Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(mamulka10 @ 2012 06 19, 11:05)
bet jug stikls tai bus su piesinuku, ir is kitos puses stikla yra lengviau valyti su valymo priemonem negu pliteles jai jos dar neligaus pavirsio .... nors as pasimetusi ar akmeni lieti tada viskas grazu bus , arba plokste , es virstuve kartu bus su baru o ta bara gal irgi islieti akmeniu ?

taip, stiklą valyti nei plyteles yra lengviau, bet teks dažniau mirksiukas.gif

o piešinys yra "viduje" , tad atsispindi ant pačio stiklo esantys nešvarumai

be to, mano nuomone, jei plytelės yra margos ir matinės/pusiau matinės - tai galima sau leist ir 2/3kart savaitej nuvalyt, o va stiklą - tai kasdien, ir ne po vieną kartą, jei daug gaminat

plokstes sau nedėčiau - jau "praėjo ta mada"

jei šiandien tektų rinktis ir finansai leistu - bučiau už lieta akmenį mirksiukas.gif

bet žinoma jums patiems spresti mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi galvoju ka reiks deti.
Man stalvirsio sienele labai negrazu,tikrai nedesiu.
Klasikiniame variante manvisai grazu plyteles,tik reikia tinkamas pasirinkti, atitinkamai suklijuoti.
Idomu kaip su tuo stiklu, gaila gyvai neteko matyti. kazi kaip jis su klasika draugautu wink.gif
aisku, idealu tikras akmuo, bet kainytes oho ho...
Lieto akmens visai graziai atrodo,bet galvoju jo nesirinksiu. Braizosi, priziuros daug,o be to kaina irgi nemaza gaunas. TAda jau geriau pataupyti ir tikro akmens deti.

Toki varianta radau, visai idomiai, nematytas sprendimas.

user posted image
Atsakyti
Darkeletas virtuviniu sprendimu.

Idomu,kaip cia sukabinti tie irankiai.

user posted image

user posted image

user posted image

Kiek ziuriu, tai tokie stalciukai visur mediniai berods. Idomu kaip su furnitura? Ar galima daryti is baldines plokstes?
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 19, 11:48)
As irgi galvoju ka reiks deti.
Man stalvirsio sienele labai negrazu,tikrai nedesiu.
Klasikiniame variante manvisai grazu plyteles,tik reikia tinkamas pasirinkti, atitinkamai suklijuoti.
Idomu kaip su tuo stiklu, gaila gyvai neteko matyti. kazi kaip jis su klasika draugautu wink.gif
aisku, idealu tikras akmuo, bet kainytes oho ho...
Lieto akmens visai graziai atrodo,bet galvoju jo nesirinksiu. Braizosi, priziuros daug,o be to kaina irgi nemaza gaunas. TAda jau geriau pataupyti ir tikro akmens deti.

Toki varianta radau, visai idomiai, nematytas sprendimas.

user posted image

del paziurejimo gyvai yra labai graziu Skrajoj Vilniuje , antram aukste , labai graziu varjantu galima parinkti ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 19, 12:48)
Toki varianta radau, visai idomiai, nematytas sprendimas.

user posted image

na sprendimas galima pavadinti nestandartinis, įdomesnis , bet.... taip ir matau kokie būtų tie tapetai, jei užsuktų mano diedas ko paspirginti keptuvėj doh.gif doh.gif
tektų po to profesionalią valymo firmą kviesti viskam nuvalyti lotuliukas.gif

QUOTE(Grikute @ 2012 06 19, 13:41)
Idomu,kaip cia sukabinti tie irankiai.

user posted image


nelabai matosi, bet manau tiesiog toj perforuotoj plokštėj kabliukai prisukti ir tie įrankiai elementariai sukabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2012 06 19, 08:28)
Sveiki, turiu klausima kas ka mao ? ir kaip ? pasidalinkite nuomone savo ..labai reikia patarimo
DAROME nauja virtuve , uzsakem sendinto tipo baltos spl. baldus, dabar klausimas toks iskilo ka daryti su stalvirsiu ir sienele tarp stalvirsio ir spinteliu virsutiniu ? Nes piteles jau pabodo , tie tarpai ir t.t norisi kazko naujo .



pagal aprašymą suprantu, kad virtuviniai baldai bus klasikiniai (nes jei jau sendinti, tai tikriausiai ne modernūs?)? o klasikinei virtuvei, mano manymu, plytelės vis tik yra tinakmiausias ir labiausiai stilistiškai derantis variantas. o ir plytelių pasirinkimas yra toooks didelis, kad tikrai galima išsirinkti nenuobodų variantą tongue.gif
Atsakyti
Laba diena,

norėčiau ir aš jūsų patarimo ax.gif Esama situacija virtuvėje tokia
user posted image
Ten kur apačioje tamsios grindys, tai bandomosios plytelės. Realios grindys dabar šviesesnės spalvos lentas imituojantis linoleumas.

