Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(daluzenik @ 2012 06 19, 19:26)
*As buciau tik uz sviesesnes ir pamargintas grindu plyteles
1 tai maskuoja visus trupinukus
2 didina erdve
3 jei dar sudesite robmu dar erves ispudis padides.

**Gal galetumet man paaiskinti kas tas satinuotas stiklas? ax.gif
Mes jau grindu plyteles isklijavom, virtuvini komlekta uzsisakem ir nusprendem tarp spinteliu klijuoti stikla, bet dar nesvarstem koks jis bus...
Gal dazytas (is vidaus)
Apie tuos paveiksliukus tai skeptiskos nuomones kazkodel esu, nes manau greit gali pabosti. Ar ne?
Ir dar seniai dejau fotkes ir nepamenu kaip tai padaryt gal galit kas priminti, imesciau blush2.gif


* drinks_cheers.gif

** satinuotas tai kur deda i spinteliu duris. Nepersisvieciantis. Nezinau kaip lietuviskai tiksliai vadinasi einu pvz paieskoti doh.gif http://www.uromastyx...nverglasung.jpg. Va matosi virsutinis stiklas paprastas. O tas apacioj satinuotas.
Del saugumo sumetimo, dejom grudinta stikla.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 19, 20:44)
** satinuotas tai kur deda i spinteliu duris. Nepersisvieciantis. Nezinau kaip lietuviskai tiksliai vadinasi einu pvz paieskoti doh.gif  http://www.uromastyx...nverglasung.jpg. Va matosi virsutinis stiklas paprastas. O tas apacioj satinuotas.
Del saugumo sumetimo, dejom grudinta stikla.


O jus siena uz stiklo kaip: dazete ar tapetavote? I kiek suprantu slidi puse stiklo i isore dedasi, o ta neslidi prie sienos glaudziasi?
Beje, pas jus stalvirsio papildomas apsvietimias yra? na, po kabinamom spintelem? Man atrodo, kai apsvieti, tai ant stiklo ziauriai viskas matosi g.gif
Gal nesunku pademonstruoti kaip realiai atrodo ta sienele? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 19 birželio 2012 - 21:40
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 19, 20:26)
Ir dar seniai dejau fotkes ir nepamenu kaip tai padaryt gal galit kas priminti, imesciau blush2.gif
Gal paprasčiausiai būtų per http://www.part.lt/
pasirenki Talpink paveikslėlį, tada Pasirinkite(susirandi kur pas tave kompe tas paveikslėlis), tada Keisti paveikslėlio dydį (pasirenki norimą, max dydis iki 640), tada Talpinti, kai pasikrauna, tada nukopini antrą eilutę nuo apačios Paveikslėlis forumui 4u.gif
p.s. jokio slaptažodžio ten nereikia, tiesiog nekreipi dėmesio į tą eilutę ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 06 19, 21:37)
O jus siena uz stiklo kaip: dazete ar tapetavote? I kiek suprantu slidi puse stiklo i isore dedasi, o ta neslidi prie sienos glaudziasi?
Beje, pas jus stalvirsio papildomas apsvietimias yra? na, po kabinamom spintelem? Man atrodo, kai apsvieti, tai ant stiklo ziauriai viskas matosi  g.gif
Gal nesunku pademonstruoti kaip realiai atrodo ta sienele?  4u.gif


Pas mus uz stiklo tinkuota ir dazyta siena. Po spintelem apsvietimas darbastaliui. Gailiuosi, kad tada nepadariau "svieciamo" stiklo su led. Tada buvo naujiena, mazai kas dare.
Negaliu ikelti nuotraukos, nes rasau ne is kompiuterio. Jei rasiu internetiniame albume, ikelsiu.
Atsakyti
merginos, o kur įsijungia pas jus darbastalio apšvietimas? pas mus bus led taškiniai šviestuvėliai, bet dabar galvoju, o kaip juos įjungti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 19, 23:21)
merginos, o kur įsijungia pas jus darbastalio apšvietimas? pas mus bus led taškiniai šviestuvėliai, bet dabar galvoju, o kaip juos įjungti?  blush2.gif


