Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Grikute @ 2012 06 22, 14:37)


Man pirmas ir trecias variantas labai grazios. thumbup.gif
O del skonio skirtumo, tai na vkus i cviet druzej niet lotuliukas.gif
O gyventume tada kaip tais laikais,, aciu motinai tevynei uz talona patalynei"
Aisku, kada lazda perlenkiama, labai blizga ir siaip visokiu nesamoniu prisidaro, tai schmoll.gif Bet jei gyventojams grazu, tai tegu, juk jie gyvena biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas galit pasakyti kokia kriauklė mažiausiai reikalauja priežiūros, na kad nesimatytų taip vandens nubėgimai ant jos? aišku nedomina labai brangūs variantai.
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 06 22, 15:52)
Mergaitės, kas galit pasakyti kokia kriauklė mažiausiai reikalauja priežiūros, na kad nesimatytų taip vandens nubėgimai ant jos? aišku nedomina labai brangūs variantai.


Del vandens nubegimu, t.y. kalkiu ant akmeniniu kriaukliu nieko nesimato (aisku jeigu ne juoda), sviesios akmenines irgi daugiau prieziuros reikalauja, anksciau turejau pilkos spalvos akmenine kriaukle, tai ja galejau karta metuose valyti, bet ir tai nebuvo poreikio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 22, 12:47)

sitie labai linksmi mirksiukas.gif
O tas zymaus dizainerio remelis aplink telika schmoll.gif Tapetai labai netgi super atrodo.
Aisku cia tik nuomone.
Nors pirma foto, tai barbine persaldi (kaip mazos mergaites neissipildzius svajone)
Atsakyti
Sveiki.
Pribrendo reikalas pasidaryti savo svajoniu virtuve,na su virtuves baldais ir patalpos remontu kaip ir problemu nebus,tik imontuojamos technikos kaina "kandziojasi".
Klausimelis gal ir ne i sia tema:gal kas gali patarti,kur ir kokioje technikos pard.Lenkijoje pigiau nupirkti:indaplove,garu surinkeja,indukcine kaitlente,orkaite..
Gal kas pirkot PL.?
Laukiu info i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2012 06 22, 22:58)
Sveiki.
Pribrendo reikalas pasidaryti  savo svajoniu virtuve,na su virtuves baldais ir patalpos remontu kaip ir problemu nebus,tik imontuojamos technikos kaina "kandziojasi".
Klausimelis gal ir ne i sia tema:gal kas gali patarti,kur ir kokioje technikos pard.Lenkijoje pigiau nupirkti:indaplove,garu surinkeja,indukcine kaitlente,orkaite..
Gal kas pirkot PL.?
Laukiu info i AZ.


Del buitines manau vertetu pirma cia paieskoti kokiom kainom galima nupirkti, nes perkant didesni kieki buitines technikos kainos yra atskirai derinamos. Galite pvz ir i Azon.lt, Varle.lt ar dar ju ten devynios galybes smile.gif paklauskit el.pastu kokia butu kaina jusu issirinktu modeliu, net jei tu modeliu kuriu norite netures, jie gali pasiziureti kokia butu kaina jei juos uzsakytu. bent jau as taip dariau, bet rasiau tokiu budu i daugeli imoniu, vienos imones siulo vienu brandu mazesne kaina, kitos kitu.. tai is esmes labai nebrangiai pavyko viska susipirkti. Pvz. indaplove nuo 2600 uz 1900Lt, orkaite nuo 2900 uz 2300 ir t.t. manau pirma cia pasizvalgykit, tada palyginkit kokios Lenkijos internetinese parduotuvese Jusu issirinktu modeliu kainos, o jau tada spreskit ar verta vaziuot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 06 22, 15:52)
Mergaitės, kas galit pasakyti kokia kriauklė mažiausiai reikalauja priežiūros, na kad nesimatytų taip vandens nubėgimai ant jos? aišku nedomina labai brangūs variantai.

Turim paprastą metalinę, grublėtu paviršiumi iš pigu.lt pirkom- labai geras pasirinkimas, kartą per savaitę su valikliu perbraukiu, galėčiau ir rečiau, nesimato jokių nešvarumų smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie planuotojų bei savo virtuvės kūrėjų smile.gif

Klausimėliai:
- kur dedate knygas, literatūrą (receptus), kur laikote?
- kur laikote duoną/batoną?
- vieta magnetolai (man ji lb reikalinga). Mąstau apie atskirą lentinėlę jai.
- gal kas galite įkelti kaip jūsų šiukšliadėžių spintelė atrodo? Ir man čia dilema, kaip išnaudot šitą spintelę.
- Šluotai vieta?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 22, 15:28)
Del vandens nubegimu, t.y. kalkiu ant akmeniniu kriaukliu nieko nesimato (aisku jeigu ne juoda), sviesios akmenines irgi daugiau prieziuros reikalauja, anksciau turejau pilkos spalvos akmenine kriaukle, tai ja galejau karta metuose valyti, bet ir tai nebuvo poreikio  biggrin.gif

Pas mane juoda akmeninė, tikrai nieko nesimato schmoll.gif Dar gal labai priklauso nuo vandens pačio, kalkėtas ar ne. Kartą į kelias savaites, ne dažniau, su Fairy ir kempine pereinu, nenaudoju net jokių tų kremų

