Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2012 06 21, 12:47)


O pas jus orkaite Gorenje, kaip ji ar persimato, kaip naudojimas. Esu ja nusiziurejus, butu neblogai naudojancio nuomone blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 28 birželio 2012 - 19:49
QUOTE(Google @ 2012 06 28, 15:15)
Gal kas patars, gal yra isbandes... kai virsutinese spintelese profilines  rankenos.. labai nepatogu atidaryt/uzdaryt.. nu pan kaip paveikslelyje... ?

Patogu. Viskas normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 28, 20:49)
O pas jus orkaite Gorenje, kaip ji ar persimato, kaip naudojimas. Esu ja nusiziurejus, butu neblogai naudojancio nuomone blush2.gif


Taip, Gorenje, nepersimato, bet man nera poreikio tam. Jei kazka labai reikia pasiziureti, prasidarau, bet dazniausiai bunu uzsatciusi laikmati kas kiek laiko kepa ir nereikia papildomai ten zvilgcioti. O orkaites naudojimu esu labai patenkinta, pradzioj dvejojau del pilnai sensorinio valdymo, galvojau bus nepatogu, taciau is buitines technikos virtuveje butent orkaite, indaplove ir gartraukis man labiausiai patike pirkiniai thumbup.gif
Beje, orkaites pliusas, kad kepimo metu orkaites stiklas islieka visiskai saltas (cia aktualu tiems kas turi vaiku:) ) ir, aisku, nepakeiciamas dalykas pirolize thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 28, 21:33)
Taip, Gorenje, nepersimato, bet man nera poreikio tam. Jei kazka labai reikia pasiziureti, prasidarau, bet dazniausiai bunu uzsatciusi laikmati kas kiek laiko kepa ir nereikia papildomai ten zvilgcioti. O orkaites naudojimu esu labai patenkinta, pradzioj dvejojau del pilnai sensorinio valdymo, galvojau bus nepatogu, taciau is buitines technikos virtuveje butent orkaite, indaplove ir gartraukis man labiausiai patike pirkiniai  thumbup.gif
Beje, orkaites pliusas, kad kepimo metu orkaites stiklas islieka visiskai saltas (cia aktualu tiems kas turi vaiku:) ) ir, aisku, nepakeiciamas dalykas pirolize  thumbup.gif


Oi, aciu, nuraminot, tai jau daugiau nebeieskosiu, nes kiek beziuriu, vis akys krypsta i ja. O tai pareklamuokit dabar indaplove su gartraukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 28, 15:15)
Gal kas patars, gal yra isbandes... kai virsutinese spintelese profilines  rankenos.. labai nepatogu atidaryt/uzdaryt.. nu pan kaip paveikslelyje... ?
user posted image


Nesinaudoju profilinem rankenelem, nes mane atbaide, kad ju sonai yra labai astrus, todel rinkausi prailginta fasada, tad man labai patogu atidaryti paimant uz pacio fasado 4u.gif

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 28, 21:44)
Oi, aciu, nuraminot, tai jau daugiau nebeieskosiu, nes kiek beziuriu, vis akys krypsta i ja. O tai pareklamuokit dabar indaplove su gartraukiu  4u.gif


Indaplove naudoju Siemens, tai viskas labai puiku, aisku reikejo laiko kol su ja susikalbejau, bet man pagrindinis ir labai didelis pliusas, kad esant ijungtai programai galiu bet kada ja atidaryti, jei man kazko butinai prisireikia issiimti thumbup.gif
Va tokia Indaplove
O gartrauki pasirinkau Elica, norejau butinai imontuojamo, kad turi dideli galinguma ir nebutu to istraukiamo stalciuko, nes man jis tiesiog nepatogus
Toks Gartraukis
Atsakyti
Gal galit pasakyt savo nuomone del imontuotos orkaites spintoje?
Vienas baldininkas parase, kad kepant visi garai eina i spinteles ir ant ju.
Kaip ten is tikro yra? ax.gif

Gal montuoja kokius pasleptus garams vamzdzius iseinancius ar dar kazka?
O gal yra kokiu orkaiciu, kur maziau garuoja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 29, 08:58)
Gal galit pasakyt savo nuomone del imontuotos orkaites spintoje?
Vienas baldininkas parase, kad kepant visi garai eina i spinteles ir ant ju.
Kaip ten is tikro yra?  ax.gif

Gal montuoja kokius pasleptus garams vamzdzius iseinancius ar dar kazka?
O gal yra kokiu orkaiciu, kur maziau garuoja  tongue.gif


