Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 12:37)
Nu va, kelios mano virtuvytės foto, dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio  biggrin.gif
bendras vaizdas
iš arčiau
paslėptas skaitliukas
Spintelė po orkaite
kita pusė


Labai grazi smile.gif o koks pas jus stalvirsis?
Atsakyti
Ačiū už pastebėjimus, manau naudojant ir daugiau išlys klaidų, bet gyveni, žmogau, ir mokaisi. biggrin.gif Stalviršio kodo neturiu, nes iš pradžių turėjo būti kitoks, bet atrodo, čia kažkuris iš egerio.
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 13:55)
Ačiū už pastebėjimus, manau naudojant ir daugiau išlys klaidų, bet gyveni, žmogau, ir mokaisi. biggrin.gif Stalviršio kodo neturiu, nes iš pradžių turėjo būti kitoks, bet atrodo, čia kažkuris iš egerio.

kadangi as jau irgi laukiu kol pagamins virtuve, tai dabar su vyru sprendziame dilema ar plyteles klijuoti dabar, ar kai sumontuos viska, gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip cia paprasciau, nes kol kas linkstam, kad plyteles uzsiklijuoti kol nera komplekto.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 06 17, 15:49)
kadangi as jau irgi laukiu kol pagamins virtuve, tai dabar su vyru sprendziame dilema ar plyteles klijuoti dabar, ar kai sumontuos viska, gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip cia paprasciau, nes kol kas linkstam, kad plyteles uzsiklijuoti kol nera komplekto.


plyteles klijava po to kai smontavo virtuve. priezastis labai paprasta - kartais nepavyksta visiskai lygiai pastatyti baldu ir butu labai gaila jeigu tarp stalvirsio ir plyteliu butu plysys. dar vienas pliusas - plyteles remiau i stalvirsi, tam, kad nedeti jokiu juostu ar kampainiu aplink stalvirsi (man jie labai nepatinka).
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 12:37)
Nu va, kelios mano virtuvytės foto, dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio  biggrin.gif
bendras vaizdas
iš arčiau
paslėptas skaitliukas
Spintelė po orkaite
kita pusė


Nu liuksiska virtuvyte, tik mazoka pas jus vietos, ane?
Siaip spalva skani thumbup.gif
O trukumu visada islenda, nes ir kiekvienas zmogus gi skirtingas. Vienam kas labai patogu, kitam nelabai ir t.t.

O plyteliu klijavimo po virtuvinio bijociau vien del to, kad neapipeckiotu paskui. Tie meistrai nieko nesaugoja, nebent pats vyras klijuos.
Atsakyti
man labiau patiktu stiklas klijuotas ant sienos.
plyteles truputi jau atsibode ax.gif ir valymas praktiskas ir vaizdas grazesnis...
Atsakyti
Sveikos visos. Turiu du klausimus:
1. Gal kas keite virtuveje tik fasada ir stalvirsi? Gal galit parasyt i az kur? Mane domina VLN
2. Dar noriu deti stikla, vietoj plyteliu, manau turetu daug geriau valytis, tai dabar vel gal kas daret? Taipogi noriu kontaktu ir preliminariu kainu.
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 11:37)
Nu va, kelios mano virtuvytės foto, dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio  biggrin.gif
bendras vaizdas
iš arčiau
paslėptas skaitliukas
Spintelė po orkaite
kita pusė

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2012 06 17, 22:06)
Sveikos visos. Turiu du klausimus:
1. Gal kas keite virtuveje tik fasada ir stalvirsi? Gal galit parasyt i az kur? Mane domina VLN

as keiciausi.. bet ne vln... o issikvieciau baldininkus gaminancius virtuves.. keiciau fasadus, taip pat is apatiniu spinteliu dariau viska i stalcius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 06 17, 12:43)
vienintelis dalykas kurį aš būčiau slėpus, tai rozetės  - foto užvadintoje kita pusė, bučiau jas paslėpus už šaldytuvo, nes nu  nekenčiu aš laidų  doh.gif  pas tėvus jų visur kabodavo...matyt nebegaliu  blush2.gif

laidai ir man kliūna , elektrikas padarė išvadą , kad turiu fobiją rozetėm , bet na negražu man jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 06 18, 09:06)
laidai ir man kliūna , elektrikas padarė išvadą , kad turiu fobiją rozetėm , bet na negražu man jos  doh.gif


Takikekit, zozeciu graziu yra, tik jau baisiai brangios. 1 a. esam apsniukstineje, gavom kainininka, tai nezinau, nezinau...
http://www.fontini.c...ezia/index.html
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 06 18, 09:06)
laidai ir man kliūna , elektrikas padarė išvadą , kad turiu fobiją rozetėm , bet na negražu man jos  doh.gif

Laidai,atviros lentyneles su mikrobange,prastina bendra virtuves vaizda schmoll.gif
Atsakyti