Noriu keisti į plyteles ir perdažyti sienas, bet niekaip neapsisprendžiu ar dėti tamsesnes grindis (man asmeniškai gražu tamsi spalva ax.gif ) ar šviesias. Virtuvė 9 m2. Gal ką patartumėte? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inkava @ 2012 06 19, 15:36)
na sprendimas galima pavadinti nestandartinis, įdomesnis , bet.... taip ir matau kokie būtų tie tapetai, jei užsuktų mano diedas ko paspirginti keptuvėj  doh.gif  doh.gif
tektų po to profesionalią valymo firmą kviesti viskam nuvalyti lotuliukas.gif
nelabai matosi, bet manau tiesiog toj perforuotoj plokštėj kabliukai prisukti ir tie įrankiai elementariai sukabinti g.gif

labai pritariu. įvertinus, kad mano vyrui virtuvėje rūpi tik jo kepama mėsa, kai jis šeimininkauja, tai reikalas atrodytų liūdnai po kelių pirmų kartų. šiaip tikrai nestandartinis ir gražus man tas sprendimas su rėmeliu, bet pats rėmelis juk irgi būtų labai sunkiai nuvalomas (net jei tai būtų plastikas o ne medis), o aš per daug tingiu su dantų šepetėliu darbuotis blush2.gif
lygiai taip planuoju sukabinti įrankius ir aš, tik pas mane ten bus ne perforuota plokštė, o cargiukas, siauresnis nei leidžia spintelė krepšys. ant jo pakabinsiu kabliukus ir tokius didesnius įrankius. žiūrėsiu ar bus patogu, jei ne, tai įmontuosiu ten rankšluostinė dar šalia ir tiek.

QUOTE(Nenuorama @ 2012 06 19, 16:49)
norėčiau ir aš jūsų patarimo  ax.gif Esama situacija virtuvėje tokia
user posted image
Ten kur apačioje tamsios grindys, tai bandomosios plytelės. Realios grindys dabar šviesesnės spalvos lentas imituojantis linoleumas.

Noriu keisti į plyteles ir perdažyti sienas, bet niekaip neapsisprendžiu ar dėti tamsesnes grindis (man asmeniškai gražu tamsi spalva  ax.gif ) ar šviesias. Virtuvė 9 m2. Gal ką patartumėte?  ax.gif

unsure.gif man ta spalva kur yra geresnė. plytelės neturėtų būti tamsesnės nei dabar... maža pas jus virtuvytė ir labai užsitamsins viskas. o kiek langų? aš irgi pasidariau tamsias plyteles virtuvėje (šviesesnes nei pas jus, bet ganėtinai tamsias), man jos nerealiai gražiai atrodė salone ... ir dabar manau, kad tai buvo mano klaida. viskas ant jų matosi (o ant jūsų matysis dar labiau, raštas neryškus) ir šiaip atrodo sunkiai ir ne taip elegantiškai ir prabangiai, kaip kad galvojau, kad atrodys smile.gif manau ateity, kai pagyvensime taip, pakeisiu jas į šviesias sendintas... man tai pats pačiausias variantas virtuvei, turėjau tokias, bet man reikėjo išradinėti dviratį, dabar gailiuosi blush2.gif
nėra jokių taisyklių, bet gražiai žiūrisi kai susigroja darbastalio ir grindų plokštumų spalvos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfikas: 19 birželio 2012 - 16:07
QUOTE(Nenuorama @ 2012 06 19, 16:49)
Laba diena,


Noriu keisti į plyteles ir perdažyti sienas, bet niekaip neapsisprendžiu ar dėti tamsesnes grindis (man asmeniškai gražu tamsi spalva  ax.gif ) ar šviesias. Virtuvė 9 m2. Gal ką patartumėte?  ax.gif



ant tamsių grindų viskas viskas matosi, pas anytą namie tamsiai rudos plytelės hole ir kambary... nu viskas matosi, o virtuvėj tai manau, kad dar daugiau trupinių visokių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2012 06 19, 10:22)
Na del stiklo, tai vienur mane labai atkalbinejo, o kitur sake, kad valosi gerai. Bet visi aiskino viena, kad ant stiklo visi nesvarumai labai matosi, tai rekomendavo tik tuo atveju, jeigu megstu patoviai valyti  rolleyes.gif



QUOTE(inkava @ 2012 06 19, 10:40)
visiškai pritariu  drinks_cheers.gif
stiklą galima pasidaryti LABAI gražų ir IŠSKIRTINĮ (ne taip kaip pas draugus ar kaimyną biggrin.gif ), bet va norint kad jis dar ir naudojantis gražiai atrodytų , kad ir koks piešinys būtų- reiks kas dien geria pavalinėt  doh.gif  na nebent jūs nepedantė ir jums apsitaškęs stiklas "gyvenimo negadins"
aš , asmeniškai, rinkčiausi tada lieto akmens sienele. nereikai tada jokiu staljuosčių, viskas labai lengvai nusivalo, niekur nepritrupa, nepribega
4u.gif



