Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(pinciukas @ 2012 06 02, 23:11)
labai gazi jusu virtuve.o kur padetas duju balionas,kad niekur nematyt smile.gif

Didžiojoj spintelėj-penale smile.gif Ten, kur mikrobangė matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Samantas, - jusu labai jauki virtuve rolleyes.gif norejau paklausti ar pas jusu orkaite su garu funkcija? Jei taip gal galetumete apsviesti kaip naudojasi, kokie privalumai ar esate patenkinta? Kadangi plnuojam isigyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 06 01, 16:04)
Labai graži Jūsų virtuvė! Koks plotas?


Plotas- 10 kv.m. (standartine virtuve, daugiabutis namas)
Papildyta:
QUOTE(Niktise @ 2012 06 02, 23:58)
Samantas, - jusu labai jauki virtuve  rolleyes.gif norejau paklausti ar pas jusu orkaite su garu funkcija? Jei taip gal galetumete apsviesti kaip naudojasi, kokie privalumai ar esate patenkinta? Kadangi plnuojam isigyti blush2.gif


Aciu smile.gif Orkaite be garu funkcijos.
Papildyta:
QUOTE(millena @ 2012 06 02, 22:15)
noreciau paklausti, ar patogiai prieinate prie orkaites? kiek matau, ji paciam kampe gaunasi. Galvoju ar det salia kargo, ar ne..


Man patogiai, prieinu is desines, viska galiu pasiekti, nepatogumu nejauciu. Aisku jeigu pakanka vietos as deciau cargo is abeju pusiu orkaites ( ne del patogumo, tiesiog del grozio)
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 02, 21:44)
sveikutės, planuoju sau virtuvę ir čia man toks vienas klausimas neduoda ramybės: kaip dabar jungiamos stalviršio dalys? senoje virtuvėje pas mane tiesiog kažkaip sujungta, nelabai matosi ir ok. dabar matau dedamos dar visokios metalinės juostelės tarp dviejų sujungiamo stalviršio dalių ... ar jos būtinos? man nelabai tiesa sakant patinka, gal ką nors apie tai žinote ... ir kaip geriausia jungti?



Tikrai be jokiu metaliniu staljuosciu schmoll.gif dabar stalvirsiai suleidziami taip, kad net nejauti tos siules braukdamas pirstais. aisku, kiekvienas meistras daro savaip, taip kaip moka arba kaip jam paprasciau, bet paieskokite, kas daro be staljuosciu, taip ir graziau, ir siuksles nesirenka prie kanteliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 04, 08:58)
Tikrai be jokiu metaliniu staljuosciu  schmoll.gif dabar stalvirsiai suleidziami taip, kad net nejauti tos siules braukdamas pirstais. aisku, kiekvienas meistras daro savaip, taip kaip moka arba kaip jam paprasciau, bet paieskokite, kas daro be staljuosciu, taip ir graziau, ir siuksles nesirenka prie kanteliu  rolleyes.gif


Dar gali buti, kad priklauso nuo materiolo stalvirsio...
Pvz. pas mama tai kazkoks, kad nelabai isivaizduoju, kaip jis atrodytu be jokiu juosteliu... Tiesa, pas ja sujungimo ir nera - isilginis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 04, 09:58)
Tikrai be jokiu metaliniu staljuosciu  schmoll.gif dabar stalvirsiai suleidziami taip, kad net nejauti tos siules braukdamas pirstais. aisku, kiekvienas meistras daro savaip, taip kaip moka arba kaip jam paprasciau, bet paieskokite, kas daro be staljuosciu, taip ir graziau, ir siuksles nesirenka prie kanteliu  rolleyes.gif

ačiū 4u.gif man irgi nelabai jos žiūrisi unsure.gif, bet mano meistras man tvirtina, kad sujungimuose turi jos būti ir viskas ... norėjau jam parodyti kokias nors nuotraukas kur gražiai sujungta be tų metaliukų, bet nerandu ... jau baigiu prarasti viltį, kad jam paaiškinsiu, kaip tai turi atrodyti ...

QUOTE(allberto @ 2012 06 04, 10:02)
Dar gali buti, kad priklauso nuo materiolo stalvirsio...
Pvz. pas mama tai kazkoks, kad nelabai isivaizduoju, kaip jis atrodytu be jokiu juosteliu... Tiesa, pas ja sujungimo ir nera - isilginis  ax.gif

pas mane paprastas bus iš termopalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE

is SM:

Pas draugus po keturių metų naudojimosi plokštė sujungimo vietoje stipriai išsipūtė. buvo sujungta be jungiamosios juostelės. kiek kalbėjausi su baldininkais, tai jungiamoji juostelė šiek tiek apsaugo ir paslepia tą siūlę, net jei ji kiek ir pasipučia. aš stalviršio sujungimuose dėjau juostelę, o stalviršio ir plokštės ant sienų sujungime - nedėjau, užteks ir silikono.

Atsakyti
Sveiki, jei leisite, prisijungsiu ir as prie jusu diskusiju apie virtuvinius 4u.gif
Rekonstruojame nusipirkta nama, reikes viska daryti is naujo, tad neisvengiamai - ir virtuve. Kyla daug klausimu, tad tikiuosi rasti cia atsakymus. Bandziau braizyti projekteli su ALNO Kitchen planner, bet kita diena mano issaugoto projekto neatidare - kazkas matyt uzstrigo, tai meciau sita reikala, teks braizytis ant paprasto popieriaus.
Koki patartumete daryti langa per viduri ''pagrindines'' sienos, kur stoves virtuvinis? Suplanavome ji per pati sienos (ilgis 3,70 m) viduri - 120 cm x 120 cm. Tik nezinom, ar daryti ji ''perskirta'', ar vientisa? Mums siulo daryti vientisa ir kad jis nesidarynetu, nes prie kitos sienos, netoli bus kitas langas, tas jau darynesis. Ir dar, noreciau prie kazkurio is siu langu daryti kriaukle - kazin neapsitaskys labai, plaunant indus? g.gif Kaitlente po langu irengti tikriausiai isvis neprotinga?
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 04, 11:07)

ačiū allberto. bijau, kad taip nenutiktų, bet vistiek nenoriu tų metaliukų... o gal kas turi sujungimus be metaliukų ir neišsiputė? busiu labailabai dėkinga už nuomonę, nes man tai labai svarbus klausimas pasidarė ... kas geriau grožis ar praktiškumas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 11:39)
Sveiki, jei leisite, prisijungsiu ir as prie jusu diskusiju apie virtuvinius  4u.gif
Rekonstruojame nusipirkta nama, reikes viska daryti is naujo, tad neisvengiamai - ir virtuve. Kyla daug klausimu, tad tikiuosi rasti cia atsakymus. Bandziau braizyti projekteli su ALNO Kitchen planner, bet kita diena mano issaugoto projekto neatidare - kazkas matyt uzstrigo, tai meciau sita reikala, teks braizytis ant paprasto popieriaus.
Koki patartumete daryti langa per viduri ''pagrindines'' sienos, kur stoves virtuvinis? Suplanavome ji per pati sienos (ilgis 3,70 m) viduri - 120 cm x 120 cm. Tik nezinom, ar daryti ji ''perskirta'', ar vientisa? Mums siulo daryti vientisa ir kad jis nesidarynetu, nes prie kitos sienos, netoli bus kitas langas, tas jau darynesis. Ir dar, noreciau prie kazkurio is siu langu daryti kriaukle - kazin neapsitaskys labai, plaunant indus?  g.gif Kaitlente po langu irengti tikriausiai isvis neprotinga?

pas mane dabartinėje virtuvėje viskas prie lango. jei turėčiau galimybė kitą virtuvę irgi ten planuočiau biggrin.gif langas, jei jau yra, tai geriau, kad darinėtųsi (mes vasarą beveik visada laikome viršų atidarytą, taip smagiau) ... nuo kriauklės langas šiek tiek apsitaško, bet gi nusivalo hihihi.gif). jei yra galimybę aš langą pastumčiau į kurį nors kampą ir daryčiau šalia orkaitę akių lygyje ... labai patogus dalykas ... dabartinėje virtuvėje taip turiu ir naujoje taip turėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 04, 10:39)
  g.gif Kaitlente po langu irengti tikriausiai isvis neprotinga?

Turiu virykle po langu doh.gif gyvenime tokios nesamones nedaryciau. Po kiekvieno kepimo - lango valymas, o riebalus nuo stiklo labai "smagu" valyti, ir dar, nevalysi puse lango, tai kiekviena karta, lipu ant stalvirsio ir sveiciu langa virs dujines. Bet gal Jums geriau seksis, tai tik mano liudni pastebejimai is kasdienio maisto ruosimo 6 asmenu seimai....
Atsakyti
QUOTE(baka2 @ 2012 06 04, 16:15)
Turiu virykle po langu  doh.gif gyvenime tokios nesamones nedaryciau. Po kiekvieno kepimo - lango valymas, o riebalus nuo stiklo labai "smagu" valyti, ir dar,  nevalysi puse lango, tai kiekviena karta, lipu ant stalvirsio ir sveiciu langa virs dujines. Bet gal Jums geriau seksis,  tai tik mano liudni pastebejimai is kasdienio maisto ruosimo 6 asmenu seimai....

lotuliukas.gif Atsiprasau, bet juokingai nuskambejo. Del praktiskumo labai abejoju. Pas mane stiklas yra, tai praktiskai po kiekvieno valgio darymo valai doh.gif
Atsakyti
[quote=Šelma,2012 05 28, 08:31]
Pasirodysiu ir aš smile.gif Dar dažais kvepianti wub.gif

Labai grazi virtuve, sveikinu 4u.gif Tokia jauki, namine, miela, net nesitiki kad bute. Saunuoliai abu, padaret super thumbup.gif
"Kvepia" virtuves keitimas, tai ir planuoju kriaukle daryti kampe, ar patogu naudotis?
Atsakyti