Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(elfikas @ 2012 06 21, 18:02)
nepykit tik 4u.gif aš žiauriai pykau, kai mano dizainerė atmetinėjo mano kai kurias idėjas ... dabar džiaugiuosi, kad ji buvo su manimi, kai aš norėjau to, kas kitur man patiko, bet neįvertindavau, kad mano namai kitokie ... ir dydis kitas ir stilius kitas ir atskiri elementai neatrodytų gerai... o pinigų aš tiek neturiu, kad perdarinėti pabandžius ir pamačius, kad negerai ... nors kai pradėjome remontą man atrodė, kad lėšų yra ... jo ... jos taip greitai tirpo, kad dabar jos patarimus vertinu, kaip didžiulį lėšų taupymą  4u.gif
Papildyta:
Fei, o kas pas jus ten prie lango spintelėje?  čia krepšys?
Patarkite man dar prašau ar būtinas tas relingas kur viskas ant jo kabinama, ar be jo galima apsieiti. Jei virtuvė klasikinė? vis neapsisprendžiu ar jis atrodys gerai, ar tiks  unsure.gif


As visiskai nepykstu, nera cia ko biggrin.gif tik idomi ir kitu nuomone 4u.gif kontruktyvi kritika visada yra gerai, todel manau cia ir tariames visi. O foto, kaip minejau, is interneto platybiu, nei virtuve nei svetaine nuotraukose deja ne mano... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 21, 16:28)
Svajoklyte, Jūs užsisakėte virtuvinius baldus Siguldoje?


Taip, užsisakėme Siguldoje. Tik mūsų bus šviesesnė, bet ne balta. Apie liepos vidurį turėtų pagaminti ax.gif
Atsakyti
http://s536.photobuc...nt=Picture1.png
na gal jau pagaliau mano bent projektas isikels doh.gif
o baldai jau turi atvaziuot po savaites ax.gif
bet jusu nuomones visvien labai idomios
Atsakyti
[quote=Fei,2012 06 21, 14:54]
O as vis dar su savo klausimais blush2.gif

Dabar galvoju apie valgomojo apšvietimą ir apipavidalinimą g.gif
Ar gražu būtų tokia siena (230 cm x 270 cm) iš dekoratyvinio akmens, ir pakabintas TV šalia valgomojo stalo, su tokiu apšvietimu kaip 1 foto virš TV?
Virš valgomojo stalo (tamsiai rudo su šviesiomis 6 kėdėmis) bus pakabinamas šviestuvas,virtuvinį įsivaizduoju panašų, foto rastos interneto platybėse 4u.gif Virtuvės-valgomojo patalpa bus viena, dėsim greičiausiai šviesų laminatą, sienos gelsvai dažytos. Ar geriau ant tos ''TV sienos'' klijuoti tapetą ir gal išvis jai nereikia kažkokio atskiro apšvietimo? Lygiagrečiai stalui eis 320 cm didziulis langas, su dienine užuolaida iki žemės, virš jos galima būtų irgi padaryti lubinį apšvietimą su liuminescencinėm lempom g.gif ''Nesipjaus'' man kazin ta dekoratyvine siena su virtuvinio stilium?

As tai irgi nedeciau akmenines sienos,rinkciausi koki nors kita varianta. Arba tapeta su apsvietimu kokiu, arba paveiklsa ar paveiklslus su apsvietimu, nuotraukas. O gal koks veidrodis tiks, dabar gi mada;)
Nes jusu virtuve tokia lengva, balta.
Atsakyti
http://s536.photobuc...nt=DSC04424.jpg
Na dar imetu dabar tik ruosiamos virtuves vaizda, kad aiskiau butu kur ir kas stoves.
Virtuve labai mazyte apie 7m2 prie sienos, kur gartraukiui anga, stoves virykline puse, o baras bus ten, kur siena isgriauta.
Romanetes buvo kambary ant lango, tai turiu minti susirast ta pacia dizainere ir siuti tokia pacia ir virtuvej, nes erdves dabar kai susijunge, manau geriau atrodytu nei skirtingos.
Papildyta:
[quote=Grikute,2012 06 22, 00:37]
[quote=Fei,2012 06 21, 14:54]
O as vis dar su savo klausimais blush2.gif

