Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 21:06)
eikit sau, nebrangi sakot, mums visas remontas +buitine technika ir virtuvinis apie 8000 kainavo, tai man atrodo labai brangiai biggrin.gif ieskojom kas dar pigiau gamintu, nes pradinis planas buvo sutilpti i 5000 su viskuom, bet kur tau, be sansu doh.gif as manau mes mokejom vidutiniskai ax.gif darem privaciai, pas baldininka, firmu kainos buvo 1000-2000lt daugiau ax.gif


Aha, man tik stalvirsi paskaiciavo beveik 8000, tai galvoju ar su buitine isiteksiu i 25000, nusizudyt noris doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 21:38)
oi... nesakykit taip kad stiklas ne prie dūšios namams, sakykit mano skoniui stiklas netinka, nes  pvz man stiklas nuostabus ir šiltas - mūsų net laiptai stikliniai, stalas, noriu kuo daugiau stiklo, jo fizinės savybės puikios, duoda lengvumo jausmą - pasaka tiesiog  thumbup.gif

o dėl tapetų, visokių jų būna tų tapetų - jei įrenginėjate namą ne tik sau, bet ir anūkams, nesugriaunamą, neperšaunamą ir nesudėvimą tai tikiu, kad geriausia sienas dekoruot akmeniu, bet jei po kažkiek metų turit noro pasikeisti - kodėl ne tapetams?  g.gif

biggrin.gif tada sakysiu "ne mano skoniui stiklas", nors neneigiu, kad tikrai yra daug kam patiks, bet gi rašau savo nuomonę ...
o apie tapetus kalbėjau virtuvėje tarp stalviršio ir spintelių, kad jie nepraktiški nes riebalai įsigeria. ne taip supratote 4u.gif
turiu keistą klausimą, bet paklausiu: jei kas turite spinteles su blum stabdžiukais, jie ten dedami ant kiekvieno vyrio/lanksto spintelėje ar pvz. vienos durelės, 2 vyriai/lankstai, tai užtenka tik ant vieno lanksto uždėti tą stabdžiuką ar reikia ant abiejų? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 27 birželio 2012 - 21:05
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 21:45)
Aha, man tik stalvirsi paskaiciavo beveik 8000, tai galvoju ar su buitine isiteksiu i 25000, nusizudyt noris doh.gif  doh.gif  doh.gif


negaliu įdėti straipsnio nuorodos, bet tai buvo vokiečių straipsnis, jų studija apie tai, kad į virtuvę buvo sukomplektuota moderniausia buitinė technika, kalbu apie +, kaip žinia kuo jų daugiau, tuo kaina aukštesnė - tačiau, tai labiausiai atsipirko per kelis metus thumbup.gif išvada pasidariau tokią, kad vieną kartą išleidus daugiau, galima sutaupyti ateityje
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 21:59)
negaliu įdėti straipsnio nuorodos, bet tai buvo vokiečių straipsnis, jų studija apie tai, kad į virtuvę buvo sukomplektuota moderniausia buitinė technika, kalbu apie +, kaip žinia kuo jų daugiau, tuo kaina aukštesnė - tačiau, tai labiausiai atsipirko per kelis metus  thumbup.gif  išvada pasidariau tokią, kad vieną kartą išleidus daugiau, galima sutaupyti ateityje


Nu vat, as ir galvoju, kad aplamai virtuve daromes kokiai 15 metu turbut. Bent jau tokie paskaiciavimai vidutiniski.
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 27, 21:58)
o apie tapetus kalbėjau virtuvėje tarp stalviršio ir spintelių, kad jie nepraktiški nes riebalai įsigeria. ne taip supratote  4u.gif



būtent gerai supratau, mano visa virtuvė tapetuota thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 22:04)
Nu vat, as ir galvoju, kad aplamai virtuve daromes kokiai 15 metu turbut. Bent jau tokie paskaiciavimai vidutiniski.

turbūt, kad 15 metų. aš tai tikrai visai nenoriu artimiausius 15 metų vėl turėti tą galvos skausmą .... sugalvot dar nieko, kad įvykdytų viską kaip sugalvojai, čia jau kitas klausimas g.gif

QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 22:05)
būtent gerai supratau, mano visa virtuvė tapetuota  thumbup.gif

user posted image

ir tarp spintelių ir darbastalio paliksite tapetus? o jie viniliniai gal (bent jau biggrin.gif), ar paprasti?
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 27, 22:09)
ir tarp spintelių ir darbastalio paliksite tapetus? o jie viniliniai gal (bent jau  biggrin.gif), ar paprasti?


