Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(jblmami @ 2012 06 15, 21:20)
Man ir labai chaotiskai atrodo del skirtingu spinteliu  plociu schmoll.gif . Bandyciau viska susidelioti i 40 ir 60 cm plocius.  Plius ir praktiskumo nera. Indaplove prie vienos sienos indauja prie kitos sienos. Jei neina ko pakeisti, as indaujos isviso atsisakyciau. Nes pas jus tik 4,6 metro virtuviniu spinteliu ir i ja tiek "sukista" . Ir isvis kaip jus is indaploves indus iskraudinesit? g.gif Ir man ji labai apkrauta kazkodel atrodo. Darbastalio lieka tik metras blink.gif . O is kurios puses ji matysis is svetaines? Is kurios puses sviesos saltinis?
Nepykit kad as cia taip tiesiai. Bet ta projekteli reik lauk mesti ir visai kitaip pradeti isnaujo. 4u.gif


O tai siuksles tiesiai varysit i ta pakabinta lentinele, nes ji juk virs siukslines kabes ir maisysis biggrin.gif .


Virtuve pas mus gaunas beveik 6metrai, visi kazkodel pamirsta kampine spintele. Darbastalio tikrai mazokai , todel irgi mastau atsisakyti indaujos. Nors indauja uzstotu visus puodus, nes uz indaujos prasideda svetaine.
Virtuveje nera jokiu langu, sviesos saltinis butu salone esantis langas,taciau visai kitoje sienoje, nei virtuves sienos.
Yra baldininku, kurie pasiulo tikrai gerus sprendimus, bet yra ir tokiu, kurie linke nesigilinti ir padaro ko seimininkas praso.
Ieskausi siuo metu baldininku. Jau penkerius metus naudojames savo virtuvele,kol kas jokiu priekaistu. Galvoju ten pat darytis, bet kazkaip abejoju ju interjeriniais pasiulymais. O kas liecia kokybe, tai super.

Jei siuklines spinteles durys atidaromos, tai visai imanoma prikabinti ant dureliu. Tuo labiau, kad nieks tikriausiai nededa siusliu dezes 60x60 wink.gif Juk ji buna mazesne. O lentynele apie 20cm. Galu gale galima prikabinti spinteleles viduje, sone, kur dazniausiai laikomos valymo priemones ir kt.

Stalciai virtuveje pats patogiausias dalykas. Jei tik galeciau, visur kur tik galima daryciau stalcius, o ne dureles. Labai patogu, lengvai atidarai ir viska matai.
Papildyta:
QUOTE(ritavi @ 2012 06 15, 21:49)
Turiu savo virtuvytę!!! yahoo.gif yess.gif sokiai.gif Įtariu, kad kai pradėsiu viską dėliotis, kasdienybėj naudoti, tikrai išlįs trūkumų (jau dabar matau kad reikės nusipirkti kopetėles, bet kitaip niekaip neišėjo), bet kol kas tai džiaugiuosi kaip vaikas per Kalėdas  biggrin.gif


Kaip smagu. Skaniu akimirku !

P.S Lauksim foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 15 birželio 2012 - 21:27
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 15, 21:10)
O kas per tas, kaip Jūs sakot, stebuklingai gilus stalčius? biggrin.gif


Toks gilus stalcius imontuotas po orkaite. Jo gylis eina iki pat grindu, atsidaro su visu plintusu ir viduje turi vidini stalciu - virsutinis negilus, lyg butu paprastas stalciukas imontuotas po orkaite, atidarius vidini jau eina gilus iki pat zemes. Zodziu mano kepimo skardoms ir kitiems aksesuarams vietos pakanka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 17:13)
Papildyta:
O man tai toks klausimas iskilo, ar nebus sunku traukti ta stalciu, nes kas karta reiktu traukti su visa manta wink.gif Juk dureles atidaryti daug lengviau.
Dar toks idomus variantas, bet kazi kaip su praktiskumu. Mano siuksledezes visada prikimstos ir gana sunkios wink.gif

user posted image



Sveikos 4u.gif
Pas mano brolį yra šitas variantas tai kai jau pilna šiukšlinė jaučiasi kad atidarai netuščia tačiau tikrai neblogas ...man asmeniškai nepatinka kažkaip atrodo nestabiliai..na bet pas ju ne pirmos jaunystės virtuvinis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 21:29)
Virtuve pas mus gaunas beveik 6metrai, visi kazkodel pamirsta kampine spintele. Darbastalio tikrai mazokai , todel irgi mastau atsisakyti indaujos. Nors indauja uzstotu visus puodus, nes uz indaujos prasideda svetaine.
Virtuveje nera jokiu langu, sviesos saltinis butu salone esantis langas,taciau visai kitoje sienoje, nei virtuves sienos.
Yra baldininku, kurie pasiulo tikrai gerus sprendimus, bet yra ir tokiu, kurie linke nesigilinti ir padaro ko seimininkas praso.
Ieskausi siuo metu baldininku. Jau penkerius metus naudojames savo virtuvele,kol kas jokiu priekaistu. Galvoju ten pat darytis, bet kazkaip abejoju ju interjeriniais pasiulymais. O kas liecia kokybe, tai super.

