Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

turiu auksta krana Franke su zarna. Tikrai patogu ir kartais net labai dziaugiuosi, kad turiu - pavyzdziui isplaut skardoms ar nuskalauti pacia plautuve biggrin.gif Minusu nepastebejau, gal tik viena - kaina..
O relingai man visai nereikalingi pasirodo. Druska pasistacius ir dar lentele pjaustymo, kuria nesinaudoju pagal paskirti (labiau kaip lentynele tarnauja). Nepatogu ir negrazu man relingas. Geriau butu be jo.
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 25, 23:40)
na, aš ne specė, bet tikiuosi mano pamąstymai jums padės pasirenkant sau teisingiausią variantą.
sprendimų jūsų virtuvei yra nemažai, tiesiog nežinau ką jau esate tvirtai apsisprendę turėti smile.gif galvojant bendrai apie vaizdą, įeinant į virtuvę jums iškart matysis kaitlentė su puodais ir kriauklės. O tikrai įmanoma pas jus suplanuoti taip, kad matytusi pvz. orkaitės siena ar šaldytuvo siena...visada švari/ visada graži  mirksiukas.gif
o kur langai? žiūrint į piešinio proporcijas planuojate tokį nedidelį stalą ar čia tik piešinyje taip?

4u.gif
Iš pagrindinių norų - orkaitė antrame aukšte ir dviguba plautuvė smile.gif Visą kitą galima keisti ir dėlioti.
Dėl įėjimo, tai brėžinyje, turbūt, neaiškiai pavaizdavau. Pagal dabartinį išplanavimą ir gaunasi, kad pro jį matosi šaldytuvo siena, o viryklė lieka iš dešinės ir jos pro duris kaip ir nesimato.
Langai tik toj vietoj kur stalas - čia išgriauta siena į balkoną ir praplėsta erdvė. Stalas ten tilps apie 1,5 m skersmens.
Atsakyti
Per kiek jums padaro virtuve... ??? Nes nzn ka rinktis ar dauguma per 1,5 men ar per 4 d. (jie sako kad tik tinginiai daro du men. lotuliukas.gif ) Kainos vienodos.. bijau to greitumo, bet realiai kiek trunka lentas issipjaut.. o montavimas gi vyksta jau vietoj g.gif taip norisi virtuve uzsakius greit ja ir tureti rolleyes.gif

QUOTE(daluzenik @ 2012 06 25, 23:04)
As taip pat pagal sena virtuve uzsisakiau dviguba kriaukle ir visai be stalciu, tai dabar beveik gailiuosi, bet jau velu kazka keist. penktadieni zada atvezt jau pagamintus baldus  ax.gif

gal ne per velu.. pasiskambink.. nes gan lengva pakeist virtuves spinteles i stalcius.. o jie tikrai ziauriai patogu.. as kiek imanoma, naujoj darysiu vien stalcius... mamos sena is dureliu pakeitem visus i stalcius pilno istraukimo thumbup.gif thumbup.gif



QUOTE(daluzenik @ 2012 06 25, 23:49)
http://s536.photobuc...nt=Picture1.png
Na gal dabar iseis, nes pirmai sumazinau, po to visai istryniau ta foto  blush2.gif
Gal pakritikuosit musu sprendima

asmeniskai AS nedaryciau visai atvirus lentineliu... tada prisideda laikui begant visokio slamsto ten.
antroj daly nenori daryt visu stalciu? ir juos reiktu sulygiuot.. dabar man ten niekas nesiligiuoja.. pirma spin. 4 stalciai, paskui ten jau 3 stalciai, mikrobangines? linija ir nesiligiuoja nei i viena stalciu.. beje jamanau reikia kelt auksciau siek tiek.. g.gif kad bent apatine linija su darbastalio linija..
o kodel darai ta islinkima kaip ale rasomam stale? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 25, 22:04)
Ar ta istraukiama zarna naudinga? gal kas turit kazka panasaus?

Jei yra galimybė, tai tik su žarna. Į puodą įsipilt vandenį, plautuvės šonus nuplaut, jei skardas plausit plautuvėj, irgi yra labai patogu, jei dujinė kaitlentė, tuos žėglius nuplaut labai paprasta

QUOTE(elfikas @ 2012 06 25, 22:40)
ar į indaplovę galima sukišti kepimo skardas, tas kur eina kartu su orkaite? ar jos netilps?

Galima tikrai mirksiukas.gif Ir indaplovė tik 60 cm imkit, nes 45 gyvenimo eigoje tikrai bus per maža

QUOTE(Google @ 2012 06 26, 07:33)
Per kiek jums padaro virtuve... ??? Nes nzn ka rinktis ar dauguma per 1,5 men ar per 4 d.

