Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveikutes 4u.gif
Noreciau prisijungti i jusu temuke:) Nes jau nebezinau nuo ko pradeti isirengineti:)
Kadangi butas naujai pastatytas,tai jokiu gairiu kur kaip,ka pastatyti kaip irengti,taip sunku doh.gif Nieko nera tik susidejom plyteles i vonia,ir nusidazem lubas sienas viskas doh.gif
Musu virtuve bus kartu su kambariu,ir kol jos neuzsisakysime negalim nej grindu,plyteliu deti,kadangi nezinom kiek ploto palikti virtuvei reikes,kiek kambariuj:) Tad be dizainerio paslaugu manau tikrai neapseisim:) Gal jus jau praejote panasia situacija,ar dabar susidurete kaip as?smile.gif
Gal galit kazka rekomenduoti,is kur pirkote virtuves baldus,ar sukure dizaina jum?
Nes nelabai zinom kainu,kad neapsigauti 4u.gif
Vargelis doh.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Susidėliojau virtuvės baldus ir esu kaip ir patenkinta. Tik nesugalvoju kaip kitą virtuvės dalį suprojektuoti doh.gif .
user posted image

Bet norėčiau dar salą kaip nors įtalpinti, kad ir nedidelę. Tai tokį variantą galvoju
user posted image

Šiuo metu dar yra galimybė pakeisti lubų šviestuvų vietą, o dabartinė vieta man nelabai. Tad galvoju kuris variantas geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 11, 00:28)
I tokias 1.20 m. spinteles pas mane yra ideti BLUM Aventos mechanizmai, laiko ir darinejasi gerai.

Gitulia, o kokio aukscio spinteles. Buvom keliose baldu parduotuvese, tai kur siauresnes durys lengviau atsidarineja nei placios. O pas mane butu 2 po 90 ir 2 po 120. Del didesniu kyla abejoniu.
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 11, 17:21)
o kokio aukscio spinteles. Buvom keliose baldu parduotuvese, tai kur siauresnes durys lengviau atsidarineja nei placios. O pas mane butu 2 po 90 ir 2 po 120.

pas mane 85 aukščio, 120 pločio, be rankenėlių. Atsidaro labai lengvai ir patogiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mascara: 11 birželio 2012 - 19:58
QUOTE(Laimė @ 2012 06 11, 12:58)
Sveikos,

praradau viltį rasti atsakymą, tai sugalvojau kreiptis į šią temą, gal netyčia kuri žinosite...
Prieš 6 metus darėmės virtuvinį komplektą ir virtuvinio stalo kojos aukštis yra 80cm. Dabar prireikė dar vienos kojos. Skambinu per visas firmas prekiaujančias furnitūra Kaune. Kojų aukštis arba 710 arba 820. Kojų niekas nepjauna.
Nesuprantu iš kur meistras ištraukė tą 80 m. aukščio koją? g.gif
Ji pas mus apvali, chomo... eilinė koja.

Kam Jus tiek vargstat ieškodami tokios kojos? Nusiperkat 820mm paprastą apvalią chrominę koją, ištraukiat iš apačios plastmasinę dalį (sunkokai), nupjaunat rankiniu metalo pjūklu 20mm, tada sukalat atgal tą plastmasinę dalį ir turit tokią koją kokios reikia. Jei nepavyks rašykit man až, galėsiu pagaminti 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 11, 11:52)
Susidėliojau virtuvės baldus ir esu kaip ir patenkinta. Tik nesugalvoju kaip kitą virtuvės dalį suprojektuoti  doh.gif .
https://lh6.googleus...15-06-01-_2.jpg

Bet norėčiau dar salą kaip nors įtalpinti, kad ir nedidelę. Tai tokį variantą galvoju
https://lh5.googleus...912/virtuve.jpg

Šiuo metu dar yra galimybė pakeisti lubų šviestuvų vietą, o dabartinė vieta man nelabai. Tad galvoju kuris variantas geresnis  g.gif



Kas tame antrame planelyje iskart uz kedziu viduryje virtuves?
Man gal pirmas geriau atrodo planas, taciau nepamirsk planuodama trikampio taisykles, tada bus patogiau suktis virtuveje. Supranti angliskai? Ideciau tau faina video kur viska pasako greit ir aiskiai ko reikia Gerai Organizuotai Virtuvei smile.gif

