Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 16:54)
Sveiki,

planuojam/deliojames ir mes savo virtuvini.  Atiduodu i Jusu teismo rankas savo projekteli:

user posted image

Tik gartraukis turetu buti imontuojamas (neradau tokio toj programelej su kuria viska dariau).  Kriauklei is desines - saldytuvas, is kaires- indaplove.  Toliau viskas kaip ir aisku is piesinuko.  Tiesa, sienos ilgis 4,75m.  Kampines virtuves nenoriu, o ir turbut nereikia man tokios dideles  g.gif tai cia geriausia ka man pavyko isgalvoti.  Gal kokiu pasiulymu/pataisymu/pastabu turit?


Graziai sugalvojot. Tik va, kaip su tu spinteliu darinejimu kampuose.
As bandyciau tas spintas det kartu, kad nebutu viena tarp langu.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 26, 14:34)
Jus jau gatavo norit 92? grindys jau isbetonuotos, kas ten bus? Neuzmirskit plyteles dasides ar kas. Siaip, sunkoka taip lygiai pasiskaiciuot.


Nezinau tiksliu gamintoju aukscio standartu bet zemiau 92 jau tikrai nenoreciau tureti stalvirsio g.gif
Grindys dar neparuostos, bet greiciausiai bus plyteles... cia 90 cm nuo grindu dangos jau skaiciuojant... kaip su prantu pagal architektus 0 grindu lygis jau su viskuo-sildomoms grindim, betonu, kita danga.
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 15:54)
Sveiki,

planuojam/deliojames ir mes savo virtuvini.  Atiduodu i Jusu teismo rankas savo projekteli:


Pagalvokit apie tai, jog valant orkaitę, galėsite prieiti tik iš vienos pusės. Jei tai ne problema, tai tada viskas tvarkoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Infinity_ @ 2012 06 26, 17:30)
Pagalvokit apie tai, jog valant orkaitę, galėsite prieiti tik iš vienos pusės. Jei tai ne problema, tai tada viskas tvarkoj  4u.gif

Tai kad kitokio varianto (kad orakaite butu "antram aukste") niekaip kitaip neisivaizduoju...


O ten kur ta "spinta" tarp dvieju langu, tai cia imontuojamas saldytuvas, jo niekur kitur ir neikisciau..
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2012 06 26, 11:03)
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį  virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?

Indukcinei kaitlentei reikalinga anga ventiliacijai (karšto oro atidavimui). teoriškai bent 1-1,5 cm (jei neklystu), praktiškai - konsultuotis su kaitlenčių pardavėjais.
Standartinis skalbyklės aukštis - 85 cm.
Jei stalviršis yra paaukštintas - gal ir pusė bieso, ne fantastikos sritis. Bet jei stalviršis standartiniame aukštyje, mano galva, reik pamiršt indukcinę kaitlentę virš skalbyklės.


A, va dar - nepamirškite skalbyklės vibracijos.
Na va, atsakė merginos analogiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 26 birželio 2012 - 17:06
QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 16:54)

Sveiki,
Man uzkliuvo kriaukles vieta.
Pirma tai, kad ji prie lango, ir po Jusu naudojimosi kriaukle, langas liks nusetas vandens lasu.
Antra - kriaukle noretusi perkelti arciau kaitlentes, vietoj indaploves. Na man asmeniskai patogiau butu, ir mazesnis vaiksciojimo atstumas su karstais puodais ar keptuvem.
O kur Jusu siuksline bus? Po kriaukle tai stalcius matau?
Atsakyti
QUOTE(kangurelesj @ 2012 06 26, 17:48)
Tai kad kitokio varianto (kad orakaite butu "antram aukste") niekaip kitaip neisivaizduoju...
O ten kur ta "spinta" tarp dvieju langu, tai cia imontuojamas saldytuvas, jo niekur kitur ir neikisciau..

