Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Laba,

ka manot apie imontuojamus neistraukiamus gartraukius? Ar gerai jie traukia? Ypac idomu kaip tie gartraukiai su anglies filtrais? Visai apie juos neismanau. Kol virtuvinis dar neuzsakytas, galima butu keisti, nes dabar baldininkas siulo daryt imontuojama bet neistraukiama gartrauki, o as bijau kad jis blogai trauks nes neapims visos kaitlentes. Pasidalinkit prasau patirtim kaip ten su jais yra... unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu tokia problemele - gartraukio skyle lubose yra 30 cm toliau nuo vietos kur jis stoves. Ar bus galima ta gartrauki pajungti ir kaip pasleti ta ortaki be gibso kortono apdailos? Gartrauki planuoju imontuojama. Ar tokiu atveju geriau neimontuojamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kesiute: 14 birželio 2012 - 14:35
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 14, 14:32)
Sveiki, turiu tokia problemele - gartraukio skyle lubose yra 30 cm toliau nuo vietos kur jis stoves. Ar bus galima ta gartrauki pajungti ir kaip pasleti ta ortaki be gibso kortono apdailos? Gartrauki planuoju imontuojama. Ar tokiu atveju geriau neimontuojamas?


Yra daug variantu:
pradedant nuo kvadratinio latako (ortakio) - graziau isipaiso i dizaina, baigiant sumontavimu ortakio spinteleje...
Atsakyti
Pasibraiziau tokia virtuvele. Atrodo lyg ir nemaza ta virtuve, beveik 6metrai, bet vis tiek man cia daug kas netelpa.

Virtuve bus klasikinio stiliaus, medzio masyvo durelemis, sviesi. Virtuve pereina i svetaines zona, todel norisi, kad nebutu uzgriozdinta , lengvai atrodytu.

Trumpas aprasymas:
Aukstas kargo 35cm, imont.saldyt 60, kargo 25, kriaukle 60, indaplove 60, spintele 40, orkaite 60, stalciukai40 ir pastatoma indauja 80.
Pakabinamos spinteles iki lubu.

1. Ka manote apie stiklines spinteles? Stiklai manau lengvumo suteikia, bet kaip su praktiskumu. Jei jie bus persvieciami, tai negalesiu jau kruopu ir makaronu deti wink.gif O jei matiniai, tai gal nelabai tinka prie klasikos? O gal daryti medines,o tik indauja stikline?Nebezinau.
2. Indauja butu grazu tureti su persvieciamu stiklu, bet tada jauciu nesiderins prie pakabinamu spinteliu, jei jos bus matinio stiklo.


user posted image

Kokie butu Jusu pastebejimai, patarimai.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 14, 17:44)
Kokie butu Jusu pastebejimai, patarimai.Aciu.



Esu turejus virtuve su stiklais durelese, daugiau taip nedaryciau. Kruopu ir makaronu nepalaikysi, nu nebent jau bus vienodi indeliai ir viskas labai tvarkingai sudeta. Man asmensikai graziau butu tik stikline indauja. Del "lengvumo", tai gal kokias dureles butu galima padaryti su mediniu tinkliuku, bet jo prieziura manau irgi ne is lengvuju:)
Atsakyti
Sveikutes mamytes,
neradau atskiros temos, tai kalusiu sitoj (vistiek apie virtuve) mirksiukas.gif
Siap taip susiplanavom spinteles, bet dabar atejo metas buitinei technikai.
Gal kas galetu parekomenduoti kokia geresne indaplove.
renkames tarp bochsmi69m55eu ir aeg 7tos klases(tikslaus modelio nepamenu)
Ka patartumet kuri firma geresne?
Boch raso, kad triuksmingumas 44db, tai gerai, bet esu girdejus, kad vandens mazas kiekis kai naudojamas, tai nelabai gerai indus isplauna (truputi baugu) ax.gif
dar klausimas apie displeju isoreje. man atrodo, kad tai butu privalumas, nes matai kiek laiko ji dar plaus, kiti sako, kad nenori. Gal kas turite ir galite palyginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 14 birželio 2012 - 21:22
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 14, 22:20)
Sveikutes mamytes,
neradau atskiros temos, tai kalusiu sitoj (vistiek apie virtuve) mirksiukas.gif
Siap taip susiplanavom spinteles, bet dabar atejo metas buitinei technikai.
Gal kas galetu parekomenduoti kokia geresne indaplove.
renkames tarp bochsmi69m55eu ir aeg 7tos klases(tikslaus modelio nepamenu)
Ka patartumet kuri firma geresne?
Boch raso, kad triuksmingumas 44db, tai gerai, bet esu girdejus, kad vandens mazas kiekis kai naudojamas, tai nelabai gerai indus isplauna (truputi baugu) ax.gif
dar klausimas apie displeju isoreje. man atrodo, kad tai butu privalumas, nes matai kiek laiko ji dar plaus, kiti sako, kad nenori. Gal kas turite ir galite palyginti?

