Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vaidastep @ 2012 07 01, 23:38)
Sveikos visos ,iskilo toks klausimas ir gal padesit man i tai atsakyt,su mb susigincyjom  doh.gif del virtuves jis teigia kad virtuve dedasi ant betono o paskui aplink plyteles dedasi ar tai kitos grindys  g.gif na man kazkaip nelabai tokia mintis jis teigia kad susitaupo grindu danga po spintelem ,kaip jus manot delto?


Gal taip dideli taupuoliai ir daro, bet neteko girdeti wink.gif

Patys daremes, neseniai sese,tevai, draugai, tai visiems dejo ant plyteliu arba kitos dangos, kuri buvo visoje erdveje (parketas, laminatas ar linoleumas irkt).

Skirtingai galima daryti su tarpu tarp pakabinamu spinteliu ir stalvirsio. Vieni klijuoja plyteles, tada kabina spiteles.Kiti pirma kabina spinteles, tada klijuoja.
As uz antra varianta.
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2012 07 01, 23:38)
Sveikos visos ,iskilo toks klausimas ir gal padesit man i tai atsakyt,su mb susigincyjom  doh.gif del virtuves jis teigia kad virtuve dedasi ant betono o paskui aplink plyteles dedasi ar tai kitos grindys  g.gif na man kazkaip nelabai tokia mintis jis teigia kad susitaupo grindu danga po spintelem ,kaip jus manot delto?


As tikrai nesu girdejusi, kad kas deda plyteles ar tai kita danga aplink vituvini. Net kai darau kardinaliai valyma, tai nusiimu ta "apsaugine" plokstele ir issivalau po virtuviniu susirinkusias dulkes ar kazkokius nutekejusius skyscius. Jei detusi tarkim plyteles aplink virtuvini, tai paskui tektu graziai silikonuoti aplink, kad nesimatytu plyteliu pjovimo zymiu, o jei kita danga, na nzn kaip reiketu graziai suzaisti, kad neatrodytu, jog virtuvinis " isodintas" zemiau grindu ax.gif
Atsakyti
MB Sake, kad irgi dedasi visur grindys, o paskui virtuve ant virsaus. Pas mus buvo nesudetos iki galo grindys po virtuviniu, nesmagu valyt, o susitaupo nedaug dangos. Nors virtuvinio kojeles reguliuojasi, tai galima ir neklot grindu iki galo.
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2012 07 01, 23:38)
Sveikos visos ,iskilo toks klausimas ir gal padesit man i tai atsakyt,su mb susigincyjom  doh.gif del virtuves jis teigia kad virtuve dedasi ant betono o paskui aplink plyteles dedasi ar tai kitos grindys  g.gif na man kazkaip nelabai tokia mintis jis teigia kad susitaupo grindu danga po spintelem ,kaip jus manot delto?


Na, neteko girdet. Ir kiek jus sutaupysit, kelis kvadratus g.gif
O jei kazka sugalvosit pakeist, kaip tada?
Na, nedaryciau tokios nesamones.
Atsakyti
Dazniausiai kyla problemos su sienomis tarp spinteliu - pries pastatant baldus kloti, ar po to...

Tai cia jau nuo meistru ir baldu specifikos priklauso.

O grindis - tik iki galo ir ant virsaus balsai...

Nes kartais gali tekti "atitraukti" baldus nuo sienos, o jeigu prieky bus plyteles - bus sakutes... doh.gif
Atsakyti
O mes bandysime dėti plyteles pradedant nuo baldų kojelių ax.gif Kadangi keičiame linoleumą į plyteles, labai nenoriu išmontuoti visų baldų. Tai mano mintis yra tokia: nuimti tą apsauginį cokolį, klijuoti plyteles nuo kojelių, o paskui ant plytelių uždėti paplonintą cokolį ax.gif Nžn, kiek tai realu, bet manau realu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 07 01, 21:47)
Kiek, tarkim, Blum mechanizmai kainuoja tikrai gali atsakyt, pavyzdziui man beveik visos imones sake, kad mano virsutiniu spinteliu vienas pakelejas kainuoja 200Lt

Kiek kainuoja kvadratas LMDP ar kokios kitos medžiagos, aišku nesunku pačiam rast, bet nepamirškim, kad tikrosios kainos jūs nesužinosit, nes kiekviena įmonė ar privatus baldžius gauna atitinkamas nuolaidas mirksiukas.gif Būtent jei kalbam apie Blumus pvz jūsų minimus, jie realiai tai įmonei galbūt atsiėjo 160, vietoj jums pasakyto 200 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2012 07 02, 10:40)
Kiek kainuoja kvadratas LMDP ar kokios kitos medžiagos, aišku nesunku pačiam rast, bet nepamirškim, kad tikrosios kainos jūs nesužinosit, nes kiekviena įmonė ar privatus baldžius gauna atitinkamas nuolaidas  mirksiukas.gif Būtent jei kalbam apie Blumus pvz jūsų minimus, jie realiai tai įmonei galbūt atsiėjo 160, vietoj jums pasakyto 200  rolleyes.gif


Tai man nelabai ir rupi kiek jiems atsieina, bet norint pasiskaiciuoti kaina, bent jau mechanizmus tikrai nesunku. Jei kitos septynios imones skaiciuoja vienam lankstui 200Lt, tai as ir neisrasiu, kad kazkur kitur man duos uz 100Lt
O jei nenorint gilintis i mechanizmus ir kitu atskiru detaliu kaina, uztenka tiesiog ta pati projekta nusiusti i keleta ar keliolika (priklausomai kiek turi asmuo kantrybes) ir suzinotu konkrecios virtuves kaina, pagal kainos skirtumus jau gali susidelioti kiek imone pasiskaiciuoja pelno. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 06 28, 15:25)
O koks atstumas užsukus iki kito lango? Pas mane panašiai langai išdėstyti - palei vieną sieną - 4.48m, užsukus - 2.35m. Tai aš planuoju daryt su užsukimu
Kažkas panašaus bus:
user posted image


kokia cia programa?
Atsakyti
kai siunciat gatava projekta, kad paskaiciuotu kaina, tik brezini-paveiksliuka nusiunciat ar nurodot spinteliu dydzius? ir plokste jau reikia but issirinkus kai nori paskaiciavimu..? kur paziuret, furnitane?
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 07 02, 13:42)
kai siunciat gatava projekta, kad paskaiciuotu kaina, tik brezini-paveiksliuka nusiunciat ar nurodot spinteliu dydzius? ir plokste jau reikia but issirinkus kai nori paskaiciavimu..? kur paziuret, furnitane?


As turiu pasidarius projekta. Ten breziniai, surasyta kas kur. Aisku, jus jau plokste turit but pasirinkus, gi ju kainu skirtumai ar LMDF, ar MDF.
Galima manau ir paciam pasibraizyt, pasirasyt dydzius, plokstes ir pasiuntinet. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 07 02, 13:07)
kokia cia programa?

ne pati braižiau, o vyrukas iš firmos. tai net nžn kokia čia programa.
Atsakyti