Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(kaki @ 2012 06 26, 18:17)
Man uzkliuvo kriaukles vieta.
Pirma tai, kad ji prie lango, ir po Jusu naudojimosi kriaukle, langas liks nusetas vandens lasu.
Antra - kriaukle noretusi perkelti arciau kaitlentes, vietoj indaploves. Na man asmeniskai patogiau butu, ir mazesnis vaiksciojimo atstumas su karstais puodais ar keptuvem.
O kur Jusu siuksline bus? Po kriaukle tai stalcius matau?

Plautuvė prie lango, tai pagal mane idealus sprendimas, juk bus indaplovė, tai puodų ir skardų nebebus būtinybės plaut plautuvėje ir langų neaptaškys, nes mes viską sukrauname į indaplovę, o plautuvę naudojam tik daržovių ir šiaip kokių produktų, bei medinių rakandų plovimui ax.gif

Viskas ten gerai su tuo projektėliu pagal mane 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 19:47)
Ten po kriaukle bus spintele, o ne stalciai...vel gi programele kur projektuka dariau neturejo spintutes po kriaukle pasirinkimo, tik stalcius  doh.gif
O kodėl nenorit dėti stalčių po kriaukle?
Atsakyti
Merginos, pasakykit kas cia kaip?
http://www.varle.lt/#!/gartraukiai/kab...ia-kacl209.html
Cia, kaip suprantu tik dekoras?
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 26, 19:17)
Kaip jus manot tarp spinteliu pakabinamu ir pastatomu kas geriau plyteles ar stiklas?
Kadangi aš stiklo "nemyliu", tai mano balsas yra už plyteles smile.gif
Matinis stiklas man gražu tik viršutinėse spintelėse, nes vizualiai palengvina antrą aukštą, o kitur nemėgstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 26, 08:33)
Per kiek jums padaro virtuve... ??? Nes nzn ka rinktis ar dauguma per 1,5 men ar per 4 d. (jie sako kad tik tinginiai daro du men.  lotuliukas.gif ) Kainos vienodos.. bijau to greitumo, bet realiai kiek trunka lentas issipjaut.. o montavimas gi vyksta jau vietoj  g.gif taip norisi virtuve uzsakius greit ja ir tureti  rolleyes.gif
Mums gamino pusantro mėnesio, o rinko tikrai ne vietoje, visos spintukės atvažiavo jau surinktos, tik dureles vietoj pritvirtino, kojytes reguliavo, stalviršį dėjo ir t.t. Bėgeliai stalčiams irgi jau buvo spintelėse, nes vietoje taip tiksliai jų nepritvirtinsi.
Per 4 dienas labai abejoju, kad kažką galima pagaminti, nebent jau turi gatavus panašius baldus ir kažką pritaikys gal jums, o kokia čia firma siūlosi per 4 dienas pagaminti, gal kartais ebaldai.eu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 06 26, 22:30)
Mums gamino pusantro mėnesio, o rinko tikrai ne vietoje, visos spintukės atvažiavo jau surinktos, tik dureles vietoj pritvirtino, kojytes reguliavo, stalviršį dėjo ir t.t. Bėgeliai stalčiams irgi jau buvo spintelėse, nes vietoje taip tiksliai jų nepritvirtinsi.
Per 4 dienas labai abejoju, kad kažką galima pagaminti, nebent jau turi gatavus panašius baldus ir kažką pritaikys gal jums, o kokia čia firma siūlosi per 4 dienas pagaminti, gal kartais ebaldai.eu  ax.gif

nea, Ofus.lt .. galerijoj tokie simpatulkos baldai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 27, 09:08)
nea, Ofus.lt .. galerijoj tokie simpatulkos baldai  ax.gif

Gal ir simpatulkos, bet, kad per keturias dienas kas pagamintu, tai net neteko to dar girdeti schmoll.gif g.gif
As tikriausiai tokiais nepasitikeciau
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 06 26, 22:14)
Kadangi aš stiklo "nemyliu", tai mano balsas yra už plyteles  smile.gif
Matinis stiklas man gražu tik viršutinėse spintelėse, nes vizualiai palengvina antrą aukštą, o kitur nemėgstu  ax.gif

o argumentu turite?
Ar tik siaip nemylite?
yra vyraujanti nuomone, kad stiklas lengviau valosi uz plyteles, be to vientisesnis vaizdas be siuliu ir tarpu...
Jau spinteles susideliojau nezinia kaip, tai dabar bent jau tarp spinteliu norisi surinkti visus uz ir pries, kad susidaryt kuo aiskesni vaizda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 27, 12:12)
o argumentu turite?
Ar tik siaip nemylite?

Tai mano argumentas labai svarus,- nemėgstu stiklo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man irgi stiklas ne prie dušios namams ... ir virtuvėje norisi jaukumo, o stiklas jis toks... nejaukus. o kad valosi gerai, tai plytelės ir hpl'as ir akmuo irgi valosi neblogai. ir šiaip jau ... vargu ar planuojate gyvuliukams kibirais maistą ruošti ir viską aplink taškyti, tikrai ten tiek kiek prisitaško nusivalo neblogai. išskyrus galbūt pliką dažytą sieną, nes riebalai įsigeria (ir tapetai paprasti dėl to netinka), o visa kita kas kam gražiau. geriausia nueiti į kokį saloną ir pačiupinėti medžiagą ... aš taip padariau ir kad ir kaip gražiai man internete atrodė nuotraukos ir beribės galimybės su stiklu ... sau to nedariau. bet yra kam gražu, neabejoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 19:47)
Kokie vis delto mes visi skirtingi, o tai ir nuostabiausia  thumbup.gif Is tikruju specialiai planuojam ten kriaukle..prie kriaukles praleidi vis delto nemazai laiko, o vaizdas i soda per langa mane labai vilioja, kazkiek zinoma apsitaskys, bet pavalyt uztrunka vos minute ar dvi - papurski, perbrauki ir svaru smile.gif

Ten po kriaukle bus spintele, o ne stalciai...vel gi programele kur projektuka dariau neturejo spintutes po kriaukle pasirinkimo, tik stalcius  doh.gif


kas jus ten beviliotu, bet kai reiks nuolat sveisti saldytuva ir langa tai nebe taip vilios. tuo labiau kad aplinkui kriaukle visuomet geriau tureti daugiau erdves i sonus, kad skardele tilptu ir t.t. sakes Jusu saldytuvui greit bus nuo visokiu netycia stuktelejimu skardele, puodu ar pan.

mes kaip tik dabar laikinas turetas spinteles, kurios tarnavo metus laiko ardom, nes vakare atvaziuoja normalus baldai, tai atrodo ir nesame baisus murziai, bet atitraukus kriaukles spintele, kuri buvo kampe tarp dvieju sienu, vaizdas nenudziugino unsure.gif
Atsakyti
Vilimex, kaip jusu reikalai su virtuve, ar sutiko atvaziuoti, perdaryti?
Klausiu, nes mes is tos pacios firmos baldus uzsisakem, tai truputi neramu jau... ax.gif
Atsakyti
laba, pagaliau sulaukem savo virtuves rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti