Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Erne1 @ 2012 05 25, 00:07)
o pas jus klijuotos dvi plokstes?idomu koks ju trapumas?kike mokejot uz metra tada?


Pas mus is vienos plokstes, bet ties pakrasciu is apacios yra isfrezuotas tarpelis ir jame iklijuota kazkokia virvute, kad krastai dar tvirciau laikytu.
Nenoriu meluoti, nes tiksliai jau kainu ir nebepamenu. Mokejom kazkur apie 5000 euru tik uz stalvirsius. Bet ju pas mus daug. Plius pussale, kuri yra platesne nei standartiniai stalvirsiai.
Papildyta:
QUOTE(sarune+ @ 2012 05 25, 14:04)
na kadangi mes dabar irgi deliojames virtuve, tai as jum siulyciau deti kriaukle lango stalvirsio pusej arciau kampo, bet, kad pati kriaukle nebutu kampe, o kaitlente deti siek tiek atitraukus nuo saldytuvo bloko, o jeigu imanoma tai orkaite montuociau i ta spilnteliu bloka desneje. Na supratote ka turiu omenyje. Siuo atveju butu darbastalio ir ties langu, ir prie kaitlentes. Man regis taip butu patogiausia.
Nors pagal visas taisykles turetu eiti saldytuvas-kriaukle- virykle, bet imant jusu atveju man kazkodel geriausiai deliojasi butent taip.


Tikrai palikciau kaip yra thumbup.gif . Ir vadovauciaus ta taisykle- saldytuvas, plautuve, virykle.
Nes kiek kilometru privarysi kol gaminsi doh.gif . Man ir vienas "specas" siule daryti saldytuva prie kitos virtuves sienos, o ji uz beveik 7 metru. Tai as jam kai pasakiau, tai pareiske, kad del grozio galiu ir pavaikscioti doh.gif . Matyt virtuvej nieko nedaro.

Plius yra galimybe daryti kampe virykle. Man labai grazu wub.gif . Bet jau cia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 05 26, 14:13)
Pas mus is vienos plokstes, bet ties pakrasciu is apacios yra isfrezuotas tarpelis ir jame iklijuota kazkokia virvute, kad krastai dar tvirciau laikytu.
Nenoriu meluoti, nes tiksliai jau kainu ir nebepamenu. Mokejom kazkur apie 5000 euru tik uz stalvirsius. Bet ju pas mus daug. Plius pussale, kuri yra platesne nei standartiniai stalvirsiai.
Papildyta:
Tikrai palikciau kaip yra  thumbup.gif . Ir vadovauciaus ta taisykle- saldytuvas, plautuve, virykle.
Nes kiek kilometru privarysi kol gaminsi doh.gif . Man ir vienas "specas" siule daryti saldytuva prie kitos virtuves sienos, o ji uz beveik 7 metru. Tai as jam kai pasakiau, tai pareiske, kad del grozio galiu ir pavaikscioti doh.gif . Matyt virtuvej nieko nedaro.

Plius yra galimybe daryti kampe virykle. Man labai grazu wub.gif . Bet jau cia skonio reikalas 4u.gif


turetu buti ispudingo dydzio jusu virtuve thumbup.gif
Virykle kampe man taip pat grazu, bet toj vietoj neiseina gartraukio vamzdzio nematomai atvest, o beto kampiniai mums netinka, nes "uzlips" ant lango. Tie grazieji laisvai pakabinami per brangus kolkas. Vistiek matytusi gofra, tai nepapuos.
Atsakyti
gal zinot ar yra kokie nors numatyti standartai koks turi buti atstumas nuo kaitlentes iki sienos/spinteles sono?dauguma ziuriu daro montuojama orkaite ir salia paskui kaitlente....as ir taip planuoju bet lieka 10-15 cm nuo spinteles tiktai....manau kepant labai apsitaskys?gal yra kokie spinteliu sonu dengimo budai?nes manau istisai sveiciant po kepimo spintele greit nusveisi nes jos plokste ner tokia atspari sakykim kaip stalvirsis....
Atsakyti
QUOTE(Erne1 @ 2012 05 26, 19:56)
gal zinot ar yra kokie nors numatyti standartai koks turi buti atstumas nuo kaitlentes iki sienos/spinteles sono?dauguma ziuriu daro montuojama orkaite ir salia paskui kaitlente....as ir taip planuoju bet lieka 10-15 cm nuo spinteles tiktai....manau kepant labai apsitaskys?gal yra kokie spinteliu sonu dengimo budai?nes manau istisai sveiciant po kepimo spintele greit nusveisi nes jos plokste ner tokia atspari sakykim kaip stalvirsis....


Pas mus ~12 cm, tai, aisku, taskosi...
Siaip galima ta pati, kas bus uz virykles pratesti ir ant spinteles.
O tai gali buti stiklas, plyteles, stalvirsis, plokste (aisku, rinkciausi lygia, blizgia).

