Stengiausi, kad nuo tv sofos nesumatytu nesutvarkytos bardako biggrin.gif Ūkinė spinta dabar gerai užstoja, jei tarnaitė kartais išeiginiauja cool.gif O dėl langų, tai kaip su jų aukščiu, ar stalviršis nebus per žemai, jei iki lango daryt? Nes tą, naują, langą galite juk ir aukščiau statyti, tada L forma ties siena kairėje ir tuo, tapetiniu langu g.gif

Nekaista ten, tikrinau 4u.gif Plotis- aliejaus butelio, 15 cm durelės. Sumečiau ten aliejų, vyno actą, prieskonius pagrindinius- druską, pipirus- visi netelpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 04 birželio 2012 - 17:55
Valgomasis bus priešais ta ilgąją sieną, šiek tiek dešiniau, kur matosi, kad prasideda antrasis langas - ten bus vitrina, su išėjimu į lauką. Jokio tv ar pan šioje bendroje patalpoje nebus, tiesiog 6-vietis stalas su kėdėm smile.gif Tik ties ta siena kairėje eis koridorius ir dvi durys - tai palei šią sieną jei ir galiu daryti kokias spinteles, tai ne daugiau nei matosi nuotraukoje. Beje, nežinau, ar taip daryti būtų gražu, nes būtent toje pusėje koridoriumi ir eis įėjimas į virtuvės-valgomojo erdvę, tai įėjus į namus tos spintelės palei sieną būtų kaip ant delno... Nežinau, ar aiškiai paaiškinau blush2.gif Užtat labiau linkstu daryti kelias spinteles ten prie to esamo lango, nors tas langas man vėl trugdo tada daugiau spintelių susigalvot doh.gif

Dar dėl tų spintelių po 15 cm - o tokio pločio rankšluostinei užtektų? Vienoje pusėje tada galima pasidaryti rankšluostinę, o kitoje - susidėt kokius aliejus ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 04 birželio 2012 - 18:13
Mano rankšluostinė 13 cm, manau mintis gera drinks_cheers.gif

O langas, tas esamas, kokiam aukštyje, pažiūrėkit, ar nebus per žemos spintelės (pas mano tetą, standantiniame daugiabutyje, kone iki kelių man, nes lango nenorėjo užstot doh.gif
Atsakyti
Ten kur jau yra langas, šiuo metu tilptų tik kokiu 80 cm aukščio stalviršis, tai arba grindys ''pažemės'', kai jas sutvarkysim, arba kelsim langą, kad stalviršio aukštis gautųsi bent jau 85 cm. Manau užteks? g.gif Beje, visi langai bus be palangės - susilies su stalviršiu.
Dabar bandau paišytis, kaip atrodytų viskas, jei tą dar neišdaužtą langą patraukčiau per 60 cm į kairę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 04 birželio 2012 - 18:36
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 18:22)

koks gražus senas namas ir langas wub.gif o kokio stiliaus virtuvę darysite? klasika, provansas, moderni? nes nuo to priklauso ir kokius langus geriau dėti smile.gif šiaip, jei yra galimybė geriau tą langą, kurį dar planuojate stumtelti kiek link esamo. jus esate pavydėtinai geroje situacijoje, reikia tik suplanuoti virtuvę ir langą daryti ten kur patogiau pagal projektą. nebent nėra tokios galimybės
Atsakyti
Langą daužti žadame pagrinde dėl to, kad namo galinė siena išvis be jokio langelio ir labai negražiai atrodo iš lauko, o šviesos virtuvėje manau nebus niekad per daug. Tik iš lauko langas geriau žiūrėtųsi arba per vidurį, kaip dabar nuplėštas tapetas, arba kairiau, nes jei jį pastumsime į dešinę, tai iš lauko ne kažin kaip atrodys... g.gif O iš esmės virtuvę planuotis galiu kaip noriu, daugiau kaip ir niekas neriboja... Tik tas langas sujaukė visus mano planus, nes norėjau virtuvinio per visą sieną, su aukštom spintelėm, kažko modernaus.
Atsakyti
Laba,

as siandien vel kalbejau su baldininku del savo projektuko, si ta pakeitem, ikeliu parodyti smile.gif

Senesnis variantas: neimontuojamas gartraukis.

user posted image

Naujesnis variantas: imontuojamas gartraukis ir uzapvalinti stalo kampai.

user posted image

Nu ir dabar nezinau ka su tuo gartraukiu daryt, ar imontuojama ar ne g.gif
Pasidalinkit prasau patirtim, kurios turit imontuojamus ir kurios ne, gal bus lengviau apsisprest... Baldininkas sako, kad imontuojamas vizualiai graziau atrodo, o neimontuojamas - praktiskiau... Kai kurie draugai sako, kad neimontuojama buna sunku nusveisti kai jis apsinesa dulkem ir riebalais..... Labai lauksiu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 18:22)


Ir dar vienas klausimas visoms: ar praktiška būtų rinktis tamsios spalvos akmens masės FRANKE kriauklę? Draugė minėjo, kad kalkės ant tamsios labai matosi... Beje, mačiau pirkti lietuvių gamybos akmens masės kriauklių AKVASANITA- iš pažiūros identiškos Frankei, pigesnės maždaug 200Lt, tik konsultantas sakė, kad kokybe labai nusileidžia Frankei... Gal kuri turit?  4u.gif


As turejau tamsia akmens mases kriaukle, Tekos, ji pas mane buvo juoda su baltais taskiukais, nesiskundziu niekuo man labai patiko ir tiko dabar desiu tokia pacia tik balta, nes juoda tiesiog netiks smile.gif Kalkiu pasimatydavo aplink ciaupa siek tiek, bet as nusivalydavau, taip paciai kaip ir ciaupas apsitasko, man nebuvo nieko sudetinga. O vat draugai turejo Akvasanita doh.gif pas juos buvo sviesi, nepraejus gal net metams keite, nes ji sugeria viska, pili kava, burokeliu sultis ir t.t. ir ji po kiek laiko ima ir nutamseja, tiesiog geria i save viska, Jusu vietoje as nepagaileciau 200 Lt
Atsakyti
sirdute, as rinkciausi imontuojama, man tikrai daug graziau atrodo visas virtuvinis thumbup.gif Ir pati zadu imontuojama det, manau per daug ''garbes'' gartraukiui but neimontuojamam - yra ir grazesniu dalyku virtuvinyje biggrin.gif O kaip su to lango atsidarynejimu?

Calla, aciu uz patarimus, tuomet reikes tikrai nepagaileti tu papildomu 200 Lt 4u.gif Tuo labiau, kad mums tikriausiai sviesios tos plautuves ir reiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 04 birželio 2012 - 19:35
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 17:22)
Beje, mačiau pirkti lietuvių gamybos akmens masės kriauklių AKVASANITA- iš pažiūros identiškos Frankei, pigesnės maždaug 200Lt, tik konsultantas sakė, kad kokybe labai nusileidžia Frankei... Gal kuri turit?  4u.gif

as buvau jau nusipirkusi lietuviska preke, bet pasiskaiciusi atsiliepimu grazinau ir nusipirkau Franke 4u.gif kol kas neimontuota, tai negaliu pasidalinti patirtimi 4u.gif
cia SM irgi yra apie tai tema:
http://www.supermama...?...8188&st=216
Atsakyti