Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Norejau paklausti tu, kas turi virtuveje frezuotas rankeneles, MDF plokste, ar jos neapsidauzo? neapsibraizo, nenuluzta?
Kalbu butent apie tokias
user posted image
user posted image

Kai sulauksiu atsakymu pakomentuosiu kodel klausiu, ir pasistengsiu parodyti savo virtuvyte, kuria laaabai sioje temoje isgyret pries nepilnus metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 20, 23:01)
Norejau paklausti tu, kas turi virtuveje frezuotas rankeneles, MDF plokste, ar jos neapsidauzo? neapsibraizo, nenuluzta?

Kai sulauksiu atsakymu pakomentuosiu kodel klausiu, ir pasistengsiu parodyti savo virtuvyte, kuria laaabai sioje temoje isgyret pries nepilnus metus  biggrin.gif



o dieve, pasidarė silpna, bo aš su tokiu išfrezavimu pasirinkau stalčius į vonios spintelę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 20, 23:06)
o dieve, pasidarė silpna, bo aš su tokiu išfrezavimu pasirinkau stalčius į vonios spintelę  g.gif


Nu jo, kazin kas negerai?
Atsakyti

QUOTE(Vilienė @ 2012 06 20, 23:06)
o dieve, pasidarė silpna, bo aš su tokiu išfrezavimu pasirinkau stalčius į vonios spintelę  g.gif


Del vonios manau cia kitas klausimas, pas mane vonioj yra Raguvos baldu Eumar komplektukas, taip pat plokste MDF, isfrezavimas truputi kitos formos, taciau ten problemu nera, o gal ten kitaip, nes reciau naudojamos nei virtuveje ir reikes ivertinti po kokiu triju metu hihihi.gif
Atsakyti
Picture1.png
bandau deti
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 20, 22:01)
Norejau paklausti tu, kas turi virtuveje frezuotas rankeneles, MDF plokste, ar jos neapsidauzo? neapsibraizo, nenuluzta?
Kalbu butent apie tokias
user posted image
user posted image

Kai sulauksiu atsakymu pakomentuosiu kodel klausiu, ir pasistengsiu parodyti savo virtuvyte, kuria laaabai sioje temoje isgyret pries nepilnus metus  biggrin.gif



Man irgi negera pasidare, uzsisakiau ir laukiu butent tokiu isfrezavimu pagamintos virtuves blink.gif Sakykit, o kas negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 20, 20:01)
aciu, bet nieko neiseina, raso, kad ivyko klaida talpinant paveiksleli
ir dydi pakeiciau ir i galerija pazymejau, kad det, po to kad nedet, visus variantus isbandziau...  verysad.gif
nieko neiseina surrender.gif
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 20, 23:21)
Picture1.png
bandau deti
Pamėginkite paskaitinėti SM temą Paveiksliuko įkėlimas į žinutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 06 20, 22:01)
Norejau paklausti tu, kas turi virtuveje frezuotas rankeneles, MDF plokste, ar jos neapsidauzo? neapsibraizo, nenuluzta?
Kalbu butent apie tokias
user posted image

Kai sulauksiu atsakymu pakomentuosiu kodel klausiu, ir pasistengsiu parodyti savo virtuvyte, kuria laaabai sioje temoje isgyret pries nepilnus metus  biggrin.gif


Tai parodysit ka nors ar tik pasigirti norejot, kad kazkas nutiko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 20, 21:19)
sviesios plyteles tikrai zymiai graziau ir praktiskiau...
Saunuole 4u.gif

4u.gif Apsistojom ties šitom, tik realybėje ji daugiau vientisesnės spalvos ir be tų žalumų ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 21, 08:52)
Tai parodysit ka nors ar tik pasigirti norejot, kad kazkas nutiko ax.gif  4u.gif


Ne, nepasigirt norejau, o isgirsti nuomone, neturejau po ranka fotoaparato, tai kol kas negaliu parodyti kas ir kaip. o kita savaite lauksiu baldininko su kuriuo spresim ka darom ir tiesiog noriu suzinoti ar cia tik pas mane nekokybiskai padaryta ar apskritai su tokiom rankenelem yra problemos.
Atsakyti
QUOTE(Svajoklyte @ 2012 06 20, 13:44)
Prašau patarimo.
Kadangi virtuvė nedidelė 9 kv.,užsisakėm dramblio kaulo spalvos modernius šviesius virtuvės baldus. Nr.3
http://www.siguldosb...irtuves-baldai/
Niekaip neapsisprendžiu, kokią daryti priešingą sieną, prie kurios stovės stalas su kėdėmis  g.gif  Vienspalvė dažyta atrodys  nuobodžiai, tapetai nelabai praktiška ir gali atrodyti labai senamadiškai. Gal turite puikių minčių ar nuotraukų. Jeigu ieškau internete, dažniausiai rodo sieną, prie kurios stovi virtuvinės spintelės  unsure.gif  Laaabai lauksiu jūsų patarimo
.


Labai simpatiškas komplektukas thumbup.gif Mes kažko panašaus norim, tik durelės bus baltos blizgios LMDP.
Ir mane tas pats klausimas kankina - ką daryt su priešinga virtuviniui siena, prie kurios stovės valgomasis stalas g.gif Bus nemažas, greičiausiai 6 vietu, tamsus, stovės siaurąja dalim prie sienos, bet laisvai. Sienas planuojam dažyt kokia šviesiai gelsva spalva, (grindys - šviesus laminatas) galvoju gal tą vieną sieną apklijuot kokiu įdomesniu (tamsesniu?) tapetu? Bėda ta, kad ten turės kabėt nedidelis TV, tai gal šiek tiek sugadins man vaizdą, labiau norėtųsi kokio paveikslo. Siena 2,30m pločio ir apie 2,70 m aukščio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 21 birželio 2012 - 09:32
QUOTE(vilimex @ 2012 06 21, 10:10)
Ne, nepasigirt norejau, o isgirsti nuomone, neturejau po ranka fotoaparato, tai kol kas negaliu parodyti kas ir kaip. o kita savaite lauksiu baldininko su kuriuo spresim ka darom ir tiesiog noriu suzinoti ar cia tik pas mane nekokybiskai padaryta ar apskritai su tokiom rankenelem yra problemos.


Gal galite parašyti kas nutiko g.gif pati planuoju užsakinėti, būtų smagu jei pasidalintumėt unsure.gif
Atsakyti