Žiūrint kaip baldžius užimtas, jei darbų neturėtų tai ir per kelias savaites padarytų. Bet per 4 dienas tikrai neįsivaizduoju kaip gali padaryt schmoll.gif

QUOTE(nercyte09 @ 2012 06 26, 10:03)
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį  virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?

aš galvojau virš indaplovės orgaitę statyt, sakė įmanoma, bet kažkaip vistiek pati kito varianto priėjau g.gif SM buitinių technikų temose yra keli žinovai, jų pasiklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2012 06 26, 11:03)
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį  virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?

Man vienas meistras, kuris matavo virtuvę, sakė, kad po indukcine kaitlente būtinai turi būti kažkoks tarpas, nes kitaip ji neveikia. Tik va nežinau koks tas tarpas turi būti doh.gif
Atsakyti
gal kas turit pansia indaplove http://www.imk.lt/Bu...SK75M532EU.html telpa 6 komplektai, plotis 60cm tik tiek,kad ji 46cm aukscio. Jei deti 82cm, tada reiketu virtuveje sone daryti ta ukine spinta, nes neuztenka auskcio kitaip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veterane: 26 birželio 2012 - 10:53
QUOTE(nercyte09 @ 2012 06 26, 11:03)
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį  virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?

vargu ar kas taip daro, šiaip įmanoma viskas. bet skalbimo mašinos aukštis 85 cm + kaitlentės įmontavimui min. 10 cm reikia, tai labai aukštai kaitlentė išeis. nebent jus labai aukšti esate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 26, 07:33)
Per kiek jums padaro virtuve... ???

mums per 3 savaites padare mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit prašau, kaip pas jus įsijungia/išsijungia apšvietimas po virtuvinėmis spintelėmis? 4u.gif Ar jungiklis po spintelėmis, šalia rozečių, ar darėte kažkur ant sienos, kur jungiate bendrą virtuvės apšvietimą?
Aš norėčiau, kad jungtųsi po spintelėmis, tai tikriausiai reiktų daryti paprastą jungiklį šalia rozečių? g.gif
Atsakyti
Pas mus bus prie rozeciu ax.gif jei viskas bus tvarkoj jau sia savaite jau turetu atvezti virtuves baldus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2012 06 26, 11:03)
Gal iš savo patirties galit patarti...Ar įmanoma indukcinę kaitlentę įmontuoti i stalviršį  virš skalbyklės? Ar čia jau iš fantazijų pasaulio?


Jeigu apskritai imanoma, tai tektu daryti labai auksta stalvirsi, nes kaip ir minejo kazkas, skalbykliu aukstis apie 85cm, plius kaitlentes storis apie 10cm. Virtuves aukstis buna 86 ir 92cm, buna kas daro aukstesnes, nei sie standartai, bet jau aukstaugiai turetumete buti, kitaip nebus patogu mirksiukas.gif


QUOTE(veterane @ 2012 06 26, 11:45)
gal kas turit pansia indaplove http://www.imk.lt/Bu...SK75M532EU.html telpa 6 komplektai, plotis 60cm tik tiek,kad ji 46cm aukscio. Jei deti 82cm, tada reiketu virtuveje sone daryti ta ukine spinta, nes neuztenka auskcio kitaip  unsure.gif


Del indaploves nemanau, kad patogu tokia mazyte, nebent pas jus du asmenys seimoj, taciau kai reikes ideti didesnius puodus su lekstem, nemanau, kad tilps. O kaip suprasti neuztenka aukscio ir reikia aukstos ukines spintos? Jus darote zemesne virtuve nei standartiskai 86cm? g.gif

QUOTE(Fei @ 2012 06 26, 12:26)
Sakykit prašau, kaip pas jus įsijungia/išsijungia apšvietimas po virtuvinėmis spintelėmis?  4u.gif Ar jungiklis po spintelėmis, šalia rozečių, ar darėte kažkur ant sienos, kur jungiate bendrą virtuvės apšvietimą?
Aš norėčiau, kad jungtųsi po spintelėmis, tai tikriausiai reiktų daryti paprastą jungiklį šalia rozečių?  g.gif


Pas mane virtuves sone ties saldytuvu yra padaryta papildoma gipso siena, kurioje sumontavom ir bendra virtuves apsvietima ir ten pat isijungia po spintelemis. Nes visada ieinant i virtuve jungiu apsvietima po spintelemis, bent jau man taip patogiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 26 birželio 2012 - 12:13