Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2012 06 26, 14:10)
Del indaploves nemanau, kad patogu tokia mazyte, nebent pas jus du asmenys seimoj, taciau kai reikes ideti didesnius puodus su lekstem, nemanau, kad tilps. O kaip suprasti neuztenka aukscio ir reikia aukstos ukines spintos? Jus darote zemesne virtuve nei standartiskai 86cm?  g.gif


taip pas mus bus 82cm, bute toks pats ausktis ir man pilnai uztenka, esam dviese, jei ne 6 tada galvoju 8 komplektu, 60cm aukscio ir 60cm plocio, tu 12 komplektu tikrai manau, kad nereikia, nor ir ateiti butumem tryse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veterane: 26 birželio 2012 - 12:19
QUOTE(veterane @ 2012 06 26, 13:18)
taip pas mus bus 82cm, bute toks pats  ausktis ir man pilnai uztenka, esam dviese, jei ne 6 tada galvoju 8 komplektu, 60cm aukscio ir 60cm plocio, tu 12 komplektu tikrai manau, kad nereikia, nor ir ateiti butumem  tryse


Pas mane indaplovej telpa 13 komplektu, taciau po pietu prikraunu ja pilna, o kai daugiau gaminu, jai tenka suktis net pora kartu per diena, bet jei pagal Jusu poreikius uztenka 8 komplektu, manau viskas puiku. Taciau tokiu atveju geriau imkit 60 aukscio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 26, 14:30)
Pas mane indaplovej telpa 13 komplektu, taciau po pietu prikraunu ja pilna, o kai daugiau gaminu, jai tenka suktis net pora kartu per diena, bet jei pagal Jusu poreikius uztenka 8 komplektu, manau viskas puiku. Taciau tokiu atveju geriau imkit 60 aukscio  mirksiukas.gif

gal ateiti ir daugiau tu indu atsiras, dabar kai neturim indaploves, tai kazkaip ir be jos apseisam tas kelias lekstes rankom issiplaunam, bet name jau norim toki daikta tureti, tai manau, kad imsim 8 kompletu smile.gif
Atsakyti
Noriu patarimo: planuoju stalvirsi/palange iki pat lango, virtuves noreciau 92 cm aukscio, stalvirsio nesu dar ssirinkusi, bet patinka platesni. Kokiame aukstyje turetu prasideti lango apacia, matuojant nuo grindu 0 lygio??

Dabar esu pasakiusi padarysi 90 cm aukstyje (na, bet kas zino statybu subtilybes,zino, kad niekada lygiai nesigauna, visada svyruoja del blokeliu aukscio) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 06 26, 00:33)
turiu auksta krana Franke su zarna. Tikrai patogu ir kartais net labai dziaugiuosi, kad turiu - pavyzdziui isplaut skardoms ar nuskalauti pacia plautuve biggrin.gif Minusu nepastebejau, gal tik viena - kaina..
O relingai man visai nereikalingi pasirodo. Druska pasistacius ir dar lentele pjaustymo, kuria nesinaudoju pagal paskirti (labiau kaip lentynele tarnauja). Nepatogu ir negrazu man relingas. Geriau butu be jo.

o ta zarna istrukiama nesugenda greitai?
Labai atrodo turetu buti grazu ir patogu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 06 26, 14:24)
Noriu patarimo: planuoju stalvirsi/palange iki pat lango, virtuves noreciau 92 cm aukscio, stalvirsio nesu dar ssirinkusi, bet patinka platesni. Kokiame aukstyje turetu prasideti lango apacia, matuojant nuo grindu 0 lygio??

Dabar esu pasakiusi padarysi 90 cm aukstyje (na, bet kas zino statybu subtilybes,zino, kad niekada lygiai nesigauna, visada svyruoja del blokeliu aukscio)  doh.gif


Jus jau gatavo norit 92? grindys jau isbetonuotos, kas ten bus? Neuzmirskit plyteles dasides ar kas. Siaip, sunkoka taip lygiai pasiskaiciuot.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 26, 08:33)
Per kiek jums padaro virtuve... ??? Nes nzn ka rinktis ar dauguma per 1,5 men ar per 4 d. (jie sako kad tik tinginiai daro du men.  lotuliukas.gif ) Kainos vienodos.. bijau to greitumo, bet realiai kiek trunka lentas issipjaut.. o montavimas gi vyksta jau vietoj  g.gif taip norisi virtuve uzsakius greit ja ir tureti  rolleyes.gif
gal ne per velu.. pasiskambink.. nes gan lengva pakeist virtuves spinteles i stalcius.. o jie tikrai ziauriai patogu.. as kiek imanoma, naujoj darysiu vien stalcius... mamos sena is dureliu pakeitem visus i stalcius pilno istraukimo  thumbup.gif  thumbup.gif
asmeniskai AS nedaryciau visai atvirus lentineliu... tada prisideda laikui begant visokio slamsto ten.
antroj daly nenori daryt visu stalciu? ir juos reiktu sulygiuot.. dabar man ten niekas nesiligiuoja.. pirma spin. 4 stalciai, paskui ten jau 3 stalciai, mikrobangines? linija ir nesiligiuoja nei i viena stalciu.. beje jamanau reikia kelt auksciau siek tiek..  g.gif  kad  bent apatine linija su darbastalio linija.. 
o kodel darai ta islinkima kaip ale rasomam stale?  rolleyes.gif