QUOTE(inkava @ 2012 06 19, 11:23)
taip, stiklą valyti nei plyteles yra lengviau, bet teks dažniau  mirksiukas.gif

o piešinys yra "viduje" , tad atsispindi ant pačio stiklo esantys nešvarumai

be to, mano nuomone, jei plytelės yra margos ir matinės/pusiau matinės - tai galima sau leist ir 2/3kart savaitej nuvalyt, o va stiklą - tai kasdien, ir ne po vieną kartą, jei daug gaminat

plokstes sau  nedėčiau - jau "praėjo ta mada"

jei šiandien tektų rinktis ir finansai leistu - bučiau už lieta akmenį mirksiukas.gif

bet žinoma jums patiems spresti  mirksiukas.gif


Turiu satinuota stikla. Nieko ten nesimato schmoll.gif . Va prikisus nosi matosi, kad reiktu jau prasivalyt blush2.gif i. Ant lygiu blizgiu plyteliu jau senai viskas matytusi. Tas matymas ir nesimatymas salygoja daug faktoriu, koks stiklas, is kur sviesos saltinis, kas po juo. Kaip ir plyteles. Ant kaikuriu matosi viskas iskarto, ant kaikuriu ne. Bet stiklas valosi zymiai paprasciau, nei plyteles thumbup.gif .
O lieto akmens sienele man atrodo "persunkiai" ir ypac mazesnej virtuvej. Ir isvis tas lietas akmuo, man plastmase, bet ne akmuo schmoll.gif .

QUOTE(Vilienė @ 2012 06 19, 16:48)
ant tamsių grindų viskas viskas matosi, pas anytą namie tamsiai rudos plytelės hole ir kambary... nu viskas matosi, o virtuvėj tai manau,  kad dar daugiau trupinių visokių  doh.gif


Ne ant visu tamsiu plyteliu viskas matosi schmoll.gif . Ant matiniu lygiu tikrai viskas matysis. Aisku priklauso ir is kur sviesos saltinis.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 19, 18:08)

Ne ant visu tamsiu plyteliu viskas matosi  schmoll.gif . Ant matiniu lygiu tikrai viskas matysis. Aisku priklauso ir is kur sviesos saltinis.



pas mus konkrečiai šitos rudos iš Tau ceramica
http://www.ppltile.c...ified-tile.html. tik atrodo, kad ir virtuvėj sudėtos g.gif užtat anyta spjaudosi
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 06 19, 16:49)
Laba diena,

norėčiau ir aš jūsų patarimo  ax.gif Esama situacija virtuvėje tokia
user posted image
Ten kur apačioje tamsios grindys, tai bandomosios plytelės. Realios grindys dabar šviesesnės spalvos lentas imituojantis linoleumas.

Noriu keisti į plyteles ir perdažyti sienas, bet niekaip neapsisprendžiu ar dėti tamsesnes grindis (man asmeniškai gražu tamsi spalva  ax.gif ) ar šviesias. Virtuvė 9 m2. Gal ką patartumėte?  ax.gif

As buciau tik uz sviesesnes ir pamargintas grindu plyteles
1 tai maskuoja visus trupinukus
2 didina erdve
3 jei dar sudesite robmu dar erves ispudis padides

Papildyta:
QUOTE(jblmami @ 2012 06 19, 18:08)
Turiu satinuota stikla. Nieko ten nesimato schmoll.gif . Va prikisus nosi matosi, kad reiktu jau prasivalyt blush2.gif i. Ant lygiu blizgiu plyteliu jau senai viskas matytusi. Tas matymas ir nesimatymas salygoja daug faktoriu, koks stiklas, is kur sviesos saltinis, kas po juo. Kaip ir plyteles. Ant kaikuriu matosi viskas iskarto, ant kaikuriu ne. Bet stiklas valosi zymiai paprasciau, nei plyteles thumbup.gif .
O lieto akmens sienele man atrodo "persunkiai" ir ypac mazesnej virtuvej. Ir isvis tas lietas akmuo, man plastmase, bet ne akmuo schmoll.gif .
Ne ant visu tamsiu plyteliu viskas matosi  schmoll.gif . Ant matiniu lygiu tikrai viskas matysis. Aisku priklauso ir is kur sviesos saltinis.

Gal galetumet man paaiskinti kas tas satinuotas stiklas? ax.gif
Mes jau grindu plyteles isklijavom, virtuvini komlekta uzsisakem ir nusprendem tarp spinteliu klijuoti stikla, bet dar nesvarstem koks jis bus...
Gal dazytas (is vidaus)
Apie tuos paveiksliukus tai skeptiskos nuomones kazkodel esu, nes manau greit gali pabosti. Ar ne?
Ir dar seniai dejau fotkes ir nepamenu kaip tai padaryt gal galit kas priminti, imesciau blush2.gif
Atsakyti