Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Dažytas MDF taip neskyla schmoll.gif , gal čia pirmiau aptraukta plastiku, o ant viršaus dažyta. Įkelkit foto su nuskėlimu iš arčiau. Kažkaip įtartina ta juoda spalva lenda iš po dažo, tokios neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Xinvest @ 2012 06 21, 14:30)
Dažytas MDF taip neskyla  schmoll.gif , gal čia pirmiau aptraukta plastiku, o ant viršaus dažyta. Įkelkit foto su nuskėlimu iš arčiau. Kažkaip įtartina ta juoda spalva lenda iš po dažo, tokios neturėtų būti.


Kazko siandien su fotoaparato objektyvu nesusitariu.. labai prastai fokusuoja, gal vyras kazkokius parametrus pakeite, jei dabar nepavyks, bandysiu vakare padaryt nuotraukas
Atsakyti
[quote=vilimex,2012 06 21, 12:22]
Labai grazi jusu virtuvyte.Bet kazkoks kosmaras su tais nutrupejimais. Bet kokiu atveju, manau tai baldininku kalte ir brokas. Gal kaip nors netinkamai apdorota pati plokste.Jei po keliu savaiciu nubyretu krastai, tai kasgi darytu tokias rankeneles. Pati neturiu tokiu rankeneliu, todel galiu tik paguosti ir palinket taikiai rast sprendima. O turite sutarti? Garantini laikotarpi,kazka tokio...
[/quote]

Dekui, taip, sutarti turiu, o garantinis laikotarpis kaip ir daugumai baldu vieneri metai. Tai ir laukiam dabar sprendimu is ju puses. As ta pati ir galvojau, jei pas visus taip trupetu, tai tikrai nedarytu tokiu rankeneliu.. Nes vaizdas.. doh.gif
Dar kitu niuansu nesurasiau, cia ne tik nutrupejimus jie turi sutvarkyti.. Tik kol kas nenoriu mineti kokia imone tai dare, gal is tiesu jiems tik su sia virtuve nepasiseke
[/quote]


Nelaukite. Prekė tikrai nepigi. Surašykite viską raštu, kaip pretenziją, pridėkite nuotraukas, pagrąsinkite, kad kreipsitės į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją (tada žymiai greičiau bando pašalinti trūkumus) ir siųskite registruotu laišku arba bent jau el.paštu. Būtinai išsaugokite visą susirašinėjimą. Jeigu temps laiką ir vis žadės, bet nieko nedarys, nelaukite, kol pasibaigs garantinis laikotarpis, siųskite raštą į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją ( prašymo formą rasite čia ) http://www.inspekcij...ndex.php?id=169
Atsakyti
Manau Svajoklytes patarimas tikrai geras, tikriausiai taip ir elgciausi siuo atveju.

O as vis dar su savo klausimais blush2.gif

Dabar galvoju apie valgomojo apšvietimą ir apipavidalinimą g.gif
Ar gražu būtų tokia siena (230 cm x 270 cm) iš dekoratyvinio akmens, ir pakabintas TV šalia valgomojo stalo, su tokiu apšvietimu kaip 1 foto virš TV?
Virš valgomojo stalo (tamsiai rudo su šviesiomis 6 kėdėmis) bus pakabinamas šviestuvas,virtuvinį įsivaizduoju panašų, foto rastos interneto platybėse 4u.gif Virtuvės-valgomojo patalpa bus viena, dėsim greičiausiai šviesų laminatą, sienos gelsvai dažytos. Ar geriau ant tos ''TV sienos'' klijuoti tapetą ir gal išvis jai nereikia kažkokio atskiro apšvietimo? Lygiagrečiai stalui eis 320 cm didziulis langas, su dienine užuolaida iki žemės, virš jos galima būtų irgi padaryti lubinį apšvietimą su liuminescencinėm lempom g.gif ''Nesipjaus'' man kazin ta dekoratyvine siena su virtuvinio stilium?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 21 birželio 2012 - 13:55
[quote=Svajoklyte,2012 06 21, 14:34]
Dekui, taip, sutarti turiu, o garantinis laikotarpis kaip ir daugumai baldu vieneri metai. Tai ir laukiam dabar sprendimu is ju puses. As ta pati ir galvojau, jei pas visus taip trupetu, tai tikrai nedarytu tokiu rankeneliu.. Nes vaizdas.. doh.gif
Dar kitu niuansu nesurasiau, cia ne tik nutrupejimus jie turi sutvarkyti.. Tik kol kas nenoriu mineti kokia imone tai dare, gal is tiesu jiems tik su sia virtuve nepasiseke
[/quote]
Nelaukite. Prekė tikrai nepigi. Surašykite viską raštu, kaip pretenziją, pridėkite nuotraukas, pagrąsinkite, kad kreipsitės į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją (tada žymiai greičiau bando pašalinti trūkumus) ir siųskite registruotu laišku arba bent jau el.paštu. Būtinai išsaugokite visą susirašinėjimą. Jeigu temps laiką ir vis žadės, bet nieko nedarys, nelaukite, kol pasibaigs garantinis laikotarpis, siųskite raštą į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją ( prašymo formą rasite čia ) http://www.inspekcij...ndex.php?id=169
[/quote]

