Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Brasoj radau Hafele:

http://www.brasa.lt/.../24-mechanizmai


- Rekomenduojama durelėms, kurių aukštis 540-900 mm, svoris 3,6-21,5 kg.
- Užima mažai vietos, montavimo gylis nuo 138 mm.
- Integruota švelnaus uždarymo sistema.
- Durelės fiksuojamos bet kuriame aukštyje.
- Tarpiniai lankstai apsaugo pirštus nuo sužeidimų.

Nu jo, raso, kad ~12 cm reikia palikti i virsu...
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 00:51)
*Kas tame antrame planelyje iskart uz kedziu viduryje virtuves?

*Man gal pirmas geriau atrodo planas, taciau nepamirsk planuodama trikampio taisykles, tada bus patogiau suktis virtuveje. Supranti angliskai? Ideciau tau faina video kur viska pasako greit ir aiskiai ko reikia Gerai Organizuotai Virtuvei  smile.gif

* Ten už kėdžių bandžiau salą padaryti, tik alno programoj neradau salos, tai sudėjau 2 paprastas spinteles.
* Kad pas mane ir sudėta pagal trikampio taisyklę - šaldytuvas-kriauklė-viryklė su orkaite. Jei perdėčiau šaldytuvą prie orkaitės būtų sugriauta trikampio taisyklė. Be to šaldytuvas bus neįmontuotas, tai nesinori jo akcentuoti. Jei perdėčiau šalia orkaitės, tai tik įėjus į virtuvę būtų tiesiai prieš akis. O dabartiniu variantu šaldytuvo beveik nesimatys, nes iš šono bus baldine plokšte uždengtas.

Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 06 05, 09:10)
čia kaip kas labiau mėgsta. aš labiau mėgstu jaukius interjerus ir šilumą skleidžiančias medžiagas. man stiklas skleidžia šaltį. ir jis turi žalsvą šaltą atspalvį, kuris man nelabai patinka. todėl rinkčiausi plyteles arba hpl'ą.

Visuomet yra galimybe uzsisakyti ne paprasta float stikla, kurio briauna zalsva, o isskaidrinta, jis neturi zalsvo atspalvio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renren: 12 birželio 2012 - 12:48
QUOTE(millena @ 2012 06 12, 10:39)
cia virsutines spinteles pakeliamom i virsu durelem??? Man aiskino jau ne vienoj firmoj, kad 71 maximum. Nu blin sunervino. As noriu iki lubu, tai 90cm gaunasi.
Ir kaip pakeliamos be rankeneliu naudojasi, ar neapsiteplioja? Juk vistiek uz krastelio reikiapatraukti. Kokia ploskte pas jus?


Ismatavimu neparasysiu tiksliai, bet pas mane dvi dideles spintos is sonu, per viduri garnikas. Ilgis tikrai 110-120 cm. aukscio nezinau, reikia matuoti, bet dideles biggrin.gif. Tarpeli nuo lubu reikia palikti atsidarymui, nes dureles keliasi kampu i virsu, tai erdves siek tiek reikia.
Del apkrovos ant mechanizmo - vienas avetosas mano dureliu gal ir neatlaikytu, todel yra sudeti i kiekviena spintele po du. Dureles sunkios is dazyto stiklo su metaliniu profiliu aplink.
Del rankeneliu - pas mane, kad ir su rankenom, bet seimos nariai labai graziai sugeba ir stikla nuciupineti biggrin.gif , tad jokio skirtumos, su rankenom ar be ju, valyti vis tiek reikia. Tik as isivaizduoju, kad uzdaryti lengviau kai yra rankeneles, atidaryti jokio skirtumo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 12 birželio 2012 - 12:38
QUOTE(gitulia @ 2012 06 12, 12:36)
Ismatavimu neparasysiu tiksliai, bet pas mane dvi dideles spintos is sonu, per viduri garnikas. Ilgis tikrai 110-120 cm. aukscio nezinau, reikia matuoti, bet dideles biggrin.gif. Tarpeli nuo lubu reikia palikti atsidarymui, nes dureles keliasi kampu i virsu, tai erdves siek tiek reikia.
Del apkrovos ant mechanizmo - vienas avetosas mano dureliu gal ir neatlaikytu, todel yra sudeti i kiekviena spintele po du. Dureles sunkios is dazyto stiklo su metaliniu profiliu aplink.
Del rankeneliu - pas mane, kad ir su rankenom, bet seimos nariai labai graziai sugeba ir stikla nuciupineti  biggrin.gif , tad jokio skirtumos, su rankenom ar be ju, valyti vis tiek reikia. Tik as isivaizduoju, kad uzdaryti lengviau kai yra rankeneles, atidaryti jokio skirtumo.  g.gif