saldytuvas vietoj orkaites, toliau orkaite, tada kaitlente, indaplove tarp kaitlentes ir klraiukles po kriaukle siuksliu deze. tarp langu gal tik mini bariuko tipo spintele kabinciau su stiklais


Kaip jus manot tarp spinteliu pakabinamu ir pastatomu kas geriau plyteles ar stiklas?
uz ir pires kas praktiskiau?
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2012 06 26, 15:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pritariu.. kai turi nauja virtuve, geriau cia nebelyst... nebent foto idet.  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu, kai jau bus sustatyta, butinai ikelsiu.
Galesit tada kritikuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 26 birželio 2012 - 18:21
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 26, 15:01)
Zinot, is patirties pasakysiu, jei jau ka nutaret, nebeklauskit ir nebesigilinkit. lotuliukas.gif Yra jau kaip yra, o ir gerai viskas ten pas jus. Sau darot. Labai kazkas nepatiks naudojant, pakeisit 4u.gif

thumbup.gif pritariu. visų skoniai skirtingi, tai kam čia kabinėtis prie to kas jau padaryta. be to tokia įdomesnė virtuvytė nusimato, labai lauksiu realių fotkių ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 06 26, 18:17)
Sveiki,
Man uzkliuvo kriaukles vieta.
Pirma tai, kad ji prie lango, ir po Jusu naudojimosi kriaukle, langas liks nusetas vandens lasu.
Antra - kriaukle noretusi perkelti arciau kaitlentes, vietoj indaploves. Na man asmeniskai patogiau butu, ir mazesnis vaiksciojimo atstumas su karstais puodais ar keptuvem.
O kur Jusu siuksline bus? Po kriaukle tai stalcius matau?

Kokie vis delto mes visi skirtingi, o tai ir nuostabiausia thumbup.gif Is tikruju specialiai planuojam ten kriaukle..prie kriaukles praleidi vis delto nemazai laiko, o vaizdas i soda per langa mane labai vilioja, kazkiek zinoma apsitaskys, bet pavalyt uztrunka vos minute ar dvi - papurski, perbrauki ir svaru smile.gif

Ten po kriaukle bus spintele, o ne stalciai...vel gi programele kur projektuka dariau neturejo spintutes po kriaukle pasirinkimo, tik stalcius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Infinity_ @ 2012 06 26, 17:30)
Pagalvokit apie tai, jog valant orkaitę, galėsite prieiti tik iš vienos pusės. Jei tai ne problema, tai tada viskas tvarkoj  4u.gif



ims orkaitę su pirolize ir nereiks iš jokios pusės prieiti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kaki @ 2012 06 26, 18:17)

Pirma tai, kad ji prie lango, ir po Jusu naudojimosi kriaukle, langas liks nusetas vandens lasu.



tikrai ne visi tuos langus aptaško, ir langas net aukščiau stalviršio parodytas. kitas dalykas tiek judėjimo toje kriauklėje nebus jei jau numatyta vieta indaplovei g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 06 26, 17:17)
Sveiki,
Man uzkliuvo kriaukles vieta.
Pirma tai, kad ji prie lango, ir po Jusu naudojimosi kriaukle, langas liks nusetas vandens lasu.
Antra - kriaukle noretusi perkelti arciau kaitlentes, vietoj indaploves. Na man asmeniskai patogiau butu, ir mazesnis vaiksciojimo atstumas su karstais puodais ar keptuvem.
O kur Jusu siuksline bus? Po kriaukle tai stalcius matau?


Turint omenyje, kad yra numatyta indaplovė, tai kriauklės nė tiek jau daug ir reikia. Pati gyvenau tokiam name, kur kriauklė buvo priešais langą. Tai patikėk, papildomai dėl to, man to lango valyti nereikėjo. Visi indai buvo plaunami indaplovėje.
Atsakyti
Ačiū už komentarus, truputį praskaidrėjo dėl tos kaitlentės/skalbyklės smile.gif
Atsakyti