Na, kad atidarius dureles dalis garu (su kvapais) gali patekti i spintele - tiketina, bet kad ten vos ne „troskintusi garuose“ viskas, kas yra sinteleje... lotuliukas.gif
Juk elektrines orkaites yra sandarios...
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 27, 23:21)
ačiū. vienas baldininkas pasakė, kad vieno pakanka, o kitas pasakė, kad reikia ant kiekvieno lanksto tokioms durelėms. todėl ir susibalamutinau. einu skaityti lankstinuką... bet busiu dėkinga, jei man kas pasufleruos dar ką nors, nes nelabai ten ką suprantu.

as visur vienodus blumus dejau, nes nesinori taupyti kokybes atzvilgiu.
Sumoki ne viena tukstanti uz baldus, todel naturalu tiketis, kad baldai tarnaus ilgai.
Su dviem blumais as tikrai ramiau miegosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 21:06)
eikit sau, nebrangi sakot, mums visas remontas +buitine technika ir virtuvinis apie 8000 kainavo, tai man atrodo labai brangiai biggrin.gif ieskojom kas dar pigiau gamintu, nes pradinis planas buvo sutilpti i 5000 su viskuom, bet kur tau, be sansu doh.gif as manau mes mokejom vidutiniskai ax.gif darem privaciai, pas baldininka, firmu kainos buvo 1000-2000lt daugiau ax.gif

Na musu tik baldai kainuos 8500Lt O su buitine technika, tai doh.gif
O dar jeigu atrodys negraziai (kaip cia mamytes minejo nesulygiuoti), tai galesiu tada umn.gif frusty.gif
Papildyta:
Laukiu rytdienos ir bijau bijau.gif
Nes jei bus blogai tai arba mega_shok.gif arba alc.gif
Atsakyti
Man tai sunkiausiai issirinkt baldu gamintojus blush2.gif ax.gif
Issiunciau brezinuka,kad preliminariai primestu kiek galetu kainuot, tai musu virtuve skirtingi gamintojai paskaiciavo nuo 9 tukst iki 20 tukst doh.gif nors baldines plokstes tai pas visus vienodos.
Tai ir nzn, nesinori rinktis brangiausio, bet ir su pigiausiu - baisu, kad neuzsiraut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 29, 11:41)
Laukiu rytdienos ir bijau  bijau.gif
Nes jei bus blogai tai arba  mega_shok.gif arba  alc.gif

nėra ko bijoti. niekas jūsų neverčia priimti nekokybiško darbo ar produkto. matysite, kad kažkas ne taip: visada baldininkai gali išsivežti atgal nepatikusias, netinkamas, nekokybiškas detales ir jas perdaryti. svarbu nebijoti ir pasakyti tai. suprantama nemalonu tvarkyti tokius reikalus (todėl aš ir nemėgstu remontų), bet pats blogiausias variantas numoti ranka ir priimti viską kaip yra, nes "ai bus gerai". o gerai nepasidarys. ir su laiku koks nors nekokybiškas baldas erzins ir primins, kad silpnumo akimirką neišdrįsote pasakyti "prašau man perdaryti šį baldą, kad būtų gerai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 28, 21:33)
Taip, Gorenje, nepersimato, bet man nera poreikio tam. Jei kazka labai reikia pasiziureti, prasidarau, bet dazniausiai bunu uzsatciusi laikmati kas kiek laiko kepa ir nereikia papildomai ten zvilgcioti.

O uždegus pašvietimą tai irgi nepersimato? Man rodos negali taip būti unsure.gif . Juk daug kepinių nerekomenduojama darinėti orkaitės dureles gamybos procese, tai manau tikrai turi matytis kai įjungiate apšvietimą. Pas mane irgi gorenje, tik kitos serijos, tai viskas matosi puikiai kai dega lemputė ... aš jos kol kepu ir neišjungiu niekada smile.gif

QUOTE(daluzenik @ 2012 06 29, 11:18)
as visur vienodus blumus dejau, nes nesinori taupyti kokybes atzvilgiu.
Sumoki ne viena tukstanti uz baldus, todel naturalu tiketis, kad baldai tarnaus ilgai.
Su dviem blumais as tikrai ramiau miegosiu  cool.gif

ačiū ... aš turėjau omeny stabdžius ant lankstų ... yra ir kitų gerų firmų, bet tikrai šioje srityje blum prekės ženklas yra savotiškas kokybės garantas ir galima miegoti ramiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 29 birželio 2012 - 10:59