as tikriausiai praleidau, bet ar galima pamatyti Jusu virtuve? (pas jus stiklas tik profilyje?, nes dar ant plokstes yra). zinoma tokios dureles gaunasi sunkesnes. As sutikciau ploti paaukot, kad butu iki lubu. O po du mechanizmus, tai vadinasi 4 laikikliai? Kolkas man tik skaiciuoja, bet ir tai nezinau ar paprastesne pagal kisene bus. Ir kadangi - jei daryt, tai jau kaip noriu arba niekaip, greiciausiai bus variantas "niekaip" sad.gif

Kaip svajoju apie dazyto stiklo dureles.. Isivaizduoju kad labai lengvai valosi. Nes ir salonuose dazyto mdf virtuviniai pasibraize. O ten nera vaiku ir nenaudojama intensyviai. Ypac ant tamsiu matosi.. Tik apatines stiklo durys profilyje labai nesaugiai atrodo, ta prasme kampai aliumininiai atbaido. Tad apacioj laminatas arba fanieruotos... O tamsias fanieruotas turiu dabar ir prasikeikiau valyt - nelygus pavirsius, tai tenka pasveist. Jei valyt, tai bent kad lengvai tas darytusi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 12, 10:22)
* Ten už kėdžių bandžiau salą padaryti, tik alno programoj neradau salos, tai sudėjau 2 paprastas spinteles.
* Kad pas mane ir sudėta pagal trikampio taisyklę -  šaldytuvas-kriauklė-viryklė su orkaite. Jei perdėčiau šaldytuvą prie orkaitės būtų sugriauta trikampio taisyklė. Be to šaldytuvas bus neįmontuotas, tai nesinori jo akcentuoti. Jei perdėčiau šalia orkaitės, tai tik įėjus į virtuvę būtų tiesiai prieš akis. O dabartiniu variantu šaldytuvo beveik nesimatys, nes iš šono bus baldine plokšte uždengtas.



Aaa as net nepaklausiau, kazkaip pamaniau, jog saldytuvas bus irgi imontuotas rolleyes.gif
Nee neprarastumet trikampio taisykles vistiek nes kazka butumet arba ciaupa su kriaukle arba virykle idejus i virtuvine sala smile.gif Bet kadangi saldytuvas nera imontuojamas, tuomet ner prasmes perdarinet, gerai taip kaip susiplanavot ir neakcentuosit saldytuvo..
O jei nepaslaptis kodel nebandot paslept graziai saldytuvo?
Papildyta:
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 15:49)
Aaa as net nepaklausiau, kazkaip pamaniau, jog saldytuvas bus irgi imontuotas  rolleyes.gif 
Nee neprarastumet trikampio taisykles vistiek nes kazka butumet arba ciaupa su kriaukle arba virykle idejus i virtuvine sala  smile.gif  Bet kadangi saldytuvas nera imontuojamas, tuomet ner prasmes perdarinet, gerai taip kaip susiplanavot ir neakcentuosit saldytuvo..
O jei nepaslaptis kodel nebandot paslept graziai saldytuvo?


