Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveikos, virtuvių specės 4u.gif

Jau kelintas užėjimas su nauja virtuve, bet jau šiais metais tai reikalas pribrendo galutinai smile.gif
Čia primečiau tokį grubų planelį, tik dėl zonų paskirstymo. Virtuvės plotas nėra didelis, tai per daug erdvės fantazijai nėra.
Patarkit, prašau, ar išplanavimas tinkamas. Gal visgi kažką kardinaliai geriau pakeisti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 21:27)
Sveikos, virtuvių specės  4u.gif
Jau kelintas užėjimas su nauja virtuve, bet jau šiais metais tai reikalas pribrendo galutinai smile.gif
Čia primečiau tokį grubų planelį, tik dėl zonų paskirstymo. Virtuvės plotas nėra didelis, tai per daug erdvės fantazijai nėra.
Patarkit, prašau, ar išplanavimas tinkamas. Gal visgi kažką kardinaliai geriau pakeisti?

o jums dviguba plautuvė tikrai reikalinga? Ji 'ėda' vietą. Apie indaplovę pagalvočiau - manau, kad ji kur kas reikalingesnis daiktas virtuvėje nei dviguba plautuvė.
tiesa, kur yra įėjimas į virtuvę Kokia konfigūracija, kaip atsidaro, kokio pločio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 24 birželio 2012 - 21:17
QUOTE(Neverk @ mama,2012 06 24, 22:11)
o jums dviguba plautuvė tikrai reikalinga? Ji 'ėda' vietą. Apie indaplovę pagalvočiau - manau, kad ji kur kas reikalingesnis daiktas virtuvėje nei dviguba plautuvė.

Aš kategoriškai prieš indaplovę. blush2.gif Dabar pas mus irgi dviguba plautuvė, tai, kažkaip, apie kitokią ir negalvoju. Po antra dalim, galima laisvai daryti spintelę, nes vamzdžiai eina visiškai iš krašto, o ne per vidurį kaip pagrindinėje dalyje.
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2012 06 24, 22:11)
tiesa, kur yra įėjimas į virtuvę Kokia konfigūracija, kaip atsidaro, kokio pločio?

Įėjimas dešinėje pusėje apačioje. Ten ta tiesi linija su lankeliu ir reiškia duris, kurios atsidaro į vidų. Durys standartinio pločio - 90 cm. Turiu tokią mintį, tik nežinau ar vyras pritars, kad montuoti stumdomas duris, padarius papildomą sieną už viryklės. Nes ir dabar jos dažniausiai atviros būna. Visiškai išmontuoti durų nenorėčiau, nes kartais labai prisireikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2012 06 24, 21:11)
o jums dviguba plautuvė tikrai reikalinga? Ji 'ėda' vietą. Apie indaplovę pagalvočiau - manau, kad ji kur kas reikalingesnis daiktas virtuvėje nei dviguba plautuvė.

Visiškai sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 21:28)
Aš kategoriškai prieš indaplovę.  blush2.gif

Įdomu, o kodėl? Aš turbūt jei reiktų rinktis, geriau orkaitės atsisakyčiau, bet tik ne indaplovės...Kol to daikto neturi, net negali įsivaizduot, kiek tau ji laiko sutaupo virtuvėj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 24 birželio 2012 - 21:38
QUOTE(Furtado @ 2012 06 24, 22:38)
Visiškai sutinku  drinks_cheers.gif
Įdomu, o kodėl?  Aš turbūt jei reiktų rinktis, geriau orkaitės atsisakyčiau, bet tik ne indaplovės...Kol to daikto neturi, net negali įsivaizduot, kiek tau ji laiko sutaupo virtuvėj

Įdomumo dėlei, kiek asmenų jūsų šeimoje?

Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2012 06 24, 21:40)
Įdomumo dėlei, kiek asmenų jūsų šeimoje?

Nuuu...4, 3 vyrai ir aš pagerbtoji biggrin.gif Valgyt tenka daug daryt, vistik yra paauglys, ir tėvelis nuo jo mažai kuo atsilieka, o mažiausias su valgymu susipykęs, mama pastoviai su puodais 5 laksto ax.gif Užtai ir sakau, man indaplovė būtina. Aš neplaunu net peilio, įrankų, indų turiu daug tam specialiai prisipirkus, tik panaudojau - į indaplovę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 24 birželio 2012 - 21:51
QUOTE(Furtado @ 2012 06 24, 22:38)
Įdomu, o kodėl?  Aš turbūt jei reiktų rinktis, geriau orkaitės atsisakyčiau, bet tik ne indaplovės...Kol to daikto neturi, net negali įsivaizduot, kiek tau ji laiko sutaupo virtuvėj

