Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 02, 12:48)
As turiu pasidarius projekta. Ten breziniai, surasyta kas kur. Aisku, jus jau plokste turit but pasirinkus, gi ju kainu skirtumai ar LMDF, ar MDF.
Galima manau ir paciam pasibraizyt, pasirasyt dydzius, plokstes ir pasiuntinet. 4u.gif


kaip suprantu jums profas braize, ane?
kuri plokste tai as zinau, noriu faneruoto fasado, o viduj gali buti laminuota plokste, kad pigiau. Bet ar svarbu kokia spalva? Bet su tais mano norais.. O gal MDF... o gal virsuj dazyta stikla... zodziu apsispresti tikrai sunku. Beto ir perkalbet mane labai lengva.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 07 02, 14:08)
kaip suprantu jums profas braize, ane?
kuri plokste tai as zinau, noriu faneruoto fasado, o viduj gali buti laminuota plokste, kad pigiau. Bet ar svarbu kokia spalva? Bet su tais mano norais.. O gal MDF... o gal virsuj dazyta stikla... zodziu apsispresti tikrai sunku. Beto ir perkalbet mane labai lengva.


Na taip, uz projekteli mokejau 1oo lt, bet nesigailiu. Ir pasiuntinet turiu ka, ir pakamantinet turejau ka.
O kai projektuka daro, sudeda su kokiom nori spalvom, durelem ir renkies, kas labaiau prie sirdies, bet irgi nelengva doh.gif

Va, viena imone paskambino ir pasake, kad pati issirinkciau ko noriu is furnitano ir dar nuo tu kainu nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 07 02, 09:43)
O mes bandysime dėti plyteles pradedant nuo baldų kojelių  ax.gif Kadangi keičiame linoleumą į plyteles, labai nenoriu išmontuoti visų baldų. Tai mano mintis yra tokia: nuimti tą apsauginį cokolį, klijuoti plyteles nuo kojelių, o paskui ant plytelių uždėti paplonintą cokolį  ax.gif Nžn, kiek tai realu, bet manau realu  lotuliukas.gif

Jau geriau ismontuociau baldus, bet tokios nesamones tikrai nedaryciau blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 07 02, 14:41)
Jau geriau ismontuociau baldus, bet tokios nesamones tikrai nedaryciau  blink.gif  schmoll.gif

Prašom argumentuoti smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusiosm as tik uz tai kad virtuvinis statytusi ant grindu o ne ant betono drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 07 02, 15:20)
Prašom argumentuoti  smile.gif

1.kaip ten atrodys? g.gif spintelse uzkistos uz plyteliu? ileistos gylyn?
2.kaip jus priesite po to prie savo spinteliu apacios, jei plyteles bus isklotos auksciau nei spinteliu kojeles?
bent pas mus, tai visur rozetes buitinei technikai ijungti padarytos palei grindis ir nuemus apatine plokstes dali (kur spinteliu kojeles uzdengtos) galima pireiti jei kas sugestu ar buitine technika keist reiktu ar galu gale karta metuoe dulkes isvalyt.
Jusu atveju jau nebenuimsite schmoll.gif nes trukdys aukciau isklijuotos plyteles ax.gif
Bet jei tai jums netrukdo, tada zinoma tai jau tik jusu reikalas, jei kokia pelyte ten apsigyvens, tada galesit savo virtuvini ardyt...
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 07 02, 09:43)
O mes bandysime dėti plyteles pradedant nuo baldų kojelių  ax.gif Kadangi keičiame linoleumą į plyteles, labai nenoriu išmontuoti visų baldų. Tai mano mintis yra tokia: nuimti tą apsauginį cokolį, klijuoti plyteles nuo kojelių, o paskui ant plytelių uždėti paplonintą cokolį  ax.gif Nžn, kiek tai realu, bet manau realu  lotuliukas.gif


Realu, pas mus taip buvo padaryta su laminatu. Uzdejus ta cokoli nieko nesimato, o jei po spintelem liks linoleumas, tai ir pavalyt bus lengva. Ir tikrai nieko nesimatys, nes cokolis uzdengs plyteliu galus smile.gif

Man atrodo cia kitos netaip suprato, plyteles baigsis uz cokolio, ties kojelem, o ne iki virtuvinio. Tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 07 02, 15:59)
Realu, pas mus taip buvo padaryta su laminatu. Uzdejus ta cokoli nieko nesimato, o jei po spintelem liks linoleumas, tai ir pavalyt bus lengva. Ir tikrai nieko nesimatys, nes cokolis uzdengs plyteliu galus smile.gif

Man atrodo cia kitos netaip suprato, plyteles baigsis uz cokolio, ties kojelem, o ne iki virtuvinio. Tiesa?

