Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 15:17)
laba, pagaliau sulaukem savo virtuves rolleyes.gif

user posted image

labai grazi.. wub.gif wub.gif
kokia plokstė? cia visiskai balta? matine?
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 27, 15:26)
labai grazi..  wub.gif  wub.gif
kokia plokstė? cia visiskai balta? matine?

dekui ax.gif pati vis negaliu atsidziaugti
bijau sumaisyti, zinau kad buvo firmos Egger ir Bloom ar blum biggrin.gif vieni furnitura, kiti plokstes, tai itariu, kar plokstes Egger smile.gif Taip, visiskai balta, pusiau matine. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 15:44)
dekui ax.gif pati vis negaliu atsidziaugti
bijau sumaisyti, zinau kad buvo firmos Egger ir Bloom ar blum biggrin.gif  vieni furnitura, kiti plokstes, tai itariu, kar plokstes Egger smile.gif Taip, visiskai balta, pusiau matine. rolleyes.gif


Blumus visur dejot? Kiek Jums gavosi kaina beginio metro?

Nors man prie sirdies modernios virtuves, bet si labai graziai ziurisi ir tokia jauki, silta atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 16:10)
Blumus visur dejot? Kiek Jums gavosi kaina beginio metro?

Nors man prie sirdies modernios virtuves, bet si labai graziai ziurisi ir tokia jauki, silta atrodo wub.gif



nea, ne visur, taupem, tai blumus dejom ten, kur labiausiai reikia, pirmi du stalciai yra paprastos firnituros,pagalvojom, kad jie mazos apkrovos, tai dejom prastesne. uz virtuvini sumokejom 3500Lt dabar nepamenu kiek beginis tiksliai g.gif kazkur apie 1000
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 27 birželio 2012 - 16:26
QUOTE(babis @ 2012 06 27, 15:17)
Vilimex, kaip jusu reikalai su virtuve, ar sutiko atvaziuoti, perdaryti?
Klausiu, nes mes is tos pacios firmos baldus uzsisakem, tai truputi neramu jau... ax.gif


Vis ruosiausi parasyti, buvo atvaziave pirmadieni, kartu su montuotoju, tai pripazino, kad ju klaida ir spejo, kad per astriai briaunos ispjautos, zodziu viska perdarys iki liepos vidurio. Ten dar visokiu niuansu yra, tai viska sutvarkys, pakeis, zodziu padarys taip kaip turi buti.
Manau tikrai nera reikalo pergyventi, is esmes jie daro gerai, kazkaip manau su sia virtuve jiems nepasiseke, bet neatsisako viska sutvarkyt, as pas juos dar gaminausi drabuzine, vaiku kambario baldus, imontuojama spinta, tai viskas puiku ir nevelavo su terminais.
Jau kai pakeis virtuve, uzdes stikla, ikelsiu nuotraukytes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 16:17)
laba, pagaliau sulaukem savo virtuves rolleyes.gif



thumbup.gif labai grazu wub.gif sakyciau kvepia Prancuzija ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 27 birželio 2012 - 16:52
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 27, 17:25)
nea, ne visur, taupem, tai blumus dejom ten, kur labiausiai reikia, pirmi du stalciai yra paprastos firnituros,pagalvojom, kad jie mazos apkrovos, tai dejom prastesne. uz virtuvini sumokejom 3500Lt dabar nepamenu kiek beginis tiksliai  g.gif kazkur apie 1000

Labai grazi ir nebrangi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 27, 19:14)
Labai grazi ir nebrangi  thumbup.gif


Jau tikrai nebrangi, atrodo, kad daug daugiau kainavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 27, 19:14)
Labai grazi ir nebrangi  thumbup.gif



QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 27, 19:50)
Jau tikrai nebrangi, atrodo, kad daug daugiau kainavo blush2.gif


eikit sau, nebrangi sakot, mums visas remontas +buitine technika ir virtuvinis apie 8000 kainavo, tai man atrodo labai brangiai biggrin.gif ieskojom kas dar pigiau gamintu, nes pradinis planas buvo sutilpti i 5000 su viskuom, bet kur tau, be sansu doh.gif as manau mes mokejom vidutiniskai ax.gif darem privaciai, pas baldininka, firmu kainos buvo 1000-2000lt daugiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 27 birželio 2012 - 20:08
QUOTE(vilimex @ 2012 06 27, 17:25)
Vis ruosiausi parasyti, buvo atvaziave pirmadieni, kartu su montuotoju, tai pripazino, kad ju klaida ir spejo, kad per astriai briaunos ispjautos, zodziu viska perdarys iki liepos vidurio. Ten dar visokiu niuansu yra, tai viska sutvarkys, pakeis, zodziu padarys taip kaip turi buti.
Manau tikrai nera reikalo pergyventi, is esmes jie daro gerai, kazkaip manau su sia virtuve jiems nepasiseke, bet neatsisako viska sutvarkyt, as pas juos dar gaminausi drabuzine, vaiku kambario baldus, imontuojama spinta, tai viskas puiku ir nevelavo su terminais.
Jau kai pakeis virtuve, uzdes stikla, ikelsiu nuotraukytes wink.gif


Kaip smagu kad viskas puikiai sprendziasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 27, 12:43)
man irgi stiklas ne prie dušios namams ... ir virtuvėje norisi jaukumo, o stiklas jis toks... nejaukus. o kad valosi gerai, tai plytelės ir hpl'as ir akmuo irgi valosi neblogai. ir šiaip jau ... vargu ar planuojate gyvuliukams kibirais maistą ruošti ir viską aplink taškyti, tikrai ten tiek kiek prisitaško nusivalo neblogai. išskyrus galbūt pliką dažytą sieną, nes riebalai įsigeria (ir tapetai paprasti dėl to netinka), o visa kita kas kam gražiau. geriausia nueiti į kokį saloną ir pačiupinėti medžiagą ... aš taip padariau ir kad ir kaip gražiai man internete atrodė nuotraukos ir beribės galimybės su stiklu ... sau to nedariau. bet yra kam gražu, neabejoju  mirksiukas.gif



oi... nesakykit taip kad stiklas ne prie dūšios namams, sakykit mano skoniui stiklas netinka, nes pvz man stiklas nuostabus ir šiltas - mūsų net laiptai stikliniai, stalas, noriu kuo daugiau stiklo, jo fizinės savybės puikios, duoda lengvumo jausmą - pasaka tiesiog thumbup.gif

o dėl tapetų, visokių jų būna tų tapetų - jei įrenginėjate namą ne tik sau, bet ir anūkams, nesugriaunamą, neperšaunamą ir nesudėvimą tai tikiu, kad geriausia sienas dekoruot akmeniu, bet jei po kažkiek metų turit noro pasikeisti - kodėl ne tapetams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 27, 21:38)
oi... nesakykit taip kad stiklas ne prie dūšios namams, sakykit mano skoniui stiklas netinka, nes  pvz man stiklas nuostabus ir šiltas - mūsų net laiptai stikliniai, stalas, noriu kuo daugiau stiklo, jo fizinės savybės puikios, duoda lengvumo jausmą - pasaka tiesiog  thumbup.gif

o dėl tapetų, visokių jų būna tų tapetų - jei įrenginėjate namą ne tik sau, bet ir anūkams, nesugriaunamą, neperšaunamą ir nesudėvimą tai tikiu, kad geriausia sienas dekoruot akmeniu, bet jei po kažkiek metų turit noro pasikeisti - kodėl ne tapetams?  g.gif


thumbup.gif
Atsakyti