Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Yra tik siek tiek vietos po indaplove (vamdziams, laidams ir pan.):

user posted image
(~5x9 cm)
Atsakyti
QUOTE(renren @ 2012 06 12, 13:29)
Visuomet yra galimybe uzsisakyti ne paprasta float stikla, kurio briauna zalsva, o isskaidrinta, jis neturi zalsvo atspalvio smile.gif

ačiū 4u.gif nežinojau apie išskaidrintą. bet stiklas man vistiek geriau žiūrisi modernioje virtuvėje, o ir ten įneša šiokio tokio šaltumo į interjerą. čia jau kaip kas mėgsta ... aš labiau už medį ar akmenį blogiausiu atveju (čia aš apie tai ką dėti plyteles, hpl'ą ar stiklą smile.gif)


QUOTE(Auruma @ 2012 06 13, 16:14)
Gal galėtumėt daugau pakomentuoti mano virtuvę 4u.gif  Negaliu niekaip apsispręsti kur šviestuvus dėti. Reikia pirma virtuvės išplanavimą sudėlioti...

Taip, reikia pirmą virtuvės planelį pasidaryti galutinį. Mano kuklia nuomone: salą būtų geriau daryti ... tame piešinyje ją patraukti šiek tiek žemyn. tada pagrindinis praėjimas būtų arčiau lango. smagesnis variantas gyvenimui ir patogiau taip būtų. tada apšvietimą daryti: po spintelėmis, led'us įsukti, apvalius (maždaug po vieną metrui ilgio) arba ilguosius, bet čia kaip kam, aš labiau mėgstu tuos apvalius, jie meta smagius šešėlius. virš salos dekoratyvinis lubinis šviestuvas (+funkcionalus suprantama) ir virš valgomojo stalo taip pat. tik šviestuvų stilių atitaikyti reiktų.
šiaip apšvietimas, mano manymu, vienas svarbiausių dalykų virtuvėje ir visur kitur, nors mažai dėmesio jam skiriama projektuojant...
ai, dar virš salos yra geras plotas kokiai nors įdomiai interjero detalei, pakabinti puodukams/stiklinėms ar pan. čia priklauso nuo to kokia virtuvę turėsite, nepamenu ar rašėte apie stilių ...
Atsakyti
[quote=Auruma,2012 06 13, 15:14]
Ačiū, pažiūrėsiu.
Dėl rozečių - tai pas mus orkaitė bus pakelta, o po apačia planuojam spintelę. Tad galvojam po orkaite daryti rozetes orkaitei/viryklei, ir po to spintelės "nugaroj" padaryti skylę, kad būtų galima prieiti... Kol kas tiek minčių. Dėl šaldytuvo dar neaišku, nes pas mus šaldytuvas ir indaplovė planuojama šalia, tai dar nežinom kaip darysim. Reikia daryti arba po kriaukle - ko nesinori, nes vanduo ir elektra mums nesiderina ir geriau manau to vengti, nes vandentiekio avarijų vis gi gali atsitikti. Arba kitas variantas padaryti rozetę šalia šaldytuvo, kur baigiasi virtuvinis - bet tuomet rozetė su laidais būtų matoma, ko irgi nesinori..

Siaip rozetes stenkitės daryt kuo lengviau prienamas, nes as namuose buvau susidurusi su tokia problema, kai į viena rozetę pajungė šaldytuvą ir vyryklę(rozetė buvo už viryklės), o tarp ju buvo spintelė ir kai man sugedo šaldytuvas, tai dar teko išmontuot ir viryklę, nes kitaip negalėjo pasiekti rozetės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Deilita_ @ 2012 06 11, 13:50)
Sveikutes 4u.gif
Noreciau prisijungti i jusu temuke:) Nes jau nebezinau nuo ko pradeti isirengineti:)
Kadangi butas naujai pastatytas,tai jokiu gairiu kur kaip,ka pastatyti kaip irengti,taip sunku  doh.gif Nieko nera tik susidejom plyteles i vonia,ir nusidazem lubas sienas viskas  doh.gif
Musu virtuve bus kartu su kambariu,ir kol jos neuzsisakysime negalim nej grindu,plyteliu deti,kadangi nezinom kiek ploto palikti virtuvei reikes,kiek kambariuj:) Tad be dizainerio paslaugu manau tikrai neapseisim:) Gal jus jau praejote panasia situacija,ar dabar susidurete kaip as?smile.gif
Gal galit kazka rekomenduoti,is kur pirkote virtuves baldus,ar sukure dizaina jum?
Nes nelabai zinom kainu,kad neapsigauti  4u.gif
Vargelis  doh.gif  4u.gif  4u.gif



