Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Augė @ 2012 06 18, 09:06)
laidai ir man kliūna , elektrikas padarė išvadą , kad turiu fobiją rozetėm , bet na negražu man jos  doh.gif



lotuliukas.gif
Atsakyti
Grikute, o nepatiktu toks pasiūlymas

user posted image



Atsakyti
Ačiū už pastebėjimus, kitą kartą darydama būtinai turėsiu omeny 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 18, 08:38)
Takikekit, zozeciu graziu yra, tik jau baisiai brangios. 1 a. esam apsniukstineje, gavom kainininka, tai nezinau, nezinau...
http://www.fontini.c...ezia/index.html


gal galit parašyti koks maždaug kainų intervalas ax.gif
nes nu tikrai grožių ten yra rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mes irgi remontuojames ir norim pakeisti virtuves baldu komplekta (turiu omeny stalvirsy,spinteles ir t.t.). Gal kas zinot gera meistra i kuris kokybiskai dirbtu? Musu virtuve nedidele, zinau ko noriu, medziagas turiu savo ax.gif Aciu uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inkava @ 2012 06 18, 12:20)
gal galit parašyti koks maždaug kainų intervalas  ax.gif
nes nu tikrai grožių ten yra  rolleyes.gif


Pvz.: remelis 3 vietu 256 be PVM, jungiklis 123 be PVM doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inkava @ 2012 06 18, 12:19)
Grikute, o nepatiktu toks pasiūlymas

user posted image


Aciu, kad nepatingejote. Visai graziia ziurisi. Bet nezinau kaip visa taiziuretusi bendrame kontekste. Sienele planuoju tik is vieno sono.
Viena virtuves siena max310cm, kitos 270-290cm, nes paskuijau busper daug i svetaine.

Prisegu planeli virtuves-svetaines.

user posted image
Atsakyti
nu prasom, kitas variantas biggrin.gif
viena siena 310, kita 280

user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image


user posted image

user posted image


O CIA KITA PUSE

user posted image

user posted image


ZEMAI LENKIUOSI VISOMS FORUMO MAMYTEMS IR PATAREJOMS. SAVO VIRTUVE "GIMDZIAU" DVEJUS METUS, BET DABAR ESU VISISKAI PATENKINTA. VIRTUVE NAUDOJUOSIU JAU VIENERIUS METUS. I 6KV.M. SUTALPINAU DIDELE VIRYKLE, INDAPLOVE, DVIDURI SALDYTUVA IR DAUGYBE KITU DAIKTU. PRASOM KOMENTUOTI AR KLAUSTI MIELAI VISOMS ATSAKYSIU. kAZKODEL NEPAVYKSTA PAVERSTI PIRMOSIOS NUOTRAUKOS g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 18 birželio 2012 - 16:46
QUOTE(inkava @ 2012 06 18, 16:28)
nu prasom, kitas variantas  biggrin.gif
viena siena 310, kita 280

user posted image


Inkava, super, butent kazko tokio ir noreciau.

LABAI ACIU.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2012 06 18, 17:43)

ar patogus toks kampas su praustuve? kaip atsidaro durys ? patogu ?kas po juo blush2.gif ? kokio dydžio praustuvas ?
pas mus irgi gaunasi taip dabar galvoju kaip daryt
būčiau dėkinga už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Inkava, tik su dydziais man dar ne visai aisku.
Man gaunas 325 su sienele, o maximum galiu 310 su sienele. Tikriausiai kargo mazesnis ir neaisku kokia spintele uz indaploves, ten dar tarpelis kazkoks, kad stalciukai atsidarytu.
Jei nesunku, brukstelkite ismatavimus. Aciu.

Kazi koks sioje vizualizacijoje pateiktas spintuciu aukstis, noreciau iki pat lubu (viso aukstis175cm).

Dar gal mamytes pasakys, ar pasiteisina tie mazi stalciukai,kur papiesta indaujoje, ar geriau daryti tiesiog 1stalciuka.

user posted image

Atsakyti