Dekui uz patarimus, sulauksiu pirmadienio ir ziuresiu ka ir kaip jie kalbes, o tada jau vienoks ar kitoks bus veiksmu planas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 21, 14:20)
O del gamintoju, gal turite pavyzdziu kam galeciau nusiusti ir kas galetu tam skirti laiko ir atsakyti?

jei turėčiau, bučiau parašius iškart konkrečiau 4u.gif mano baldininkai, kaip jau minėjau drožia iš medžio, tai nežinau ar žinos. bet kitą savaitę, kai grįš iš atostogų (labai ant jų pykstu už tas atostogas vidury mano virtuvės darymo biggrin.gif ), paklausiu, ar galės pakomentuoti...

QUOTE(Fei @ 2012 06 21, 14:54)
''Nesipjaus'' man kazin ta dekoratyvine siena su virtuvinio stilium?

mano nuomone dar ir kaip pjausis, bet gal yra ir kitų nuomonių 4u.gif
jus turite lengvą, baltą virtuvytę ir norite priešais padaryti sunkų kaip tankas (netgi tuo atveju jei jis bus baltas atrodys sunkiai) dekoro elementą. be to, toks dekoratyvinis reikalas atrodo gerai didelėse erdvėse, nebent pas jus virtuvė virš 30 kv.m. tada galima galvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ta bendra erdve nedidele - 450 cm x 360 cm... O ta dekora sviesu ir darytume. O jei tada ne per visa siena ji daryt, kad taip sunkiai neatrodytu? g.gif
Kokios butu kitu nuomones? 4u.gif
Atsakyti
Svajoklyte, Jūs užsisakėte virtuvinius baldus Siguldoje?
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 21, 16:52)
Na ta bendra erdve nedidele - 450 cm x 360 cm... O ta dekora sviesu ir darytume. O jei tada ne per visa siena ji daryt, kad taip sunkiai neatrodytu?  g.gif
Kokios butu kitu nuomones?  4u.gif

nepykit tik 4u.gif aš žiauriai pykau, kai mano dizainerė atmetinėjo mano kai kurias idėjas ... dabar džiaugiuosi, kad ji buvo su manimi, kai aš norėjau to, kas kitur man patiko, bet neįvertindavau, kad mano namai kitokie ... ir dydis kitas ir stilius kitas ir atskiri elementai neatrodytų gerai... o pinigų aš tiek neturiu, kad perdarinėti pabandžius ir pamačius, kad negerai ... nors kai pradėjome remontą man atrodė, kad lėšų yra ... jo ... jos taip greitai tirpo, kad dabar jos patarimus vertinu, kaip didžiulį lėšų taupymą 4u.gif
Papildyta:
Fei, o kas pas jus ten prie lango spintelėje? čia krepšys?
Patarkite man dar prašau ar būtinas tas relingas kur viskas ant jo kabinama, ar be jo galima apsieiti. Jei virtuvė klasikinė? vis neapsisprendžiu ar jis atrodys gerai, ar tiks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 21 birželio 2012 - 18:05
QUOTE(elfikas @ 2012 06 21, 18:49)
nepykit tik 4u.gif aš žiauriai pykau, kai mano dizainerė atmetinėjo mano kai kurias idėjas ... dabar džiaugiuosi, kad ji buvo su manimi, kai aš norėjau to, kas kitur man patiko, bet neįvertindavau, kad mano namai kitokie ... ir dydis kitas ir stilius kitas ir atskiri elementai neatrodytų gerai... o pinigų aš tiek neturiu, kad perdarinėti pabandžius ir pamačius, kad negerai ... nors kai pradėjome remontą man atrodė, kad lėšų yra ... jo ... jos taip greitai tirpo, kad dabar jos patarimus vertinu, kaip didžiulį lėšų taupymą  4u.gif

Užsakinėjot dizainerės paslaugų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 21, 19:02)
Užsakinėjot dizainerės paslaugų? g.gif

taip. ne virtuvei. visam gyvenamam plotui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 21 birželio 2012 - 18:34