ten ne atviros spinteliu lentynos, bet dureles su stiklais.
stalciai padidejo eigoje,(kai supratau, kad puodai man netilps i negilius stalcius) o apie ju lygiavima nepagalvojau kazkaip blush2.gif
mikrobange bijojau aukstai iskelt, nes vaika nedideli turim (kol kas) tai baisu, kad sriubos sau ant galvos imdamas neuzsipiltu.
Siemet pirmi metai, kai bus namie savarankiskai vienas, nes bus pirmokas, tai pats sildysis, vienas valgys...
Islinkima pasiule, brezinyje neblogai ziurejosi ir sutikau ax.gif
Sakot be rysio?
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 26, 14:42)
ten ne atviros spinteliu lentynos, bet dureles su stiklais.
stalciai padidejo eigoje,(kai supratau, kad puodai man netilps i negilius stalcius) o apie ju lygiavima nepagalvojau kazkaip  blush2.gif
mikrobange bijojau aukstai iskelt, nes vaika nedideli turim (kol kas) tai baisu, kad sriubos sau ant galvos imdamas neuzsipiltu.
Siemet pirmi metai, kai bus namie savarankiskai vienas, nes bus pirmokas, tai pats sildysis, vienas valgys...
Islinkima pasiule, brezinyje neblogai ziurejosi ir sutikau  ax.gif
Sakot be rysio?

su stiklais as turiu.. nepersvieciamus, matinius, ale kai visko prikrauta (spalvotu, nevienodu dezuciu) nelabai graziai ziurisi.. sau nebedaryciau..
o del vaiko.. pamokykit nesisildyt per daug iki virimo, kad nenusiplikytu liezuvio bevalgant.. 4u.gif bet gi pirmokas nera toks jau mazas, turetu but ugis apie 110-120 ir daugiau net.. stalvirsis tarkim 90 cm.. nemanau kad kiltu problemu issimt, na aisku jums sprest, tik sulygiuokit.. biggrin.gif
del islinkimo.. cia gal skonio reikalas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 26 birželio 2012 - 13:55
Kol radau laiko pasedeti ir prisiminti kaip nuorodas sukelt, jau ir baldai beveik pagaminti blush2.gif beliko tik kritika priimti ir pataisyt jei dar ka imanoma keist.
Oi vyras keiksis unsure.gif as kaip visada darau sprendimus, po to dvejoju, dar veliau bandau keisti ax.gif lotuliukas.gif doh.gif
Stalvirsis ties baro sedimomis vietomis truputi islenktas del lengvumo, bei praejimo padidinimo.
Stalvirsis desis platesnis uz standartini, nes pertvarine sienele 7cm. dar indaplove 60cm gylio (po mikrobange) gaunasi jau visi 67 ir i kambario puse siek tiek dar uzsileis (turbut apie 3 cm) tai viso jau gaunasi visas 70 cm.
Aciu labai uz pastabas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2012 06 26, 14:54)
su stiklais as turiu.. nepersvieciamus, matinius, ale kai visko prikrauta (spalvotu, nevienodu dezuciu) nelabai graziai ziurisi..  sau nebedaryciau..
o del vaiko.. pamokykit nesisildyt per daug iki virimo, kad nenusiplikytu liezuvio bevalgant..  4u.gif  bet gi pirmokas nera toks jau mazas, turetu but ugis apie 110-120 ir daugiau net.. stalvirsis tarkim 90 cm.. nemanau kad kiltu problemu issimt, na aisku jums sprest, tik sulygiuokit..  biggrin.gif
del islinkimo.. cia gal skonio reikalas.  g.gif

Kazin ar dabar jau galima bus ka pakeist, kai penktadieni atvaziuoja pagaminti baldai verysad.gif
O del stiklu, tai teks labai arti ryskiu dezuciu nedet mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 26 birželio 2012 - 13:59
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 26, 14:58)


Kazin ar dabar jau galima bus ka pakeist, kai penktadieni atvaziuoja pagaminti baldai  verysad.gif
O del stiklu, tai teks labai arti ryskiu dezuciu nedet  mirksiukas.gif


Zinot, is patirties pasakysiu, jei jau ka nutaret, nebeklauskit ir nebesigilinkit. lotuliukas.gif Yra jau kaip yra, o ir gerai viskas ten pas jus. Sau darot. Labai kazkas nepatiks naudojant, pakeisit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 26, 15:01)
Zinot, is patirties pasakysiu, jei jau ka nutaret, nebeklauskit ir nebesigilinkit. lotuliukas.gif Yra jau kaip yra, o ir gerai viskas ten pas jus. Sau darot. Labai kazkas nepatiks naudojant, pakeisit 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pritariu.. kai turi nauja virtuve, geriau cia nebelyst... nebent foto idet. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

planuojam/deliojames ir mes savo virtuvini. Atiduodu i Jusu teismo rankas savo projekteli:

user posted image

Tik gartraukis turetu buti imontuojamas (neradau tokio toj programelej su kuria viska dariau). Kriauklei is desines - saldytuvas, is kaires- indaplove. Toliau viskas kaip ir aisku is piesinuko. Tiesa, sienos ilgis 4,75m. Kampines virtuves nenoriu, o ir turbut nereikia man tokios dideles g.gif tai cia geriausia ka man pavyko isgalvoti. Gal kokiu pasiulymu/pataisymu/pastabu turit?
Atsakyti