tai žinoma kad paliksiu, o siena kur kaitlentė bus uždengta stiklu. tapetai GRAŽŪS - sudėties nepasidomėjau.

man interjeras - pramoga, ne galvos skausmas, bus įdomu pasikeisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 27 birželio 2012 - 21:16
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 22:16)
tai žinoma kad paliksiu, o  siena kur kaitlentė bus uždengta stiklu.  tapetai GRAŽŪS - sudėties nepasidomėjau.

man interjeras - pramoga, ne galvos skausmas,  bus įdomu pasikeisti


O man i galvos skausma jau pavirto. Nors siaip, del sienu nesuku galvos, jas tikrai kas keli metai gali perdazyt, pertapetuot. Bet va baldus keitinet tai tikrai ne schmoll.gif Na neturiu as tiek pinigu ir nervu.
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 21, 19:02)
Patarkite man dar prašau ar būtinas tas relingas kur viskas ant jo kabinama, ar be jo galima apsieiti. Jei virtuvė klasikinė?
Čia vėl skonio reikalas, mes dėjome, nes virtuvė maža, tad ant relingo aš susikabinau būtiniausius prieskonių indelius, virš plautuvės popierinį rankšluostį ir t.t., man vaizdui jie netrukdo, o netgi pagyvina, bet čia jau pagal skonį kiekvieno. nes jų yra įvairaus dizaino 4u.gif

user posted image


QUOTE(daluzenik @ 2012 06 25, 23:04)
Be to mastom deti papildomus filtrus po kriaukle geriamam vandeniui, kurie atims is spinteles daug vietos
Mes sudėjome filtrus vonioje spintelėje po praustuvu.
QUOTE(elfikas @ 2012 06 27, 21:58)
turiu keistą klausimą, bet paklausiu: jei kas turite spinteles su blum stabdžiukais, jie ten dedami ant kiekvieno vyrio/lanksto spintelėje ar pvz. vienos durelės, 2 vyriai/lankstai, tai užtenka tik ant vieno lanksto uždėti tą stabdžiuką ar reikia ant abiejų?  unsure.gif
Pas mus tik ant vieno.

Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 22:16)
man interjeras - pramoga, ne galvos skausmas,  bus įdomu pasikeisti
Gerai, jei tai leidžia šeimos biudžetas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 21:45)
Aha, man tik stalvirsi paskaiciavo beveik 8000, tai galvoju ar su buitine isiteksiu i 25000, nusizudyt noris doh.gif  doh.gif  doh.gif

ir is kur pas zmones tiek pinigu biggrin.gif

mes irgi planuojam virtuve naudoti bent 10m, nes MB apie plyteliu klojima net pagalvoti nebenori lotuliukas.gif kadangi viska patys darem, tai jam dabar remontas kaip koks keiksmazodis hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 22:16)
tai žinoma kad paliksiu, o  siena kur kaitlentė bus uždengta stiklu.  tapetai GRAŽŪS - sudėties nepasidomėjau.

man interjeras - pramoga, ne galvos skausmas,  bus įdomu pasikeisti

na, matote, reiškia jums labai pasisekė su darbų vykdytojais, baldininkais ir pan. o gal man nepasisekė, kad aš tokia iš visko norinti gauti tobulą rezultatą ir suprantama, tai reikalauja nervų, pastangų, pinigų ir daug laiko. tą laiką noriu skirti kitiems dalykams, kai jau pabaigsiu šį sumanymą (remontą ir baldų gamybą) ir artimiausius kelis metus negalvoti apie šiuos buitinius dalykus.

visada įdomu pasikeisti ... labai linkiu, kad tas įvyktu tada kada jus to norėsite ne tada kada reikės dėl tam tikrų aplinkybių smile.gif bet jei kaitlentė uždengta, tai jau nelaimei įvykti mažiau galimybių...

merginos o kaip pas jus su tais lankstais? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 22:18)
O man i galvos skausma jau pavirto. Nors siaip, del sienu nesuku galvos, jas tikrai kas keli metai gali perdazyt, pertapetuot. Bet va baldus keitinet tai tikrai ne schmoll.gif Na neturiu as tiek pinigu ir nervu.



baldai žinoma galėtų ir ilgiau patarnaut, bet sienas keisti galima kiek nori mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2012 06 27, 22:21)

Gerai, jei tai leidžia šeimos biudžetas  biggrin.gif  4u.gif



jeigu sienas dažai, tai netoks jau didelis tas biudžetas mirksiukas.gif
Atsakyti