Pas mane dabar po virsutine spintele kur dziovikle, apacioj. Nesimato, ijungt patogu.
Bet dabar kai darysiu virsutiniu spinteliu nebus, tik kelios lentyneles, tai nezinau kaip tada graziai uzslept. g.gif
Atsakyti
>>del kainos skirtumo tai 1 ir 2 varjantas kaina vienoda butu nuo 500 iki 700 lt . Trecias >>varjantas butu pigiausias


kad trecias pigiausias tai tikrai...bet jei akmens mases tai tirai pigiai dar su sienle nesigaus....pigiausias prasideda baltijos marmurto gal nuo 750 metras o corainas nuo 850 lt....man baltijos marmuras paskaiciavo be jokiu borteliu, sieneliu 4 metrus stalvirsio is pigiausio uzpildo klases 3500 lt +850 lt vidutine kartu islieta kriaukle...

Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 19, 22:21)
merginos, o kur įsijungia pas jus darbastalio apšvietimas? pas mus bus led taškiniai šviestuvėliai, bet dabar galvoju, o kaip juos įjungti?  blush2.gif


Vienas jungiklis prie duru. Kai ieini i virtuve, turi pasirinkima kurias sviesas nori isijungti. Antras jungiklis(du jungikliai askirai lempoms, kad ne visas isijungti), po kabanciom spintelem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 20 birželio 2012 - 07:43
Tesiant tema apie apsvietima...

Asmeniskai mes labai daznai naudojam tik darbastalio pasvietima.

Nors kolkas pas mus seni baldai, todel pakabintos paprastos fluorescencines lempos - ijungimas prie lempu, tai kartais iseinant norisi isjungti, tai tenka grizti...

Todel turbut daryciau „laiptine“ apsvietimo sistema (kad galetum ijungti/isjungti ir prie darbastalio, ir iseinant).
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 19, 22:56)
Pas mus uz stiklo tinkuota ir dazyta siena. Po spintelem apsvietimas darbastaliui. Gailiuosi, kad tada nepadariau "svieciamo" stiklo su led. Tada buvo naujiena, mazai kas dare.
Negaliu ikelti nuotraukos, nes rasau ne is kompiuterio. Jei rasiu internetiniame albume, ikelsiu.

O cia variantas, kai LED juosteles klijuojamos uz stiklo sieneles? Ar kazkokia kita technologija?
Atsakyti
Dėkui už patarimus. Taip, patalpa nedidelė, vienas langas, bet šviesos nedaug duoda, nebent kai saulė labai pašviečia. Paskutinis mano variantas po vakar dienos prasinešimo po parduotuvę smile.gif vaizdas iš holo
user posted image
Plytelės realiai geltonos, kur ne kur matosi dramblio kaulo spalva, visumoj matinės, bet vietomis truputį ir blizgio yra.
Sienas tada daryčiau irgi panašaus tono kaip plytelės, tik šviesesnio tono. Ką manot? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 20 birželio 2012 - 08:56
QUOTE(elfikas @ 2012 06 19, 22:21)
merginos, o kur įsijungia pas jus darbastalio apšvietimas? pas mus bus led taškiniai šviestuvėliai, bet dabar galvoju, o kaip juos įjungti?  blush2.gif


Aš irgi apie tai dabar mąstau. Galvoju gal darbastalio apšvietimo įjungimą padaryt po kabančiom spintelėm, šalia kelių rozečių, kur ne pati matomiausia vieta. Įėjus į virtuvę įjungčiau bendrą apšvietimą ant sienos, o jei dar norėsiu kažką pjaustyt/gamint, įsijungsiu dar ir darbastalio apšvietimą g.gif
Atsakyti