Dabar galvoju apie valgomojo apšvietimą ir apipavidalinimą g.gif
Ar gražu būtų tokia siena (230 cm x 270 cm) iš dekoratyvinio akmens, ir pakabintas TV šalia valgomojo stalo, su tokiu apšvietimu kaip 1 foto virš TV?
Virš valgomojo stalo (tamsiai rudo su šviesiomis 6 kėdėmis) bus pakabinamas šviestuvas,virtuvinį įsivaizduoju panašų, foto rastos interneto platybėse 4u.gif Virtuvės-valgomojo patalpa bus viena, dėsim greičiausiai šviesų laminatą, sienos gelsvai dažytos. Ar geriau ant tos ''TV sienos'' klijuoti tapetą ir gal išvis jai nereikia kažkokio atskiro apšvietimo? Lygiagrečiai stalui eis 320 cm didziulis langas, su dienine užuolaida iki žemės, virš jos galima būtų irgi padaryti lubinį apšvietimą su liuminescencinėm lempom g.gif ''Nesipjaus'' man kazin ta dekoratyvine siena su virtuvinio stilium?

As tai irgi nedeciau akmenines sienos,rinkciausi koki nors kita varianta. Arba tapeta su apsvietimu kokiu, arba paveiklsa ar paveiklslus su apsvietimu, nuotraukas. O gal koks veidrodis tiks, dabar gi mada;)
Nes jusu virtuve tokia lengva, balta.
[/quote]
o man tos akmens sienos labai grazu, tik gaila pas mus labai mazos patalpos, tai bijojau apsunkint vaizda, todel teko atsisakyt.
Didelese erdvese man jos netgi labai graziai ziurisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 22 birželio 2012 - 07:36
Vilimex, labai graži Jūsų virtuvė wub.gif tik gaila kad taip greitai ,,susidėvėjo" verysad.gif Kaip ir daugumai, man čia panašu į gamybos broką... tikiuosi pavyks greitai viską išspręsti mirksiukas.gif

Gal galima į až pas ką gaminotės?
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 21, 21:57)
As visiskai nepykstu, nera cia ko  biggrin.gif tik idomi ir kitu nuomone  4u.gif kontruktyvi kritika visada yra gerai, todel manau cia ir tariames visi. O foto, kaip minejau, is interneto platybiu, nei virtuve nei svetaine nuotraukose deja ne mano...  ax.gif


Su LED apsvietimu bandukit zaisti. Jis neikyrus, mazai elektros ima, yra visokiu spalvu juosteliu. Galima graziai paslepti
http://skelbimai-vis...T1164#azLIT1164
Ten vienoje foto butent televizorius remelyje apsviestas. Galima tapetus rinktis ryskesnius, kad kazkoks akcentas butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2012 06 22, 08:32)
Vilimex, labai graži Jūsų virtuvė  wub.gif  tik gaila kad taip greitai ,,susidėvėjo"  verysad.gif  Kaip ir daugumai, man čia panašu į gamybos broką... tikiuosi pavyks greitai viską išspręsti  mirksiukas.gif

Gal galima į až pas ką gaminotės?