Jei siuklines spinteles durys atidaromos, tai visai imanoma prikabinti ant dureliu. Tuo labiau, kad nieks tikriausiai nededa siusliu dezes 60x60 wink.gif Juk ji buna mazesne. O lentynele apie 20cm. Galu gale galima prikabinti spinteleles viduje, sone, kur dazniausiai laikomos valymo priemones ir kt.

Stalciai virtuveje pats patogiausias dalykas. Jei tik galeciau, visur kur tik galima daryciau stalcius, o ne dureles. Labai patogu, lengvai atidarai ir viska matai.


Nezinau kodel jus skaiciuojat perimeta prie sienos, o ne spinteliu priekyje, kur realiai matosi? g.gif Pas mus kampines spinteles vadina "mirusia" vieta. Taip greitai pagalvojus daryciau saldytuva kur dabar indauja, kampine plautuve, o kaitliente sekancioj sienoj apie viduri. Pabandyciau pasibraizyti pusdide spintele visai kairej del truputi auksciau pakeltos orkates. Nesideciau jokiu aukstu kargo, nei indauju, nes tik apsunkina vaizda. Na cia mano pamastymai 4u.gif .

Jei siuksline stalciuj, tai is patyrimo zinau, kad nesigaus. Maniskiai sugeba aptaskyti stalciaus priekine sienele. Tai kai niekas nekaba, nuvalai ir viskas. Pas mus net keturi kibirai, nes rusiuojam siuksles.
Viduj sone ir nesigauna pakabinti, nes plautuve ileista. As viena kempinele, sepeteli sveitimo, piltuveli indaplovei laikau lengvoj dezutej ant siuksliu dezes dangcio. Ten pat dar ir du ruloneliai siukliu maiseliu. Daugiau nieko. Nes negalima sunkiai apkrauti.

Pas mane ir viskas stalciuose drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 15, 22:48)
Toks gilus stalcius imontuotas po orkaite. Jo gylis eina iki pat grindu, atsidaro su visu plintusu ir viduje turi vidini stalciu - virsutinis negilus, lyg butu paprastas stalciukas imontuotas po orkaite, atidarius vidini jau eina gilus iki pat zemes. Zodziu mano kepimo skardoms ir kitiems aksesuarams vietos pakanka.  biggrin.gif

Mm, o gal galite įmesti kokią nuorodėlę, kaip tiksliai atrodo toks stalčius, pas mane nekokia laki vaizduotė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IvanVaida: 15 birželio 2012 - 22:08
Ar busiu praziopsojus ar dar nepasirodet savo virtuvytes? 4u.gif kazkur uzmacius buvau fotki.com supermamu idetas virtuves bet dabar nebeuzmatau ar jau nebera dedamos foto?
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Prasom vizualizacija 4u.gif

O dabar prasom uzsukti i vaiku kambario tema ir padeti man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 15, 23:08)
Mm, o gal galite įmesti kokią nuorodėlę, kaip tiksliai atrodo toks stalčius, pas mane nekokia laki vaizduotė biggrin.gif

va čia gal kažkiek panašus sprendimas ax.gif

http://geribaldai.co...cius-po-orkaite

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 15, 23:45)
Prasom vizualizacija  4u.gif

QUOTE(fukse @ 2012 06 15, 23:49)
va čia gal kažkiek panašus sprendimas  ax.gif

Super aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IvanVaida: 15 birželio 2012 - 23:59
gal kas esate susidure su kėdėmis iš Azijos, tiksliau manau, kad jos kinietiškos, norisi kažko paprasto ir nebrangaus i virtuvę (97 Lt kainuoja) smile.gif
user posted image

Atsakyti
Nu va, kelios mano virtuvytės foto, dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio biggrin.gif
bendras vaizdas
iš arčiau
paslėptas skaitliukas
Spintelė po orkaite
kita pusė
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 17, 12:37)
Nu va, kelios mano virtuvytės foto, dar ne visai viskas užbaigta, dar dėsis plytelės į tarpą, tai į smulkmenas nekreipkit dėmesio  biggrin.gif



sveikinu su virtuve - manau plokšte panaši kaip pas mano drauge, ji labai patenkinta 4u.gif vienintelis dalykas kurį aš būčiau slėpus, tai rozetės - foto užvadintoje kita pusė, bučiau jas paslėpus už šaldytuvo, nes nu nekenčiu aš laidų doh.gif pas tėvus jų visur kabodavo...matyt nebegaliu blush2.gif
Atsakyti