Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Papildyta:
QUOTE(Ulijana @ 2012 06 15, 18:09)
Man dar klausimas kilo, o kaip tie Blum stalčiai ar juos galima lengvai išsiimti? Nes jei po plautuve tokį padarom, tai jei reikės keisti plautuves sifoną ar pan., tai vien šiukšledėžių išimti neužteks, reiks visą stalčių traukt lauk.


O man tai toks klausimas iskilo, ar nebus sunku traukti ta stalciu, nes kas karta reiktu traukti su visa manta wink.gif Juk dureles atidaryti daug lengviau.
Dar toks idomus variantas, bet kazi kaip su praktiskumu. Mano siuksledezes visada prikimstos ir gana sunkios wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 15 birželio 2012 - 17:14
Grikute, tas nuotraukytėje stalciukas kempinėlėms labai įdomus ir labai būtų praktiška. Tik visa tai turbūt labai jau iškelia kainą. Bet čia ne Blum? Nemačiau pas juos tokio arba pražiopsojau.
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 13, 17:15)
As pirkau prieš kelis metus virtuvės baldus Dalios balduose, tai atrodo puikiai, labai kokybiški baldai, tik kad ganėtinai brangoki, nes spintelių durelės iš natūralaus medžio, dabar manau, kad neužsisakinėčiau iš jų, nes gerai paieškojus galima ir pigiau rasti. Tačiau užsisakant baldus iš salono iš karto jums pateiks ir keleta dizaino/išplanavimo pavyzdžių  smile.gif  bet pačiam gerai pamasčius irgi įmanoma patogiai susidėlioti, nes veliau draugei virtuvę suplanavom dviese ir gavosi gal net geriau nei mano, kadangi jau buvau pagalvojusi, ką daryčiau kitaip smile.gif  o dėl ploto, tai galite palikti 60cm nuo sienos, nes bus virtuvės baldai sudėti ir tarkim nuo jų dar plius apie 1m palei perimetra iškloti plytelėmis, manau, kad tiek vietos tikrai pakaks, nebent virtuvėje dar sala planuojate wink.gif tačiau jei baldų apačia nebus uždengta, o pvz su kojelėmis, tai tuomet plyteles reiktu ir po baldais klijuoti  smile.gif




Dekui labai,kad sulaukiau patarimo smile.gif
Na pas mus ten sudetinga situacija,kadangi nezinom kur kas turi tiksliai stovet,pora isvedziojimu yra,o ir ta bara kur kaip uzsukt doh.gif Turi atvaziuot pasimatuot,brezineliu kokiu padaryt is ,,Patogi virtuve ,, Kaune.
Gal esate kuri nors istent uzsisakiusi ar susidurusi su sia kompanija?smile.gif
Norime tokios modernios,blizgios virtuves,tik baisu bus kaina isgirst doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulijana @ 2012 06 15, 17:09)
Man dar klausimas kilo, o kaip tie Blum stalčiai ar juos galima lengvai išsiimti?

reik pasidomet, net neisivaizduoju.. g.gif bet tikrai kartais prireikia istraukt... turiu as kazkokiu paprastus, reikejo pakalt dugna nes vis iskrisdavo, tai sudas gavos - nemoku isimt. doh.gif

QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 17:13)
.
Dar toks idomus variantas, bet kazi kaip su praktiskumu. Mano siuksledezes visada prikimstos ir gana sunkios wink.gif

user posted image

kazka panasaus ziurejau .. furnitane kataloge radau.. forma PEKA.. kaina 1500 LT lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ulijana @ 2012 06 15, 17:26)
Grikute, tas nuotraukytėje stalciukas kempinėlėms labai įdomus ir labai būtų praktiška. Tik visa tai turbūt labai jau iškelia kainą. Bet čia ne Blum? Nemačiau pas juos tokio arba pražiopsojau.

nu as ir nemanau kad cia blum ta atverciama po kriaukle.. bet gal parodzius baldziui padarytu kazka panasaus.. g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 15, 19:54)

kazka panasaus ziurejau .. furnitane kataloge radau.. forma PEKA.. kaina 1500 LT  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
nu as ir nemanau kad cia blum ta atverciama po kriaukle.. bet gal parodzius baldziui padarytu kazka panasaus..  g.gif  cool.gif


Oho blink.gif Keli geleziai, o jai kaineles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulijana @ 2012 06 15, 18:26)
Grikute, tas nuotraukytėje stalciukas kempinėlėms labai įdomus ir labai būtų praktiška. Tik visa tai turbūt labai jau iškelia kainą. Bet čia ne Blum? Nemačiau pas juos tokio arba pražiopsojau.


Na as galvoju, kad daryti atskira stalciuka tam reikalui visai nebutina. Bet galima kazka panasaus susimeistrauti ant dureliu vidines puses. Arba pacioje spinteleje.
Gal net prisikabinti paprasciausia lentynele is senuku wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 14, 16:44)
Pasibraiziau tokia virtuvele. Atrodo lyg ir nemaza ta virtuve, beveik 6metrai, bet vis tiek man cia daug kas netelpa.

Virtuve bus klasikinio stiliaus, medzio masyvo durelemis, sviesi. Virtuve pereina i svetaines zona, todel norisi, kad nebutu uzgriozdinta , lengvai atrodytu.