QUOTE(vilimex @ 2012 06 23, 10:06)
Del buitines manau vertetu pirma cia paieskoti kokiom kainom galima nupirkti, nes perkant didesni kieki buitines technikos kainos yra atskirai derinamos. Galite pvz ir i Azon.lt, Varle.lt ar dar ju ten devynios galybes smile.gif paklauskit el.pastu kokia butu kaina jusu issirinktu modeliu, net jei tu modeliu kuriu norite netures, jie gali pasiziureti kokia butu kaina jei juos uzsakytu.

drinks_cheers.gif Lygiai taip pat ir aš dariau, susirinkau visus modelius kokių noriu, persiunčiau per visas internetines pardas, ir viską susipirkau iš azon'o, man jie didžiausią ant visos buitinės tecnikos nuolaidą padarė. To ko neturėjo, teko palaukti keliom savaitėm ilgiau

QUOTE(edisada @ 2012 06 24, 15:17)
Klausimėliai:
- kur dedate knygas, literatūrą (receptus), kur laikote?
- kur laikote duoną/batoną?
- vieta magnetolai (man ji lb reikalinga). Mąstau apie atskirą lentinėlę jai.
- gal kas galite įkelti kaip jūsų šiukšliadėžių spintelė atrodo? Ir man čia dilema, kaip išnaudot šitą spintelę.
- Šluotai vieta?

-Pas mane viskas paslėpta biggrin.gif Laikau receptines knygas aukščiau prieskonių
-Stalčiuj tongue.gif
-neturiu nuomonės dėl tokio dalyko g.gif Pas mane kai bendra virtuvė su svetaine, iš svetainės muzikos garso pakanka...
-pas mane kampinė spintelė, bet ji ne kampo formos, tiesi,kai dureles atsidarai, šiukšlės, giliau jau visas sandėliukas gali tilpti, dureles darėm tokias, kad esant reikalui įlįsti giliau, jos išsilankstytų kaip armonika biggrin.gif Apibraukiau kriauklės dureles mirksiukas.gif
user posted image
-Šluotos pas mane vonioj randasi, irgi paslėptos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 24 birželio 2012 - 16:00
QUOTE(edisada @ 2012 06 24, 16:17)
Klausimėliai:
- kur dedate knygas, literatūrą (receptus), kur laikote?
- kur laikote duoną/batoną?
- vieta magnetolai (man ji lb reikalinga). Mąstau apie atskirą lentinėlę jai.
- gal kas galite įkelti kaip jūsų šiukšliadėžių spintelė atrodo? Ir man čia dilema, kaip išnaudot šitą spintelę.
- Šluotai vieta?

Ačiū



- knygos stalčiuje
- duona stalčiuje
-radija ant šaldytuvo
- šiukšlių dėžė ne spintelėje, o pastatyta virtuvėj. spintelėj po kraukle bus du krepšiai - chemijai vienas, kitas bulvėms, svogūnams, česnakams.
-šluota techninėj patalpoj
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2012 06 22, 22:58)
Sveiki.
Pribrendo reikalas pasidaryti  savo svajoniu virtuve,na su virtuves baldais ir patalpos remontu kaip ir problemu nebus,tik imontuojamos technikos kaina "kandziojasi".
Klausimelis gal ir ne i sia tema:gal kas gali patarti,kur ir kokioje technikos pard.Lenkijoje pigiau nupirkti:indaplove,garu surinkeja,indukcine kaitlente,orkaite..
Gal kas pirkot PL.?
Laukiu info i AZ.

kokiam jus mieste?
mes Kaune uzsisakinejom, tai buitex mums dave geras kainas nuo visu internete matytu net numete, (nereik ziuret kas pas juos stovi ant parduotuves lentynu) be to mes pasitaikem tokie specifiniai pirkejai, kad mums nei vienos prekes nebuvo Lt. ax.gif
Viska uzsakinejom is Vokietijos jie uzasake, pristate ir tikrai geromis kainomis . Mes pagrinde oriantavomes i boscha
Didieji prekeiviai pasako, kad ne Lietuvos rinkai skirta ir viskas, o mazieji vezejai is kailio neriasi, kad klijentas patenkintas butu, tada visiems gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(edisada @ 2012 06 24, 16:17)
Sveikutės 4u.gif

Jungiuosi ir aš prie planuotojų bei savo virtuvės kūrėjų smile.gif

Klausimėliai:
- kur dedate knygas, literatūrą (receptus), kur laikote?
- kur laikote duoną/batoną?
- vieta magnetolai (man ji lb reikalinga). Mąstau apie atskirą lentinėlę jai.
- gal kas galite įkelti kaip jūsų šiukšliadėžių spintelė atrodo? Ir man čia dilema, kaip išnaudot šitą spintelę.
- Šluotai vieta?

Ačiū

1. receptu zurnalai stalciuje thumbup.gif
2. duona pas mus saldytuve (labai ligai sviezia islieka nesudziusta ir nepelyja) thumbup.gif
3. sito nezinau blush2.gif iki siol buvo ant stalo , spec lentyna nenumatyta, bet, kai dabar paklausei g.gif
4.su siuksledeze taip pat negliuu pasigirti nieko gero ir racionalaus nesumasciau. bus paprastoj spintelej.
5. o sluotai dabar vietos visai neliko, kai padarys naujas spinteles , sluota keliaus turbut i antra auksta, kad "vaizdelio" negadintu turbut gyvens palepej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 24, 20:30)

2. duona pas mus saldytuve (labai ligai sviezia islieka nesudziusta ir nepelyja)  thumbup.gif



Sita dalyka seniai atradau, o kai saldytuvas didelis isvis geris. Telpa ir sausainiai lotuliukas.gif
Atsakyti