O siaip, stalvirsis, aisku, nera plokste, taciau ir plokste yra atspari...
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(eknos @ 2012 05 27, 11:11)

Tokia turi būti mano virtuvė su svetaine. Abejoju dėl ūkinės spintos prie dešinės sienos, ar ne per didelė ji, nes iš ten bus įėjimas į virtuvę. Ta spinta užstoja įeinant dalį lango. Gal dėti siauresnes spinteles? patarkit.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 26, 09:44)
kriaukle tik prie tos pacios sienos (per siauras nuoteku vamzdis, alkune gali uzsikimsti, nerekomendavo santechnikas, nzn ar paiket juo, nors noreciau prie lango). Jei kelti dar orkaite ir nuo jos atitraukti kaitlente, plius kriaukle ne kampe, liktu labai mazai vietos tarpe tarp kaitlentes ir kriaukles... Cia juk pagrindinis stalvirsis. Beto visa siena 4,35, tai kai primeciau,kiek zingsniu nuo saldytuvo iki kriaukles... Svoriui mest labai tiktu toks marsrutas, bet vakare koju nepavilksiu... Vel dilema.. Man ir grazu, ir patogus stalvirsis ir spinteles butu... Tik santechnikas uzbegdamas uz akiu net neklaustas ispejo.. Aisku padarys,kaip noresiu. Todel ir delioju kriaukle arciau saldytuvo. Kazin, surizikuot stumt toliau?


QUOTE(jblmami @ 2012 05 26, 14:13)
Tikrai palikciau kaip yra  thumbup.gif . Ir vadovauciaus ta taisykle- saldytuvas, plautuve, virykle.
Nes kiek kilometru privarysi kol gaminsi doh.gif . Man ir vienas "specas" siule daryti saldytuva prie kitos virtuves sienos, o ji uz beveik 7 metru. Tai as jam kai pasakiau, tai pareiske, kad del grozio galiu ir pavaikscioti doh.gif . Matyt virtuvej nieko nedaro.
Plius yra galimybe daryti kampe virykle. Man labai grazu wub.gif . Bet jau cia skonio reikalas 4u.gif

ok, pasvarscius visas easamas salygas, gal tikrai palikit kaip yra, as tiesiog neivertinau kvardaturos. o saldytuvas-plautyuve turi buti arti vienas kito, kad kaip sakoma svoris nekristu biggrin.gif juokauju, tikrai taip patogiau jeigu jie taip vienas nuo kito gaunasi toli....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 27 gegužės 2012 - 11:07
zikas1970 - graži virtuvė 4u.gif
jei neapsirinku tai plautuvė Blanco zenar, sakykit, kaip "naudojasi", ar nėra problemų nusunkiant kokias bulves karštu vandeniu? blush2.gif anksčiau išsakyti mergaičių pastebėjimai, kad akmens masės kriauklės trūksta nuo karšto vandėns, ganėtinai gazdina g.gif
Atsakyti
4u.gif Zikas1970 - virtuve puiki ir labai graziai fasadai padaryti, turiu minty simetrija smile.gif
Noriu paklausti, koks atstumas yra nuo stalvirsio iki virsutiniu spinteliu ir kokie virsutiniu spinteliu ismatavimai - aukstis, gylis ir plotis?
Taip pat pasakykit ar patogus yra dvigubas stalcius po orkaite, kur vientisas fasadas. pas mus toks pats numatytas, bet noreciau atsiliepimu is jau toki naudojanciu ar pasiteisina smile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 26, 23:09)
Pas mus ~12 cm, tai, aisku, taskosi...
Siaip galima ta pati, kas bus uz virykles pratesti ir ant spinteles.
O tai gali buti stiklas, plyteles, stalvirsis, plokste (aisku, rinkciausi lygia, blizgia).

O siaip, stalvirsis, aisku, nera plokste, taciau ir plokste yra atspari...


planuojam deti plyteles tai jei ant spinteles sono pratesim spinteles bus ne koks vaizdas nes reiks kazkaip uzbaigt krasta per visa spinteliu ilgi.....stiklas gal geriausiai priglustu bet jo neplanuojam....
stalvirsio plokste tai ok kas liecia atsparuma bet spinteliu sonai gaminami ne is tokios sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 05 25, 12:28)
zadetos nuotraukos, tik uz kokybe atsiprasau  blush2.gif


o mane domina kas kaitlentes sonuose - kargo krepsiai? Tikrai labai graziai islaikyta simetrija.
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš smile.gif Dar dažais kvepianti wub.gif

user posted image

user posted image

Daugiau foto mano blog'e ax.gif http://eglesnamuciai...05/virtuve.html

Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2012 05 28, 09:31)
Pasirodysiu ir aš  smile.gif  Dar dažais kvepianti  wub.gif



Super, labai skoninga thumbup.gif
Cia, kaip suprantu, paciu daryta? Ar kazka ne taip supratau g.gif
Atsakyti