Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 28, 09:37)
Super, labai skoninga thumbup.gif
Cia, kaip suprantu, paciu daryta? Ar kazka ne taip supratau g.gif

Mano dizainas didis.gif
Ir B rankų darbas wub.gif Jis baldžius tai va, dovaną gavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 10:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif

user posted image

user posted image

Daugiau foto mano blog'e  ax.gif http://eglesnamuciai...05/virtuve.html

Kas gamino? Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2012 05 28, 09:47)
Kas gamino? Labai grazu  wub.gif

MB smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 10:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif

user posted image

user posted image

Daugiau foto mano blog'e  ax.gif http://eglesnamuciai...05/virtuve.html

4u.gif labai grazu saunuoliai Jus wub.gif originali virtuve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 25, 14:14)
thumbup.gif   wub.gif labai grazi virtuvele , ir spalvos sauniai suderintos ir patogi matosi.  4u.gif



QUOTE(Niktise @ 2012 05 27, 15:45)
zikas1970 - graži virtuvė  4u.gif
jei neapsirinku tai plautuvė Blanco zenar, sakykit, kaip "naudojasi", ar nėra problemų nusunkiant kokias bulves karštu vandeniu? blush2.gif anksčiau išsakyti mergaičių pastebėjimai, kad akmens masės kriauklės trūksta nuo karšto vandėns, ganėtinai gazdina  g.gif


Aciu 4u.gif
Ne, pas mus franke, tikrai jokiu problemu kol kas, ir bulves sunkiaim, ir mesa darinejau, kruvina tokia biggrin.gif O del tu itrukimu, man aiskino, kai ta skyle ismusi, buna kad itrunka, bet vizualiai nesimato, po kiek laiko toj vietoj kaupiasi nesvarumai labiau arba buna kad ir sutrunka.Reikia atsargiai ta skyle ismusti.
QUOTE(Moonlight @ 2012 05 27, 20:41)
4u.gif Zikas1970 - virtuve puiki ir labai graziai fasadai padaryti, turiu minty simetrija smile.gif
Noriu paklausti, koks atstumas yra nuo stalvirsio iki virsutiniu spinteliu ir kokie virsutiniu spinteliu ismatavimai - aukstis, gylis ir plotis?
Taip pat pasakykit ar patogus yra dvigubas stalcius po orkaite, kur vientisas fasadas. pas mus toks pats numatytas, bet noreciau atsiliepimu is jau toki naudojanciu ar pasiteisina smile.gif
Aciu  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atstumas nuo stalvirsio, 54cm, spinteliu aukstis 80 cm,plotis 90 cm., gylis 30cm.O del to dvigubo stalciaus, tai dar labai neturiu ka pasakyti, mazai dar naudojam. As sudejau ten tokius nekasdieninius reikmenis, bulviu tarkavimo masina, mesmale,....
QUOTE(millena @ 2012 05 28, 07:57)
o mane domina kas kaitlentes sonuose - kargo krepsiai? Tikrai labai graziai islaikyta simetrija.

taip, ten kargo krepsius darem 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 28 gegužės 2012 - 10:56
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 09:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif


Daugiau foto mano blog'e  ax.gif http://eglesnamuciai...05/virtuve.html


Nereali virtuve! kad man toki auksaranki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 24, 11:40)
Sveikos naujoj temoj  4u.gif
Mane domina coriano stalvirsis virtuveje , tik paskaiciau kad gana lengvai braizosi be to negali deti karstu puodu ir keptuviu tiesiai ant jo  g.gif kazin kaip su demem? Gal kas kokios patirties turite - pasidalinkite. Viena mamyte sake paziures pas drauge kaip jis atrodo po keliu metu naudojimo  blush2.gif  laukiu info.
Baiminuosi del kriaukles kad jei bus islieta is coriano tai i ja nieko karsto neimesi, gal nei peili irgi neimesi nes subraizys , galvoju kazin ar verta tokius pinigus moketi ir dar jam tarnauti.



sveiki, pakalbėjau su drauge - 5 metai pas ją, viskas jai labai patinka, viskas gerai tarnauja, ji labai patenkinta. yra vienas niunsas - paryškėjo sudūrimo siūlė, tai manom gal baldininkai trupučiuką aukščio neišlaikė, kad stalviršis per siūlę patamsėjo, gal po truputi juda, žodžiu turi pasikonsultuot su meistriukais. o šiaip nieko nekeistų 4u.gif stalviršis šviesus, foto nerandu laiko užvažiuoti padaryti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zikas1970 @ 2012 05 25, 13:28)
zadetos nuotraukos, tik uz kokybe atsiprasau  blush2.gif




thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 09:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif




thumbup.gif ypač žinant, kad abiejų darbas 4u.gif
Papildyta:
šiandien parvežė man franke maišytuvą ir laukiamiausią pirkinį - plautuvę - juoda kaip naktis lotuliukas.gif graži labai, tikiuosi kad ir gerai tarnaus
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 09:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif



gražu thumbup.gif
ir noriu paklausti , kokie kampinės spintelės išmatavimai ?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 05 28, 22:49)
gražu  thumbup.gif
ir noriu paklausti , kokie kampinės spintelės išmatavimai ?

Viršutinė? Dvi kraštinės po 60, dvi po 30, o priekis 40 cm smile.gif
Atsakyti
Labai aciu Jums 4u.gif uz geras zinias, reikes taupyti corianui g.gif pasidometi del siuliu ...
Jei kada prie progos busite pas drauge - nufotografuokite, butu idomu paziureti. Is anksto dekoju. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, jungsiuos ir as i planuojanciu gretas, tik, sakykit, su apple MAC gal neveikia Alno? Parsisiunciau, o man atidaro tik teksta iskraipyta.
Atsakyti
Labas. Gal kas zinot koki gera dizaineri? Noriu keisti virtuve bet fantazijos trukumas....
Atsakyti