O cia ikeliau ta video smile.gif
http://www.youtube.c...Q&feature=share

Atsakyti
sveikos 4u.gif
planuojam keisti virtuvės baldus,kolkas esam pradinėje stadijoje.kaži kaip tokios kainos už bėginį metrą? g.gif daug/mažai/normaliai?
Visuose virtuvės balduose į dureles dedami tik BLUM firmos lankstai su stabdžiukais
1) estų arba lenkų LMDP karkasas ir durelės, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, -700 Lt.
2) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal durelės irstalviršis, -800 Lt.
3) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, dureles Postformingo (LMDP suapvalintais kraštais), -900 Lt.
4) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, dureles dažytos MDF, -1000 Lt (šviesios spalvos tonai), -1050 Lt (ryškios ir tamsios spalvos).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 13 birželio 2012 - 07:56
QUOTE(millena @ 2012 06 12, 11:39)
cia virsutines spinteles pakeliamom i virsu durelem??? Man aiskino jau ne vienoj firmoj, kad 71 maximum. Nu blin sunervino. As noriu iki lubu, tai 90cm gaunasi.
Ir kaip pakeliamos be rankeneliu naudojasi, ar neapsiteplioja? Juk vistiek uz krastelio reikiapatraukti. Kokia ploskte pas jus?

Taip, viršutinės, pakeliamos į viršų 4u.gif
Virtuve dar nesinaudoju, bet kiek darinėjau dureles, tai labai patogu, uždarant patrauki už kraščiuko ir lengviausiai užsidaro. Plokštė dažyta mdf, valosi lengvai, be to šviesi, dramblio kaulo, todėl nučiupinėjimai nelabai matosi. Manau, kad naudojant tikrai nusičiupinės, bet labai nenorėjau rankenėlių, šiaip ar taip reikės valyt, nuvalysiu ir pirštų žymes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 06 12, 19:51)
*Nee neprarastumet trikampio taisykles vistiek nes kazka butumet arba ciaupa su kriaukle arba virykle idejus i virtuvine sala  smile.gif  Bet kadangi saldytuvas nera imontuojamas, tuomet ner prasmes perdarinet, gerai taip kaip susiplanavot ir neakcentuosit saldytuvo..

* O jei nepaslaptis kodel nebandot paslept graziai saldytuvo?


*Aš nenoriu nei kriauklės nei viryklės saloje. Nepatiktų sukinėtis aplink save, galva dar apsisuks biggrin.gif Kriauklė gana dažnai naudojama, tai jei pvz imu kažką iš šaldytuvo, sukuose 180 laipsnių kad nuplauti, supjaustau ir tada sukuosi kad į puodą įdėti. Nelabai patogiai man atrodo schmoll.gif O jei viryklė saloje, tai jau ir gartraukio reikia prabangaus, kad iš visų pusių gražiai atrodytų (kas kainuoja) ir sala turėtų būti platesnė/ilgesnė, kad viryklė nebūtų labai lengvai prieinama iš visų ir saugiau dėl vaikų būtų. Vienu žodžiu gal gražu, bet man atrodo nepraktiška...

* Šaldytuvas neįmontuojamas dėl finansų. Be to kiek suprantu montuojami šaldytuvai truputį mažesni būna...

Dar man klausimas -kaip su apšvietimu po viršutinėmis spintelėmis. Ką ten deda? Led juostas? O kaip jų pajungimas daromas? Man nesinori, kad kokie nors laidai kabėtų..
Ir dar domina kokiame aukštyje daromos rozetės viryklei, orkaitei, šaldytuvui, kad nesimatytų ir būtų galima prieiti vėliau g.gif .
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 06 12, 16:27)
as tikriausiai praleidau, bet ar galima pamatyti Jusu virtuve? (pas jus stiklas tik profilyje?, nes dar ant plokstes yra). zinoma tokios dureles gaunasi sunkesnes. As sutikciau ploti paaukot, kad butu iki lubu. O po du mechanizmus, tai vadinasi 4 laikikliai? Kolkas man tik skaiciuoja, bet ir tai nezinau ar paprastesne pagal kisene bus. Ir kadangi - jei daryt, tai jau kaip noriu arba niekaip, greiciausiai bus variantas "niekaip" sad.gif


Nerodziau cia virtuves, nepraleidot wink.gif
Dureles yra grynai is stiklo metalo remelyje. Jei ziurint is priekio, tai matosi tik stiklas, is priekio jo nedengia niekas. Ploksteje stiklas man nepatinka.
Valyti stikla labai lengva, lengviau nei plokste tikrai, su langu sluoste dregna perbraukiu ir viskas.
Laikikliai aventos taip 4 vienetai abiems didelems spintelems.