Mane irgi domina pas ka gaminotes blush2.gif
Atsakyti
Vilimex, as irgi svajojau apie tokias rankeneles, kad butu viskas vienodai, norejau, kad nesimatytu jokiu rankeneliu, kitokio varianto net neisivaizdavau, bet man baldininkai atkalbejo, minejo apie toki galima varianta, kaip kad pas jus nutiko. Is pradziu galvojau, kad jiems per sunkus uzdavinys tokias gaminti, bet turejau nemazai rekomendaciju del ju ( baldininku). Po to buvo variantas su palieciamu variantu, palieti ir atsoka stalciai, nuvaziavus i furnitana pabandziau pati atidaryti-uzdaryti, nepatiko. Uzdarant reikia vel paspausti. Pabandziau su stabdziais, nu nepalyginama. Nuotaika subjuro galutinai, pradejau ziureti, ciupineti ifrezuotas rankeneles, nelabai jos mane zavejo, buvom su vyru, jis mane ikalbejo, nors kol nepagamino baldu nenorejau net apie juos galvoti(kaip dabar prisimenu, pries nakti taip ir lindo tos rankeneles man i galva biggrin.gif ) Dabar esu visiskai patenkinta, ypac kai paziurejau jusu varianta ( beje virtuve laaabai grazi, tokia ir isivaizdavau wub.gif ) Ifrezuotas rinkomes kur pirstus ne is virsaus kisti atidarant reikia, o is apacios, tikrai labai patogu ir dulkes, trupiniai nesirenka thumbup.gif O ir tos rankeneles nekrenta i akis, ruoziukai ir tiek per visa stalciu. Jums kazka irgi reiktu galvoti panasaus, manau pataisomas variantas, tik tas nervu tampimas, isivaizduoju kaip jums dabar nefaina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 22 birželio 2012 - 10:17
QUOTE(elfikas @ 2012 06 21, 11:38)
thumbup.gif man ir kompe ši spalva atrodo super Jums. nežinau, kaip realybėje, bet turėtų būti maloni, tokia natūrali ir ekologiška  mirksiukas.gif
labai tikiuosi, kad pataisoma viskas. šiaip MDF'as yra labai lepus ir nepatvarus (ko norėti iš supresuotų dulkių), užtad puikiai pasiduoda visokiems grožiams pagaminti ir žmonės jį mėgsta ir dažnai naudoja. bet juo rūpintis reikia kaip kiaušiniu  unsure.gif kiek žinau, ten jie yra įvairių tankių dar, vienas patvaresnis, kitas mažiau, bet visumoje reikia atsargiai elgtis su tomis durelėmis, jei jos taip išfrezuotos tai pagalvojus, aš greitai nagais išplėščiau tas briaunas ir gerai, kad nesusigundžiau gražiais vaizdais. Gal ant tų frezuotų vietų galima uždėti profiliukus? Gal nebus taip efektinga, bet patvaru užtat?  unsure.gif aš nesu profesionali baldininkė, bet kadangi iš prigimties stengiuosi viską nuodugniai išnagrinėti kol kažką pasirenku, tai per tą pusmetį kol stačiau savo galvoje virtuvę šiuos dalykus supratau ...
tamsus stalas, tamsus telikas ... gal geriau tapetas šviesus su tamsiu raštu? O TV jei norite ten kabinti tai ir kabinkite, padarykite jam rėmelį ir bus jums ir TV ir paveikslas wink.gif jei virutvė moderni, tai rėmelis gali būti netikras (lipdukas), atrodys visai smagiai smile.gif, tik čia suprantama jei tv plokščiaekranis ir bus sugalvota kaip jam paslėpti laidus, nes jie gadins visą grožį ... geriausia juos paslėpti sienoje, jei įmanoma. atrodytų maždaug taip:
user posted image

nezinau man tai kazkoks kicas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Nenuorama @ 2012 06 21, 09:22)
4u.gif Apsistojom ties šitom, tik realybėje ji daugiau vientisesnės spalvos ir be tų žalumų  ax.gif
user posted image

as irgi tokiu svaigau, kai rinkomes grindu plyteles, bet mane atkalbejo del ju didumo.
Musu patalpos mazos, o plyteles dideles verysad.gif
teko rinktis kitokias
Siap labai man jos grazios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 22, 11:36)
nezinau man tai kazkoks kicas  schmoll.gif

rimtai? o paėmiau foto iš žymaus interjero dizainerio puslapio mirksiukas.gif
šiaip, gerai, kad priminėt, vat apie tą ir norėjau parašyti. visi mes mėgstame skirtingus dalykus, kitokie baldai yra gražūs, todėl galvoti, kad kažkas ateis ir patars "daryk taip" tikriausiai neverta, nes tas patarėjas būtų idiotas. Galima tik pasirankioti idėjų ir variantų. todėl man smagu neapsiriboti galvojimu apie 6 kv.m. virtuvę ir paieškoti įdomių dalykų kad ir tokiam plotui.
apie kičą: nereikia jo bijoti. namus darome sau. todėl jei noriu turėti rožinių angeliukų kolekciją ant visų palangių, tai svarbu turėti drąsos ją ten padėlioti. ir įtikinti kitus, kad tai gražu, nes man patinka. kas vienam kičas, kitam stilius mirksiukas.gif nebūkime visi standartiniai jau tokie.
šiek tiek kičo akims pradžiuginti:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 22 birželio 2012 - 11:50
Elfike, tikrai pritariu. Kartais paziuriu tuos dizaineriu interjerus, tai atrodo kosmaras kazkoks. Jei toki kosmara pamatytu pas paprasta zmogeli, tai sakytu beskonybe, o kai tai daro "dizaineris", zinomas koks vardas, tada jau super.

Tikrai,reikia pasirankioti ideju ir pasidaryti kas jums , jusu seimai patinka. Juk gyvensite jus.
Aisku, kartais smagu, kad koks zmogus patartu, galbut padetu apsispresti.

Keletas virtuvyciu CIA
Atsiprasau uz didelias foto, bet jos tiesiai is sio puslapio.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 22 birželio 2012 - 13:55