Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Ulijana @ 2012 06 14, 23:21)
Susiplanavau spintelę po kriaukle 60 cm. Labai man norėtusi stalčių. Viršutinio kempinėlėms ir apatinio šiukšledėžėms ir chemijai. Bet baldininkai sako, kad Blum tokio pločio nėra.
Gal kuri darėtės 60 cm. spintelę, gal ką patartumėt kaip patogiai įsirengti. Juk ir šiukšledėžės kelios ir kempinėlės ir plovikliai ir virtuvinis rankšluostis ir t.t., o platesnė pas mane netelpa, paprastos atidaromos spintelės nesinorėtų.

paziurejau kataloga ten plociai visai nedominuoja... tik gyliai.. o siaip pasiskambink i furnitana ir paklausk..issisklaidys abejones migom.. drinks_cheers.gif man rodos tikrai galima.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulijana @ 2012 06 14, 23:21)
Susiplanavau spintelę po kriaukle 60 cm. Labai man norėtusi stalčių. Viršutinio kempinėlėms ir apatinio šiukšledėžėms ir chemijai. Bet baldininkai sako, kad Blum tokio pločio nėra.
Gal kuri darėtės 60 cm. spintelę, gal ką patartumėt kaip patogiai įsirengti. Juk ir šiukšledėžės kelios ir kempinėlės ir plovikliai ir virtuvinis rankšluostis ir t.t., o platesnė pas mane netelpa, paprastos atidaromos spintelės nesinorėtų.



manau galimi stalciai, tik va virsutinis tai gautusi labai brangus ir nepraktiskas. Nes tokio plocio spintelej sifonas uzims didziaja dali, plius begeliai, tai stalciukas bus tik U formos ir siauras labai. Manau neapsimoka. Pagalvokit apie istraukiama konteineri, bet viduj spinteles lentyna tarnaujanti kartu kaip siuksliadezes dangtis. Jei desit reciau traukiajomus daiktus. Jeigu kiekvienakart slepiat kempineles, zinoma stalcius patogiau. Nors as turedama stalciu kempineles ir ploviklius sudedu tik pries ateinant sveciams. Vistiek slapiu det nesinori... Tai ir gyvena ant plautuves krasto. Bet ir stalciuje sudetos chemijos valymui, indaplovei. Siaip patogu (stalcius 120cm ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 14, 16:44)
Pasibraiziau tokia virtuvele. Atrodo lyg ir nemaza ta virtuve, beveik 6metrai, bet vis tiek man cia daug kas netelpa.

Virtuve bus klasikinio stiliaus, medzio masyvo durelemis, sviesi. Virtuve pereina i svetaines zona, todel norisi, kad nebutu uzgriozdinta , lengvai atrodytu.

Trumpas aprasymas:
Aukstas kargo 35cm, imont.saldyt 60, kargo 25, kriaukle 60, indaplove 60, spintele 40, orkaite 60, stalciukai40 ir pastatoma indauja 80.
Pakabinamos spinteles iki lubu.


Kokie butu Jusu pastebejimai, patarimai.Aciu.


O jūsų kaip suprantu indaplovė kampe stovės? Kažkaip pagalvojau, kad atidarinėjant indaplovės dureles jos gali kliūti ispintelės rankenas g.gif Bet gal klystu, nes pati indaplovės neturiu, todėl pamąsčiau teoriškai blush2.gif
Atsakyti
Gal kam kils kokiu minciu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Papildyta:
QUOTE(Susena @ 2012 06 15, 14:52)
O jūsų kaip suprantu indaplovė kampe stovės? Kažkaip pagalvojau, kad atidarinėjant indaplovės dureles jos gali kliūti ispintelės rankenas g.gif Bet gal klystu, nes pati indaplovės neturiu, todėl pamąsčiau teoriškai blush2.gif



Tikiuosi baldininkai suziures, kiek reikia vietos, kad atsidarytu.


Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2012 06 14, 22:27)
Kas man labiausiai kliutu ir erzintu aki - tai labai daug skirtingu matmenu spinteliu 80, 40, 60, 35, 25. Mano akimis, tokie nesimetriski baldai atrodo chaotiskai ir grozio tai nepriduoda  g.gif


Tai va, kad sunku su simetrija.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 14:08)
]
Tai va, kad sunku su simetrija.


Man irgi buvo sunku, bet stengiaus is paskutiniu, kriaukles laksciau ieskojau, meistrus laziau, kad man ikistu ja taip, kaip man reikia ir pan., nes jau buvau pasimokiusi. Pries tai turejau nesimetriska, siek tiek chaotiska virtuvini, tai kaip jis man greitai atsibodo, nebepatiko, aki reze tos skirtingu dydziu dureles, zodziu kentejau kiek galejau, bet tik atsiradus galimybei pardaviau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 15, 14:08)
Gal kam kils kokiu minciu.

drinks_cheers.gif thumbup.gif

Patarkit, kuris geresnis var. Jie vienodi, tik veidrodiniai atspindziai... doh.gif lotuliukas.gif nezinau is kurios puses daryt...

user posted image

Jauciu sitas sviesos atzvilgiu ar ne?

user posted image

beje nusprendziau, kad po imontuojama orkaite, darysiu stalciu per visa cokolio dydi.. bus skardom susidet.. thumbup.gif
dabar ieskau patogios ir dideles siuksliu dezes.. unsure.gif graziu prisiziurejau ale jauciu kainos atomines is furnitano..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 15 birželio 2012 - 14:45
QUOTE(Google @ 2012 06 15, 14:43)

Jauciu sitas sviesos atzvilgiu ar ne?

user posted image


Man tai sitas.
Nes didelis „blokas“ tarp langu sudaro sunkumo ispudi...
O kampas be langu ar taip ar taip „sunkus“ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 15, 14:43)


Man kaip ir pirmas labiau, tik kodel tudidelių spintų durelės skirtingų dydžių. man norėtus, kad būtų viena linija.
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2012 06 15, 14:50)
Man kaip ir pirmas labiau, tik kodel tudidelių spintų durelės skirtingų dydžių. man norėtus, kad būtų viena linija.

taip programa rodo.. siaip jos kitokiso bus. viena saldytuvas, kitos apacia vien stalciai... alno nesusiinstaliuoja, tai online su kazkokia darau, nelabai ten jin kruta... ir spintos pas mane iki lubu.. o cia neina parodyt.. doh.gif

sugalvojau del siuksliu deziu.. 1 var. NINKA siuksliu dezes.. i 600mm spinteles galiu sukraut kad ir 4 dezes.. po 2 dviems eilems.. tai i viena galiu kempineles sukraut, i kita buteliukus val. priemoniu, ir kitas siuksles thumbup.gif kiti var, bus veliau.. analizuoju.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 15, 15:43)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Patarkit, kuris geresnis var. Jie vienodi, tik veidrodiniai atspindziai...  doh.gif  lotuliukas.gif nezinau is kurios puses daryt...



daryčiau antrąjį - parėjau iš parduotuvės su maišais, toli eit nereikia - šaldytuvas prie durų 4u.gif o kampą priešais duris kaip minėta, padaryčiau lengvą, ir langas šalia, gal šviesiau bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar keletas sprendimu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 15, 16:03)

sugalvojau del siuksliu deziu.. 1 var. NINKA siuksliu dezes.. i 600mm spinteles galiu sukraut kad ir 4 dezes.. po 2 dviems eilems..  tai i viena galiu kempineles sukraut, i kita buteliukus val. priemoniu, ir kitas  siuksles  thumbup.gif  kiti var, bus veliau.. analizuoju..  biggrin.gif


Man dar klausimas kilo, o kaip tie Blum stalčiai ar juos galima lengvai išsiimti? Nes jei po plautuve tokį padarom, tai jei reikės keisti plautuves sifoną ar pan., tai vien šiukšledėžių išimti neužteks, reiks visą stalčių traukt lauk.
Atsakyti