As pirkau prieš kelis metus virtuvės baldus Dalios balduose, tai atrodo puikiai, labai kokybiški baldai, tik kad ganėtinai brangoki, nes spintelių durelės iš natūralaus medžio, dabar manau, kad neužsisakinėčiau iš jų, nes gerai paieškojus galima ir pigiau rasti. Tačiau užsisakant baldus iš salono iš karto jums pateiks ir keleta dizaino/išplanavimo pavyzdžių smile.gif bet pačiam gerai pamasčius irgi įmanoma patogiai susidėlioti, nes veliau draugei virtuvę suplanavom dviese ir gavosi gal net geriau nei mano, kadangi jau buvau pagalvojusi, ką daryčiau kitaip smile.gif o dėl ploto, tai galite palikti 60cm nuo sienos, nes bus virtuvės baldai sudėti ir tarkim nuo jų dar plius apie 1m palei perimetra iškloti plytelėmis, manau, kad tiek vietos tikrai pakaks, nebent virtuvėje dar sala planuojate wink.gif tačiau jei baldų apačia nebus uždengta, o pvz su kojelėmis, tai tuomet plyteles reiktu ir po baldais klijuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 13, 16:24)
Yra tik siek tiek vietos po indaplove (vamdziams, laidams ir pan.):

user posted image
(~5x9 cm)



Mums baldininkai iskart pasake, kad uz indaploves negali buti jokiu rozeciu. Bet jie minejo, kad cia viskas del vandens ir pan., o ne del tilpimo.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 13, 15:54)
po virsutinem spintelem yra daug sprendimu budu.. as furnitano kataloge pasiziurejau pradziai..

O razetes ir manes domina... kaip suprantu yra kas daro tarkim visas razetes prie kriaukles ir nuveda su prailgintuvais, kiti pacioj apacioj.. virykles, orkaite aisku jau atskira kalba..
bet dabar susiduriau su vienu pasakymu kad uz indaploves nieko negali buti, nes kitaip netilps.. tik niekaip iki galo nesuvirskinu.. kur jusu indaploviu razetes????


Pasikartosiu, mums rozetes patare daryt 5 cm nuo zemes. Nuimi ta plintusa, kaip jis ten, ir isjungi, ijungi.
Atsakyti
Auruma,
turiu savo pastebejima del virykles vietos. Tiesiog pas mane dabar taip yra,bet man nepatogu. Truksta vietos, ypac kai su kokiu dideliu puodu, ar keptuve reikia suktis toje puseje. Beje ta sienele nuolat apgaruoja, apsitasko. Geriau tureti laisvos vietos is abieju virykles pusiu.

Anot maniskes dizaineres, vienos dalies didele spinta nesiziuri, nors man cia skonio reikalas.
As planuoju salia daryti auksta kargo,koki 35-40cm. Tikrailabai geras daiktas. Tik nenoriu brangiu metaliniu kargo,o as mastau apie tokius variantus.

user posted image

user posted image

Dar viena mintis, kaip paslepti mikrobange.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 13, 23:10)
Auruma,
turiu savo pastebejima del virykles vietos. Tiesiog pas mane dabar taip yra,bet man nepatogu. Truksta vietos, ypac kai su kokiu dideliu puodu, ar keptuve reikia suktis toje puseje. Beje ta sienele nuolat apgaruoja, apsitasko. Geriau tureti laisvos vietos is abieju virykles pusiu.

Ačiū už mintį mirksiukas.gif
Man dar klausimas - kurioj vietoj darote elektros laidą gartraukiui. Aš dar nežinau ar bus įmontuojamas ar ne, tai norisi universaliai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 13, 14:54)
po virsutinem spintelem yra daug sprendimu budu.. as furnitano kataloge pasiziurejau pradziai..

O razetes ir manes domina... kaip suprantu yra kas daro tarkim visas razetes prie kriaukles ir nuveda su prailgintuvais, kiti pacioj apacioj.. virykles, orkaite aisku jau atskira kalba..
bet dabar susiduriau su vienu pasakymu kad uz indaploves nieko negali buti, nes kitaip netilps.. tik niekaip iki galo nesuvirskinu.. kur jusu indaploviu razetes????


Su prailgintuvais blink.gif . Pas mus is saugumo sumetimu to negalima daryti. Ta prasme joks elektrikas nedarys, o jei kas atsitiktu ir butu tas prailgintojas, tai joks draudimas nesumoketu doh.gif .

QUOTE(Auruma @ 2012 06 13, 15:14)
Ačiū, pažiūrėsiu.
Dėl rozečių - tai pas mus orkaitė bus pakelta, o po apačia planuojam spintelę. Tad galvojam po orkaite daryti rozetes orkaitei/viryklei, ir po to spintelės "nugaroj" padaryti skylę, kad būtų galima prieiti... Kol kas tiek minčių. Dėl šaldytuvo dar neaišku, nes pas mus šaldytuvas ir indaplovė planuojama šalia, tai dar nežinom kaip darysim. Reikia daryti arba po kriaukle - ko nesinori, nes vanduo ir elektra mums nesiderina ir geriau manau to vengti, nes vandentiekio avarijų vis gi gali atsitikti. Arba kitas variantas padaryti rozetę šalia šaldytuvo, kur baigiasi virtuvinis - bet tuomet rozetė su laidais būtų matoma, ko irgi nesinori..