Papildyta:
O tu nenori perkelti saldytuvo i ta vieta kur yra auksta spinta su orkaite, tada eitu virykle ir stalvirsis iki galo. Na turiu omenyje sudet viska i ta grynai desine vieta, ir pasidaryt grazia salyte ir ten idet kriaukle arba atvirksciai virykle..? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 11, 12:58)
Sveikos,

praradau viltį rasti atsakymą, tai sugalvojau kreiptis į šią temą, gal netyčia kuri žinosite...
Prieš 6 metus darėmės virtuvinį komplektą ir virtuvinio stalo kojos aukštis yra 80cm. Dabar prireikė dar vienos kojos. Skambinu per visas firmas prekiaujančias furnitūra Kaune. Kojų aukštis arba 710 arba 820. Kojų niekas nepjauna.
Nesuprantu iš kur meistras ištraukė tą 80 m. aukščio koją? g.gif
Ji pas mus apvali, chomo... eilinė koja.



E-senukuose yra keletas poziciju.
30x800 mm

Arba ilgesne imanoma „pripjauti“...
Atsakyti
QUOTE(Xinvest @ 2012 06 11, 22:42)
Kam Jus tiek vargstat ieškodami tokios kojos? Nusiperkat 820mm paprastą apvalią chrominę koją, ištraukiat iš apačios plastmasinę dalį (sunkokai), nupjaunat rankiniu metalo pjūklu 20mm, tada sukalat atgal tą plastmasinę dalį ir turit tokią koją kokios reikia. Jei nepavyks rašykit man až, galėsiu pagaminti  4u.gif .


dekui uz minti 4u.gif

QUOTE(allberto @ 2012 06 12, 07:33)
E-senukuose yra keletas poziciju.
30x800 mm



nerandu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 12, 09:23)
nerandu unsure.gif


Pas juos su nuorodomis kartais buna prastai...

Pradžia -> Statyba, remontas -> Spynos, seifai, pašto dėžutės, furnitūra -> Baldinė, langų, durų furnitūra -> Atraminės detalės

ir tada issifiltruoti galima kaireje puseje pagal matmenis...
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2012 06 11, 19:57)
pas mane 85 aukščio, 120 pločio, be rankenėlių. Atsidaro labai lengvai ir patogiai  smile.gif


cia virsutines spinteles pakeliamom i virsu durelem??? Man aiskino jau ne vienoj firmoj, kad 71 maximum. Nu blin sunervino. As noriu iki lubu, tai 90cm gaunasi.
Ir kaip pakeliamos be rankeneliu naudojasi, ar neapsiteplioja? Juk vistiek uz krastelio reikiapatraukti. Kokia ploskte pas jus?
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 06 12, 10:39)
cia virsutines spinteles pakeliamom i virsu durelem??? Man aiskino jau ne vienoj firmoj, kad 71 maximum. Nu blin sunervino. As noriu iki lubu, tai 90cm gaunasi.
Ir kaip pakeliamos be rankeneliu naudojasi, ar neapsiteplioja? Juk vistiek uz krastelio reikiapatraukti. Kokia ploskte pas jus?


Tada belieka atsiversti furnituros aprasyma ir ziureti, koki svori kelia.
Tokiu atveju, teks ieskoti plonesnes tokios pacios plokstes.
Bet, velgi, reikia ziureti, koks minimalus storis turi buti itvirtinimui furnituros.

Arba siauresnes dureles...

Arba daryti su stiklu (paprastu arba organiniu) (maziau medienos) - jis lengvesnis...

Pas kazkuri furnituru prekiautoja (tik neprisimenu, ar prie visu furnituru) buna toks grafikas net spinteliu max. aukscio-plocio santykis ir tinkamumas konkreciai furniturai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 12 birželio 2012 - 11:21
QUOTE(millena @ 2012 06 12, 11:39)
cia virsutines spinteles pakeliamom i virsu durelem??? Man aiskino jau ne vienoj firmoj, kad 71 maximum. Nu blin sunervino. As noriu iki lubu, tai 90cm gaunasi.
Iki lubų negalima, nes turi likti tarpas nuvažiuoti durelėms ax.gif

Su BLUM'u galimi išmatavimai:

■For cabinet widths from 450 to 1800 mm
■ For cabinet heights from 480 to 1040 mm
Atsakyti