Todėl, kad indaplovės gerai neišplauna chemijos naudojamos jose. Darbe turim indaplovę, tai visas lėkštes, puodelius ir stiklines visada reikia persiplauti prieš naudojimą, nes ant indų visada lieka chemijos apnašų. Jei tai tik vienos indaplovės problema būtų, tai sakytum, kad kokia bloga, bet turim 2 skirtingų modelių ir abiejose tas pats. Be to, po pusmečio visos stiklinės liko baisios. Tokių svečiams jau nepaserviruosi. doh.gif
Mūsų šeimoje šiuo metu 4 asmenys, puikiai išsiverčiam be indaplovės - kiekvieną kartą po valgio kažkuris vienas indus išplaunam, todėl ir lėkščių tik po vieną komplektą turim kiekvienam.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 21:53)
Todėl, kad indaplovės gerai neišplauna chemijos naudojamos jose. Darbe turim indaplovę, tai visas lėkštes, puodelius ir stiklines visada reikia persiplauti prieš naudojimą, nes ant indų visada lieka chemijos apnašų. Jei tai tik vienos indaplovės problema būtų, tai sakytum, kad kokia bloga, bet turim 2 skirtingų modelių ir abiejose tas pats. Be to, po pusmečio visos stiklinės liko baisios. Tokių svečiams jau nepaserviruosi.  doh.gif
Mūsų šeimoje šiuo metu 4 asmenys, puikiai išsiverčiam be indaplovės - kiekvieną kartą po valgio kažkuris vienas indus išplaunam, todėl ir lėkščių tik po vieną komplektą turim kiekvienam.

neįsivaizduoju kaip ta chemija likusi ant indų atrodo, nes aš plovus esu gal 2 gamintojų priemonėm ir visos man pasiteisino. Kai tik įsigijau, aišku buvo reikalų, kol ją pergudravau, kol vandens kietumus nusistačiau, kiek ko pilt, nes kalkių likdavo, bet chemijos jokios niekad nelikdavo. Gal čia indaplovės problema, ar galų gale, kažkas netaip nustatyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 24 birželio 2012 - 22:00
QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 22:53)

Mūsų šeimoje šiuo metu 4 asmenys, puikiai išsiverčiam be indaplovės - kiekvieną kartą po valgio kažkuris vienas indus išplaunam, todėl ir lėkščių tik po vieną komplektą turim kiekvienam.



pas mus "kažkuris vienas" tai tik aš, šitam bute neturiu, užtat name tai buvo pirkinys Nr 1, nes man indų plovimas man - VERGIJA
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 22:53)
po pusmečio visos stiklinės liko baisios. Tokių svečiams jau nepaserviruosi.  doh.gif
Mūsų šeimoje šiuo metu 4 asmenys, puikiai išsiverčiam be indaplovės

O stiklą jūs indaplovėje atskira programa plaudavote? Stiklas baisėja kai nesilaikoma temperatūrinio režimo. Arba plaunate stiklą, kurio negalima plauti indaplovėje.
Jūsų pasirinkimas, be abejo. Jei indaplove nesinaudojate, o šeimoje keturi asmenys, tuomet dviguba plautuvė turi racijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 24 birželio 2012 - 22:24
As norejau pasisakyti smile.gif I nauja musu virtuve vyras ikomponavo ir indaplove, pykau apie keturis menesius, nenaudojau, ir tikrai man jos visai nereikejo, keikiau ji ir bariau, kam be reikalo tas daiktas is manes spinteles vieta ateme, tipo as ne kokia baltaranke susiplausiu ir vaikai savo susiplauna (kartais) biggrin.gif bet kazkas apsiverte manyje, po truputi pradejau naudoti, ir ...pamilau smile.gif dabar man butu... net nezinau kaip issireiksti... sunku butu be jos... labai sunku, kol ji man indus plauna, as sauuu laika skiriu thumbup.gif Tiesa, tikrai nelieka jokiu apnasu, kristalines taures blizga, nevalom net , labai svariai isplauna..
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2012 06 24, 22:28)
Aš kategoriškai prieš indaplovę.  blush2.gif Dabar pas mus irgi dviguba plautuvė, tai, kažkaip, apie kitokią ir negalvoju. Po antra dalim, galima laisvai daryti spintelę, nes vamzdžiai eina visiškai iš krašto, o ne per vidurį kaip pagrindinėje dalyje.


Del indaploves, tai kiekvienas sprendzia pagal save, pagal iprocius ir poreikius. Taciau as irgi esu is tu, kur be indaploves kaip be ranku, tai persikrauscius naujoj virtuvej net abejoniu nebuvo, kad BUTINAI bus indaplove, nes man indu plovimas.. nu laiko eikvojimas ir tikrai ne pats smagiausias uzsiemimas..
Beje, del chemijos, as turbut koki pusmeti su ja tariausi kol susisnekejau kaip, kas, kiek ir kodel.. Uztai dabar plauna be priekaistu thumbup.gif Kol nesinaudojau tuo daiktu, galejau iki nukritimo gincytis, kad rankomis visada isplausi geriau, nei indaplove..
Va dabar vel gincyciausi, bet priesingai.. lotuliukas.gif
Atsakyti