Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(millena @ 2012 06 09, 08:49)
o garantija nesuteikiama ar ji tik teorine?  ax.gif


Nezinau kaip Lt, bet De garantija tik 2 metai.

QUOTE(fukse @ 2012 06 09, 13:28)
O tai kokios firmos pas jus tie pakėlimo mechanizmai?
Pas mus tai BLUM, jokių problemų kol kas, o naudojame jau penktus metus.
BLUM atstovas sakė, kad BLUM pakėlimo mechanizmai beveik niekad negenda, o tais išskirtiniais atvejais, jei atsitinka tokia problema, tai sakė, kad nemokamai pakeičia tą detalę, nes jie teigia, kad jų pakėlimo mechanizmai nepriekaištingai veiks 20 metų  ax.gif


Nemanau, kad kazkokie prastesni buvo, nes visi kiti blumai pas mus. O dabar jau ir paziureti ner ant ko doh.gif . Cia De labai saugo savo rinka, tad didelio pasirinkimo cia nera. Logiskai mastant dujos tai toks daiktas, kuris ras per kur nuteketi. Tad kad 20 metu istemps g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 09, 16:00)
O kokia pas jus karusele, kokia kaina? Kiek mazdaug isejo furniturai pinigu beginiam metrui? blush2.gif

Pas mus issisukanti karusele( buvau ikelus nuotraukas 2 ar 3 psl.su nuolaida mokejom 847 lt.Ji brangi, bet labai patogi, ne barskalas. Furnituros beginiu metru manau neskaiciuoja, reikia ziureti, kur tu ka desi, kiek bus stalciu, spinteliu ir t.t.Ta prasme, kur tu ir kiek sukisi tos furnituros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 10, 12:38)
Pas mus issisukanti karusele( buvau ikelus nuotraukas 2 ar 3 psl.su nuolaida mokejom 847 lt.Ji brangi, bet labai patogi, ne barskalas. Furnituros beginiu metru manau neskaiciuoja, reikia ziureti, kur tu ka desi, kiek bus stalciu, spinteliu ir t.t.Ta prasme, kur tu ir kiek sukisi tos furnituros  4u.gif


Nu jo. Aisku, kitos gal spinteles deda su durelem. Pas mane 11 stalciu gaunasi po 60 ir 90 cm., karusele, siuksledeze ir konteineriukas. Tai galvoju kaip cia apsiskaiciuot panasiai. Virsuj spinteliu nebus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 10, 11:41)
Nu jo. Aisku, kitos gal spinteles deda su durelem. Pas mane 11 stalciu gaunasi po 60 ir 90 cm., karusele, siuksledeze ir konteineriukas. Tai galvoju kaip cia apsiskaiciuot panasiai. Virsuj spinteliu nebus. g.gif

pas mane ner spinteliu su durelem, stalciu 9, po 80 ir 94 cm., karusele, isvaziuojamas konteineris siuksledezei, 2 kargo krepsiai, po orkaite isvaziuojamas konteineris, na ir virsus dar. Tai mes uz furnitura sumokejom su nuolaida beveik 3000 lt.Manau kad i tokia suma ir jus tikrai tilpsit, tik nuolaida reikia islauzti biggrin.gif ( furnitura vienam stalciui apie 100 lt.kainuoja )
Atsakyti
I tokias 1.20 m. spinteles pas mane yra ideti BLUM Aventos mechanizmai, laiko ir darinejasi gerai.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 06 10, 23:28)
I tokias 1.20 m. spinteles pas mane yra ideti BLUM Aventos mechanizmai, laiko ir darinejasi gerai.

Tokie patys pas mane i 90cm. sudeti smile.gif Ir kaip anksciau rasiau, kaina tikrai nera kosmine.
Atsakyti
Sveikos,

praradau viltį rasti atsakymą, tai sugalvojau kreiptis į šią temą, gal netyčia kuri žinosite...
Prieš 6 metus darėmės virtuvinį komplektą ir virtuvinio stalo kojos aukštis yra 80cm. Dabar prireikė dar vienos kojos. Skambinu per visas firmas prekiaujančias furnitūra Kaune. Kojų aukštis arba 710 arba 820. Kojų niekas nepjauna.
Nesuprantu iš kur meistras ištraukė tą 80 m. aukščio koją? g.gif
Ji pas mus apvali, chomo... eilinė koja.
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 11, 12:58)
Prieš 6 metus darėmės virtuvinį komplektą ir virtuvinio stalo kojos aukštis yra 80cm. Dabar prireikė dar vienos kojos.

yra reguliuojamu koju jei ka dar.... tu pasiziurek haefele.de nete.. gal rasi tokia pat... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 11, 13:04)
yra reguliuojamu koju jei ka dar.... tu pasiziurek haefele.de nete.. gal rasi tokia pat...  g.gif


butu kazkas panasaus i sita:
http://www.haefele.d...ionSource=Image

o kur kaune tokią gauti? g.gif
nors pas mus namuose tai tikrai nereguliuojama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 11, 13:12)
butu kazkas panasaus i sita:
http://www.haefele.d...ionSource=Image

o kur kaune tokią gauti? g.gif
nors pas mus namuose tai tikrai nereguliuojama g.gif

galima ir kaune..

Haefele prekiauja Furnitanas, agva, gal kokia dar brasa...

furnitane rodos dar ir is kitur panasiom kojom prekiauja..
pasiziurek dar ju kataloge nete.. va radau kojas nuo 504 psl
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 06 11, 13:21)
galima ir kaune..

Haefele prekiauja Furnitanas


bet pas juos irgi arba 710 arba 820 doh.gif o prisiskambinti- neprisiskambinu...
Na, dar pasiziuresiu kitose Jusu minetuose firmose
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 11, 13:28)
bet pas juos irgi arba 710 arba 820 doh.gif o prisiskambinti- neprisiskambinu...
Na, dar pasiziuresiu kitose Jusu minetuose firmose

visos firmos gali uzskayti.. padiktuokit haefele koduka ir viskas.. pasakykit kad is haefele.. kartais jie turi sandeli, nors neturi kataloge wink.gif
Atsakyti