Manau, kad išsamiau jums atsakys čia
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 06 14, 22:20)
Sveikutes mamytes,
neradau atskiros temos, tai kalusiu sitoj (vistiek apie virtuve) mirksiukas.gif
Siap taip susiplanavom spinteles, bet dabar atejo metas buitinei technikai.
Gal kas galetu parekomenduoti kokia geresne indaplove.
renkames tarp bochsmi69m55eu ir aeg 7tos klases(tikslaus modelio nepamenu)
Ka patartumet kuri firma geresne?
Boch raso, kad triuksmingumas 44db, tai gerai, bet esu girdejus, kad vandens mazas kiekis kai naudojamas, tai nelabai gerai indus isplauna (truputi baugu) ax.gif
dar klausimas apie dipleju isoreje. man atrodo, kad tai butu privalumas, nes matai kiek laiko ji dar plaus, kiti sako, kad nenori. Gal kas turite ir galite palyginti?


Va visa tema apie indaploves: http://www.supermama...howtopic=829075

Pas mus Siemens, displejaus isoreje visai nepasigendu, nes dazniausiai indai plaunasi nakty:)
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 14, 16:44)
Pasibraiziau tokia virtuvele. Atrodo lyg ir nemaza ta virtuve, beveik 6metrai, bet
Kokie butu Jusu pastebejimai, patarimai.Aciu.


Kas man labiausiai kliutu ir erzintu aki - tai labai daug skirtingu matmenu spinteliu 80, 40, 60, 35, 25. Mano akimis, tokie nesimetriski baldai atrodo chaotiskai ir grozio tai nepriduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 06 14, 22:25)
Manau, kad išsamiau jums atsakys čia

aciu notworthy.gif dabar jau matau, bet per paieska pirmai neismete kazko.
ax.gif
Atsakyti
Susiplanavau spintelę po kriaukle 60 cm. Labai man norėtusi stalčių. Viršutinio kempinėlėms ir apatinio šiukšledėžėms ir chemijai. Bet baldininkai sako, kad Blum tokio pločio nėra.
Gal kuri darėtės 60 cm. spintelę, gal ką patartumėt kaip patogiai įsirengti. Juk ir šiukšledėžės kelios ir kempinėlės ir plovikliai ir virtuvinis rankšluostis ir t.t., o platesnė pas mane netelpa, paprastos atidaromos spintelės nesinorėtų.
Atsakyti
QUOTE(Ulijana @ 2012 06 14, 23:21)
Susiplanavau spintelę po kriaukle 60 cm. Labai man norėtusi stalčių. Viršutinio kempinėlėms ir apatinio šiukšledėžėms ir chemijai. Bet baldininkai sako, kad Blum tokio pločio nėra.
Gal kuri darėtės 60 cm. spintelę, gal ką patartumėt kaip patogiai įsirengti. Juk ir šiukšledėžės kelios ir kempinėlės ir plovikliai ir virtuvinis rankšluostis ir t.t., o platesnė pas mane netelpa, paprastos atidaromos spintelės nesinorėtų.

nelabai supratau apie kokia cia ypatinga stalciu kalba eina, kad plotis netinka g.gif Pas mus po kriaukle 60 cm isvaziuojantis tipo stalcius, bet jis vienas, be virsutinio, ten siuksliadeze, na kibiriukas bulvem telpa ,...Nemanau, kad sudetinga butu padaryti dar ir virsutini stalciu.Arba as kazka ne taip suprantu g.gif Prie ko cia tie blumai?
Atsakyti