Trumpas aprasymas:
Aukstas kargo 35cm, imont.saldyt 60, kargo 25, kriaukle 60, indaplove 60, spintele 40, orkaite 60, stalciukai40 ir pastatoma indauja 80.
Pakabinamos spinteles iki lubu.

1. Ka manote apie stiklines spinteles? Stiklai manau lengvumo suteikia, bet kaip su praktiskumu. Jei jie bus persvieciami, tai negalesiu jau kruopu ir makaronu deti wink.gif O jei matiniai, tai gal nelabai tinka prie klasikos? O gal daryti medines,o tik indauja stikline?Nebezinau.
2. Indauja butu grazu tureti su persvieciamu stiklu, bet tada jauciu nesiderins prie pakabinamu spinteliu, jei jos bus matinio stiklo.
user posted image

Kokie butu Jusu pastebejimai, patarimai.Aciu.


Man ir labai chaotiskai atrodo del skirtingu spinteliu plociu schmoll.gif . Bandyciau viska susidelioti i 40 ir 60 cm plocius. Plius ir praktiskumo nera. Indaplove prie vienos sienos indauja prie kitos sienos. Jei neina ko pakeisti, as indaujos isviso atsisakyciau. Nes pas jus tik 4,6 metro virtuviniu spinteliu ir i ja tiek "sukista" . Ir isvis kaip jus is indaploves indus iskraudinesit? g.gif Ir man ji labai apkrauta kazkodel atrodo. Darbastalio lieka tik metras blink.gif . O is kurios puses ji matysis is svetaines? Is kurios puses sviesos saltinis?
Nepykit kad as cia taip tiesiai. Bet ta projekteli reik lauk mesti ir visai kitaip pradeti isnaujo. 4u.gif

QUOTE(Ulijana @ 2012 06 14, 23:21)
Susiplanavau spintelę po kriaukle 60 cm. Labai man norėtusi stalčių. Viršutinio kempinėlėms ir apatinio šiukšledėžėms ir chemijai. Bet baldininkai sako, kad Blum tokio pločio nėra.
Gal kuri darėtės 60 cm. spintelę, gal ką patartumėt kaip patogiai įsirengti. Juk ir šiukšledėžės kelios ir kempinėlės ir plovikliai ir virtuvinis rankšluostis ir t.t., o platesnė pas mane netelpa, paprastos atidaromos spintelės nesinorėtų.


Tai kad ner galimybes virsutiniam stalciui. Juk plautuve ileista, ir kanalizacijos vamzdziai.

QUOTE(Google @ 2012 06 15, 14:43)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Patarkit, kuris geresnis var. Jie vienodi, tik veidrodiniai atspindziai...   doh.gif  lotuliukas.gif nezinau is kurios puses daryt...

beje nusprendziau, kad po imontuojama orkaite, darysiu stalciu per visa cokolio dydi.. bus skardom susidet..  thumbup.gif 
dabar ieskau patogios ir dideles siuksliu dezes..  unsure.gif graziu prisiziurejau ale jauciu kainos atomines is furnitano..


Daryciau tik pirma varianta(jei gerai pamenu, kur aukstos spinteles kairej).

As ir norejau cokoliniu stalciu, bet del nelygiu grindu teko atsisakyti doh.gif .

QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 19:04)
Na as galvoju, kad daryti atskira stalciuka tam reikalui visai nebutina. Bet galima kazka panasaus susimeistrauti ant dureliu vidines puses. Arba pacioje spinteleje.
Gal net prisikabinti paprasciausia lentynele is senuku wink.gif
user posted image


O tai siuksles tiesiai varysit i ta pakabinta lentinele, nes ji juk virs siukslines kabes ir maisysis biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 15 birželio 2012 - 20:23
As po orkaite turiu ta stebuklingai gilu stalciu. Kam yra galimybe tikrai rekomenduoju. Telpa mano skardos, silikonai kepimui ir kt. orkaites priedai. Nerealus dalykas biggrin.gif
Atsakyti
Turiu savo virtuvytę!!! yahoo.gif yess.gif sokiai.gif Įtariu, kad kai pradėsiu viską dėliotis, kasdienybėj naudoti, tikrai išlįs trūkumų (jau dabar matau kad reikės nusipirkti kopetėles, bet kitaip niekaip neišėjo), bet kol kas tai džiaugiuosi kaip vaikas per Kalėdas biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(ritavi @ 2012 06 15, 21:49)
Turiu savo virtuvytę!!! yahoo.gif yess.gif sokiai.gif Įtariu, kad kai pradėsiu viską dėliotis, kasdienybėj naudoti, tikrai išlįs trūkumų (jau dabar matau kad reikės nusipirkti kopetėles, bet kitaip niekaip neišėjo), bet kol kas tai džiaugiuosi kaip vaikas per Kalėdas  biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Sveikinimai. Prasom foto.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 15, 21:39)
As po orkaite turiu ta stebuklingai gilu stalciu. Kam yra galimybe tikrai rekomenduoju. Telpa mano skardos, silikonai kepimui ir kt. orkaites priedai. Nerealus dalykas  biggrin.gif

O kas per tas, kaip Jūs sakot, stebuklingai gilus stalčius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 15, 22:03)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif
Sveikinimai. Prasom foto.

Kai apsitvarkysiu, tikrai bus pioneer.gif
Atsakyti