Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Marija1 @ 2012 06 25, 00:52)
As norejau pasisakyti  smile.gif  I nauja musu virtuve vyras ikomponavo ir indaplove, pykau apie keturis menesius, nenaudojau,


nu va, kaip žmonės prieš pažangą nusiteikę doh.gif o vyrui tai medalį reikia už tokį sprendimą ir žmonos įvertinimą thumbup.gif
Atsakyti
Mes dabar bute indaplovės neturim, tai labai džiaugiuosi jei vyras pasirašo indus išplaut. bigsmile.gif Užtat name man irgi tai bus pirkinys nr 1
Atsakyti
As irgi kazkaip buvau pries indaplove, galvojau katilu neisplaus ir t.t.
Dabar turiu, atimtu kas, eiciau i kara. Kiek laiko sutaupo ir karsto vandens. Virtuvej vos ne po 3 kubus isvarydavau, dabar ne 1 pilnai. O kai vandens tokia kaina doh.gif O ant elektros kazkaip nepasijuto.
Bet jei zmogui su rankom indus plaut patinka, tai...
O isplauna puikiai. thumbup.gif
Atsakyti
indaplove būtinai i virtuve reikia į komplektuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 25, 09:47)
indaplove būtinai i virtuve reikia į komplektuoti smile.gif

Gal konkrečius modelius pasiūlytumėte?
Atsakyti
Galu gale ir ta "chemija" galima rinktis ekologiska, o ir isplovus jei nepatinka, galima pakartotinai tik vandens skalavima (be chemijos) ijungti, bet tik ne rankomis bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 25, 09:26)
Galu gale ir ta "chemija" galima rinktis ekologiska, o ir isplovus jei nepatinka, galima pakartotinai tik vandens skalavima (be chemijos) ijungti, bet tik ne rankomis  bijau.gif


as dar apie Jusu virtuve norejau paklaust, kokia plokste?
Atsakyti
Niekada indu plovimas nesukele kazkokiu problemu. Visada ploviau rankomis. Na jeigu jau butu kokia 5 asmenu seima gal ir pagalvociau apie indaplove...
Atsakyti
nežinau ar indaplovė gerai. bet kadangi nekenčiu plauti rankomis, tai ja nusipirkome ... kol kas man sunku pasakyti, laukia "persilaužimo" procesas, nes indus sudėt, įjungt, indus išimt, išmokti naudotis, bet vistiek manau bus lengviau nei rankomis. o ir neplautų indų krūvelė mano gražioje naujoje virtuvėje nesipuikuos nei minutės smile.gif be to manau čia yra šioks toks vandens taupymas, kaip ir skalbimo mašinos atveju ... o chemiją mes ir taip visur naudojame, vienas baisesniu chemijos "atstovų" yra fairy ir panašus plovikliai, bet jie bent jau gerai išplauna ... vaikams plaunu tik karštu vandeniu, bet tada rankos nukenčia... pagalvojau, kad indaplovė bus visgi sveikiau... jei ką praskalausiu papildomai be ploviklių ir tiek... jei taip galima.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 06 25, 10:35)
as dar apie Jusu virtuve norejau paklaust, kokia plokste?


Medzio faneruote.
Atsakyti
Mes senam bute irgi neturejom indaploves, irgi karksejau, kad ''kam cia reikia'', ''galima ir taip isplaut'', bet dabar name planuodami virtuve itraukem ir indaplove i plana, nes bus vaiku, vadinas bus indu daugiau, tai manau man ji bus puiki pagalbininke thumbup.gif beto, pasiklausius draugu, kurie turi ja, tai net kitaip ir sugalvot negaleciau, nes visi jas tiesiog aukstina biggrin.gif cia turbut tas pats butu, kaip rast zmogu, kuris sako, kad skalbimo masina nera reikalinga, ''galima ir rankomis puikiai viska isplaut''... Tik nezinom ar pirkt 60 cm ar 45 cm plocio - labiau linkstu prie 60 cm blush2.gif
Atsakyti
Fei, kadangi jau patikejot draugais, kad indaplove butina, tai patikekit dar karta, kad tik 60 cm ir ne maziau (jei telpa). biggrin.gif
Kai reikia pataisius valgyti ideti i indaplove bliuda nuo salotu, pora nesvariu katiliuku na ir aisku lekstes puodeliai, o dar jei katilu dangciai tada supranti, kad 45 cm mazai ir del dangciu ar vieno netilpusio katilo, jungti antra karta arba plauti rankomis reiks, tai jau geriau 15 cm paaukoti mirksiukas.gif
Atsakyti