O dėl indaplovės - tai kai vedžiojom vandentiekio vamzdžius, tai santechnikas sakė labai gerai, kad vanduo suprojektuotas po kriaukle, o ne ties indaplove, nes už indaplovės nebus vietos. Tad manau su rozetėmis tas pats gaunasi  g.gif
Papildyta:
Gal galėtumėt daugau pakomentuoti mano virtuvę 4u.gif  Negaliu niekaip apsispręsti kur šviestuvus dėti. Reikia pirma virtuvės išplanavimą sudėlioti...


Mes darem pusiau auksta spintele orkaitei, o virs jos paslepta mikrobangine. Tai rozetes abiems aparatams uz mikrobangines.
Indaploves rozete po plautuve. Tik aisku rozete ne po vandens ivadu, o kazkokiu atstumu i kaire(musu atveju) . O 5 cm nuo zemes ir nedaro schmoll.gif . Is kitos puses ir bais butu nepatogu atsigulus ant zemes kisti rankas iki sienos, kai sakykim truko vamzdis ir slapios grindys schmoll.gif . As cia apie rosete sienoje.
Saldytuvui darem iskart virs jo. Nesimato rozetes, nes atstumas iki sienos 60 cm. Ir darbastalio apsvietimui virs saldytuvo. Visos rozetes yra labai greitai pasiekmos, kas ir reikalaujama.

O vandens pajungimas indaplovei ir turi buti lengvai prieinamas. Todel ir daromas po plautuve.

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 13, 18:18)
Pasikartosiu, mums rozetes patare daryt 5 cm nuo zemes. Nuimi ta plintusa, kaip jis ten, ir isjungi, ijungi.


Nu nezinau nezinau, kaip reik ant slapiu grindu prigulus ten po spintelem tamsoj kaisioti rankas g.gif schmoll.gif

QUOTE(Grikute @ 2012 06 13, 21:10)
Auruma,
*turiu savo pastebejima del virykles vietos. Tiesiog pas mane dabar taip yra,bet man nepatogu. Truksta vietos, ypac kai su kokiu dideliu puodu, ar keptuve reikia suktis toje puseje. Beje ta sienele nuolat apgaruoja, apsitasko. Geriau tureti laisvos vietos is abieju virykles pusiu.

**Anot maniskes dizaineres, vienos dalies didele spinta nesiziuri, nors man cia skonio reikalas.


***Dar viena mintis, kaip paslepti mikrobange.


* drinks_cheers.gif

** drinks_cheers.gif Nelabai ziurisi.

***turiu taip paslepta mikrobangine. Tik cia labai apgaulingas pavyzdys. Pakabinamu spinteliu gylio neuztenka schmoll.gif . Atrodytu ta su stiklais yra pakabinama spintele, bet ten kitas gylis.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 13, 22:21)
Ačiū už mintį  mirksiukas.gif
Man dar klausimas - kurioj vietoj darote elektros laidą gartraukiui. Aš dar nežinau ar bus įmontuojamas ar ne, tai norisi universaliai padaryti.


Nu nezinau, ar universaliai galima g.gif . Pas mus laisvai pakabintas, tai issimatavom tiksliai vieta. Ir salia islindusio ventiliacijos "gofro" ant lubu padare privedima. Pakabinus gartrauki, nieko nebesimato. Jei butu imontuojamas manau uztektu virs pinteles privedima padaryti. O jei ne imontuojamas, ir "gofras" islenda is sienos ar lubu, tai ten salia. Bet tai priklauso ir nuo to kaip "aprengsit"-uzbaigsit gartrauki. Faktas tas, kad pries darant santechnika ir elektrika reikia jau buti tvirtai apsisprendus su virtuvinio projektu. Kaikuriais atvejais reikia ir elektros prietaisu charakteristikos. Bent jau mums reikejo.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 13, 23:46)

Nu nezinau nezinau, kaip reik ant slapiu grindu prigulus ten po spintelem tamsoj kaisioti rankas g.gif  schmoll.gif



Sutinku, kad nelabai patogu gal atsigulus g.gif Bet pas mus visas blokas aukstu spintu, ten ir saldytuvas, orkaite, mikrobange. Na, pagal auksti nuo kedes irgi nepasiekciau iskart itariu, reiktu jau kopeteles nestis doh.gif
Jau padaryta, trauktis nera kur. O siaip, atjungsiu saugiklius, jei jau vanduo, manau saugiausia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 13, 22:46)
***turiu taip paslepta mikrobangine. Tik cia labai apgaulingas pavyzdys. Pakabinamu spinteliu gylio neuztenka schmoll.gif . Atrodytu ta su stiklais yra pakabinama spintele, bet ten kitas gylis.


Na, ten matosi, kad salia orkaite imontuota.
Reiskiasi, gylis 60 cm. O ta spintele su mikrobange - turetu buti apie 55-50 ...

Taciau dabar pasiziurejau - mikrobanges gylis (33-30 cm).
Tai dar laidui dar kam nors - sakyciau min. 37 turetu buti gylis spinteles (su durelemis)...
Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 14, 08:21)
Jau padaryta, trauktis nera kur.  O siaip, atjungsiu saugiklius, jei jau vanduo, manau saugiausia.  g.gif


Pritariu. Geriausia tokiu atveju ne pulti ant keliu, o dezuteje saugikli „kakst“ ir viskas.
Atsakyti