Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Erne1 @ 2012 06 28, 00:38)
be to ir rekomenduojama: Idealu, kai nuo plautuvės iki šaldytuvo yra bent 40 cm tarpas.

na bus ne 40, o 25cm (cia ta kargo spintulyte mazulyte tarp saldytuvo ir kriaukles) o ir siaip kriaukles spintute 70cm plocio turetu buti, kriaukle pritraukta prie kaires, taigi tas padekliukas nutekejimui bus desinej pusej, tai realiai dar daugiau cm negu 25 gaunas iki saldytuvo), tikiuos kad pakaks. Didzioji dauguma indu bus plaunama indaplovej, valgio gamybos metu ne tiek daug ta kriaukle ir tesinaudojam. O del lango, tai langas turetu buti 10cm virs kriaukles, naiviai tikiuos kad to pakaks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 25, 14:27)
Mes senam bute irgi neturejom indaploves, irgi karksejau, kad ''kam cia reikia'', ''galima ir taip isplaut'', bet dabar name planuodami virtuve itraukem ir indaplove i plana, nes bus vaiku, vadinas bus indu daugiau, tai manau man ji bus puiki pagalbininke  thumbup.gif  beto, pasiklausius draugu, kurie turi ja, tai net kitaip ir sugalvot negaleciau, nes visi jas tiesiog aukstina  biggrin.gif cia turbut tas pats butu, kaip rast zmogu, kuris sako, kad skalbimo masina nera reikalinga, ''galima ir rankomis puikiai viska isplaut''... Tik nezinom ar pirkt 60 cm ar 45 cm plocio - labiau linkstu prie 60 cm  blush2.gif


Mano virtuve maza - 6kv.m., todel del indaploves ilgai abejojau, bet aciu mano draugei, kad ji apsviete man prota ir ikalbejo. pasirinkau 60cm indaplove ir esu be galo patenkinta, kadangi telpa didieji puodai, indaplove "statau" ne kasdien, dazniausiai kas antra diena. indu kiekis indaujoje nepasikeite, nes milijonas puodeliu buvo ir iki indaploves, tik irankiu dabar turiu du komplektus t.y. 12vnt sakuciu, saukstu ir t.t. karsto vandens sanaudos sumazejo. plovimo priemoniu prisiperku per akcijas. o kalbant apie modelius - rinkausi is paprastu turiu BEKO - DIN 5832 EXTRA. naudojuosiu daugiau nei metus, kol kas jokiu priekaistu. Labai nustebau kai po 4men. (tada ieskojau saldytuvo) parduotuveje pamaciau analogiska indaplove, kurios kaina bvo didesne 300lt, tik skyresi pavadinimas (blomberg) puoliau apziurineti ir isitikinau, kad skiriasi tik pavadinimas. Bukit atidzios, issiklausinekit konsultantu, kad nereiketu moketu uz tai, kad galetumet pasirinkti viena is keturiu spalvu , kuria svies indaploves indikatorius darbo metu.
Atsakyti
Sveikos,
Kasdien paskaitau apie virtuves...
Radau dar nebloga straipsniuka, pasidalinsiu Kaip isirengt tobula virtuve
Gal kam pravers.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 28, 08:39)
Blumai tikrai gudriai sugalvoje, „paslepti“ slopintuvus tiesiai vyryje...

jo, aš apie blumus... gražiai sugalvojo, sutinku. blumai tokius stambdžiukus kaip jus parodėte irgi turi, tik jie rekomenduojami kaip papildomi didelėms spintoms, jei teisingai supratau info lankstinuke, tuoj matyt tapsiu stabdžių eksperte hihihi.gif

QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 28, 09:31)
na bus ne 40, o 25cm (cia ta kargo spintulyte mazulyte tarp saldytuvo ir kriaukles) o ir siaip kriaukles spintute 70cm plocio turetu buti, kriaukle pritraukta prie kaires, taigi tas padekliukas nutekejimui bus desinej pusej, tai realiai dar daugiau cm negu 25 gaunas iki saldytuvo), tikiuos kad pakaks.  Didzioji dauguma indu bus plaunama indaplovej, valgio gamybos metu ne tiek daug ta kriaukle ir tesinaudojam.  O del lango, tai langas turetu buti 10cm virs kriaukles, naiviai tikiuos kad to pakaks  g.gif

mano galva nieko tam šaldytuvui neatsitiks. bet ... tačiau ... jei norite užtikrintai patogų valymui variantą padaryti, galbūt verta pagalvoti apie sienelę tarp darbastalio ir šaldytuvo ... nebent pas jus šaldytuvas įmontuojamas ir naudojama lmdp plokštė tada gerokai ramiau ir labai pergyventi neverta. bet jei šaldytuvas neįmontuojamas, tai reiktų kažkokią pertvarą galvoti, nes nugarinę šaldytuvo dalį tikrai sunku valyti, o su laiku turbūt teks, jei nebus uždengta.

QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 28, 11:58)
Sveikos,
Kasdien paskaitau apie virtuves...
Radau dar nebloga straipsniuka, pasidalinsiu Kaip isirengt tobula virtuve
Gal kam pravers.

ačiū 4u.gif 10 nuotraukoje įdomus sprendimas su orkaite, gal kam pravers galvojant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2012 06 27, 14:17)
Vilimex, kaip jusu reikalai su virtuve, ar sutiko atvaziuoti, perdaryti?
Klausiu, nes mes is tos pacios firmos baldus uzsisakem, tai truputi neramu jau... ax.gif



Tai ar pasake kokioj firmoj gaminti baldai? g.gif tema, rodos, seku, bet neuzmaciau,kad butu ivardinta g.gif


QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 14:17)
laba, pagaliau sulaukem savo virtuves rolleyes.gif

user posted image



Kaip jaukiai ir graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 28, 12:20)

mano galva nieko tam šaldytuvui neatsitiks. bet ... tačiau ... jei norite užtikrintai patogų valymui variantą padaryti, galbūt verta pagalvoti apie sienelę tarp darbastalio ir šaldytuvo ... nebent pas jus šaldytuvas įmontuojamas ir naudojama lmdp plokštė tada gerokai ramiau ir labai pergyventi neverta. bet jei šaldytuvas neįmontuojamas, tai reiktų kažkokią pertvarą galvoti, nes nugarinę šaldytuvo dalį tikrai sunku valyti, o su laiku turbūt teks, jei nebus uždengta.


aha, isties saldytuvas bus imontuojamas....atrodo nepaminejau to anksciau doh.gif
Atsakyti
nusprendziau turbut savo virtuvej pasirinksiu dazyta plokste... nu kaip fainiai atrodo.. taip ne pigiai. doh.gif dar uzmaciau vienam salone ne vientisa plokste, o su tokiais ipjovimais, ale kaip buna klasikinese virtuvese - tai patiko.. smile.gif eisiu jauciu nufotkint ir jusu teismui idet ar kitoms grazu... smile.gif tik dar galvoju del spalvos.. balta ar kita sviesia sviesia spalvele... pasakiskai man tos baltos atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas patars, gal yra isbandes... kai virsutinese spintelese profilines rankenos.. labai nepatogu atidaryt/uzdaryt.. nu pan kaip paveikslelyje... ?
user posted image
Atsakyti
Ir vel as..

koks jusu virtuvinio komplekto ilgis.. ??? planavau 4,2m daryt per visa siena, dabar mastau gal per mazai... gal daryt kampa doh.gif doh.gif nedaug vietos lieka susidet rakandus atmetus buitine technika, ypac kai pas mane virstuiniu beveik ner...

user posted image
o gal virs lango daryt kokia ilga spintele.. bet jauciu labai "apsunkins" langa.. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 28 birželio 2012 - 15:15
QUOTE(Google @ 2012 06 28, 16:06)
Ir vel as..

koks jusu virtuvinio komplekto ilgis.. ??? planavau 4,2m daryt per visa siena, dabar mastau gal per mazai... gal daryt kampa  doh.gif  doh.gif  nedaug vietos lieka susidet rakandus atmetus buitine technika, ypac kai pas mane virstuiniu beveik ner...


O koks atstumas užsukus iki kito lango? Pas mane panašiai langai išdėstyti - palei vieną sieną - 4.48m, užsukus - 2.35m. Tai aš planuoju daryt su užsukimu
Kažkas panašaus bus:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 28 birželio 2012 - 15:32
QUOTE(dolile @ 2012 06 28, 16:25)
O koks atstumas užsukus iki kito lango? Pas mane panašiai langai išdėstyti - palei vieną sieną - 4.48m, užsukus - 2.35m. Tai aš planuoju daryt su užsukimu
Kažkas panašaus bus:
user posted image

visai nebloga sita ideta... grazi wub.gif as sukciau ne i kita langa.. o i duru siena.. iki duru 3 m.. gal uzsukciau kokius 2.. bandyciau dar saldikli ikist kur graziai, nes zadejom garaze jau laikyt doh.gif vyras palaimino uzsukima.. teks perdaryt projekta.. MB tai baro noori lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Drauge virtuvini darosi, tai jiems paprojektavo su indauja kartu, graziai ziurisi bent projekte, ji tokia aukstesne nei standartines spinteles.. gal kam pravers tokia ideja mirksiukas.gif
Atsakyti