Tiesa smile.gif Po baldais liks linoleumas ax.gif
Atsakyti
Laba,
del kriaukles - tikrai patogu, ji nera visai kampe..kaip tik iki remonto ji stovejo kampe, o dar kas linksmino iki tol - salia kriaukles tam paciam kampe buvo ir radiatorius, kurio prie lango net nebuvo smile.gif

kampe kriauklei aisku ne vieta, visiskai nepatogus priejimas (turiu gyva pavyzdi, kas dar turi toki pat isplanavima su kampine kriaukle), todel mes perkelem link vidurio smile.gif

o del mazos erdves baldu ir buitines technikos isdestyme vadovavausi tokiu darbiniu trikampiu -> "saldytuvas-plautuve-dujine/orkaite", tad nelabai zinau ka reiskia vienoje linijoje ar ne, bet vaizduoteje turejau toki matyma, jog isemus is saldytuvo kazka, pasidedi, eini plauti ir tuomet gamini (svarbiausia, kad plautuve butu centre tarp siu daiktu ir kad procesas butu istisinis). taip viskas po ranka - patogu thumbup.gif



QUOTE(Larissa @ 2012 07 01, 22:27)
labai panaši į mūsų užsakyta  bigsmile.gif tik šaldytuvas ne vienoje linijoje,o atskirai
o kaip jums plautuvė šioje vietoje? ar patogu ja naudotis? mes nenorėjom kampe,tai šis vienintelis variantas liko.realybėje nesu niekur mačiusi

Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2012 07 02, 20:16)
Laba,
del kriaukles - tikrai patogu, ji nera visai kampe..kaip tik iki remonto ji stovejo kampe, o dar kas linksmino iki tol - salia kriaukles tam paciam kampe buvo ir radiatorius, kurio prie lango net nebuvo smile.gif

kampe kriauklei aisku ne vieta, visiskai nepatogus priejimas (turiu gyva pavyzdi, kas dar turi toki pat isplanavima su kampine kriaukle), todel mes perkelem link vidurio smile.gif

o del mazos erdves baldu ir buitines technikos isdestyme vadovavausi tokiu darbiniu trikampiu -> "saldytuvas-plautuve-dujine/orkaite", tad nelabai zinau ka reiskia vienoje linijoje ar  ne, bet vaizduoteje turejau toki matyma, jog isemus is saldytuvo kazka, pasidedi, eini plauti ir tuomet gamini (svarbiausia, kad plautuve butu centre tarp siu daiktu ir kad procesas butu istisinis). taip viskas po ranka - patogu  thumbup.gif

thumbup.gif dėl šaldytuvo: aš turėjau omeny,kad tik šaldytuvas pas mus bus ne vienoje linijoje su baldais įmontuotas, o laisvai pastatomas,truputį giliau,nes buvom spec.kišenę jam padarę kai didinom vonią mirksiukas.gif o visa kita praktiškai 1 prie 1 tongue.gif tik gartraukis 60 cm,pas jus ,matau, didesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys is patirties, koki gartrauki geriau rinktis-teleskopini ar ne? g.gif Kazkur esu skaiciusi, kad jeigu ne teleskopinis, tai virsutines spinteles apgaruoja/labiau apsinesa riebalais g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 07 02, 23:51)
Gal kas pasakys is patirties, koki gartrauki geriau rinktis-teleskopini ar ne?  g.gif  Kazkur esu skaiciusi, kad jeigu ne teleskopinis, tai virsutines spinteles apgaruoja/labiau apsinesa riebalais  g.gif

logiska, nes ta dalis, kuri issitraukia, sulaiko riebalingus garus mirksiukas.gif
Atsakyti