Cia fragmentas is mano virtuve, tik labai prastos kokybes foto, bet esme iziureti galima wink.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 13, 12:52)
Dar man klausimas -kaip su apšvietimu po viršutinėmis spintelėmis. Ką ten deda? Led juostas? O kaip jų pajungimas daromas? Man nesinori, kad kokie nors laidai kabėtų..
Ir dar domina kokiame aukštyje daromos rozetės viryklei, orkaitei, šaldytuvui, kad nesimatytų ir būtų galima prieiti vėliau g.gif .

po virsutinem spintelem yra daug sprendimu budu.. as furnitano kataloge pasiziurejau pradziai..

O razetes ir manes domina... kaip suprantu yra kas daro tarkim visas razetes prie kriaukles ir nuveda su prailgintuvais, kiti pacioj apacioj.. virykles, orkaite aisku jau atskira kalba..
bet dabar susiduriau su vienu pasakymu kad uz indaploves nieko negali buti, nes kitaip netilps.. tik niekaip iki galo nesuvirskinu.. kur jusu indaploviu razetes????
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 13, 16:54)
po virsutinem spintelem yra daug sprendimu budu.. as furnitano kataloge pasiziurejau pradziai..

O razetes ir manes domina... kaip suprantu yra kas daro tarkim visas razetes prie kriaukles ir nuveda su prailgintuvais, kiti pacioj apacioj.. virykles, orkaite aisku jau atskira kalba..
bet dabar susiduriau su vienu pasakymu kad uz indaploves nieko negali buti, nes kitaip netilps.. tik niekaip iki galo nesuvirskinu.. kur jusu indaploviu razetes????

Ačiū, pažiūrėsiu.
Dėl rozečių - tai pas mus orkaitė bus pakelta, o po apačia planuojam spintelę. Tad galvojam po orkaite daryti rozetes orkaitei/viryklei, ir po to spintelės "nugaroj" padaryti skylę, kad būtų galima prieiti... Kol kas tiek minčių. Dėl šaldytuvo dar neaišku, nes pas mus šaldytuvas ir indaplovė planuojama šalia, tai dar nežinom kaip darysim. Reikia daryti arba po kriaukle - ko nesinori, nes vanduo ir elektra mums nesiderina ir geriau manau to vengti, nes vandentiekio avarijų vis gi gali atsitikti. Arba kitas variantas padaryti rozetę šalia šaldytuvo, kur baigiasi virtuvinis - bet tuomet rozetė su laidais būtų matoma, ko irgi nesinori..

O dėl indaplovės - tai kai vedžiojom vandentiekio vamzdžius, tai santechnikas sakė labai gerai, kad vanduo suprojektuotas po kriaukle, o ne ties indaplove, nes už indaplovės nebus vietos. Tad manau su rozetėmis tas pats gaunasi g.gif
Papildyta:
Gal galėtumėt daugau pakomentuoti mano virtuvę 4u.gif Negaliu niekaip apsispręsti kur šviestuvus dėti. Reikia pirma virtuvės išplanavimą sudėlioti...
QUOTE(Auruma @ 2012 06 11, 15:52)
Sveikos,
Susidėliojau virtuvės baldus ir esu kaip ir patenkinta. Tik nesugalvoju kaip kitą virtuvės dalį suprojektuoti  doh.gif .
user posted image

Bet norėčiau dar salą kaip nors įtalpinti, kad ir nedidelę. Tai tokį variantą galvoju
user posted image

Šiuo metu dar yra galimybė pakeisti lubų šviestuvų vietą, o dabartinė vieta man nelabai. Tad galvoju kuris variantas geresnis  g.gif

Atsakyti