Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 08, 08:19)
Pamatavau pas save, aukstis 80cm., ilgis 90 cm. Bet galima ir didesnes daryti.


Ačiū, ar patogu tokiom pakelemom durelėm naudotis, nesunkus atidarymas uždarymas? O daiktus išimti iš viršutinių lentynų netrukdo durelės?

Vyras skeptiškai nusiteikęs tokio pakėlimo atžvilgiu. Jaučiu reikia važiuoti į kokį salona gyvai apsižiūrėti smile.gif Gal žinote Vilniuje kur galima apžiūrėti įvairių virtuvės baldų variantų?
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 08, 12:06)
Ačiū, ar patogu tokiom pakelemom durelėm naudotis, nesunkus atidarymas uždarymas? O daiktus išimti iš viršutinių lentynų netrukdo durelės?

Vyras skeptiškai nusiteikęs tokio pakėlimo atžvilgiu. Jaučiu reikia važiuoti į kokį salona gyvai apsižiūrėti smile.gif Gal žinote Vilniuje kur galima apžiūrėti įvairių virtuvės baldų variantų?


Uzdarymas ir atidarymas tikrai nesunkus, daiktu isimti taip pat netrukdo. Bent man tai patogu labai smile.gif bet cia labai individualiai manau.. Mes kai svarstem kokia virtuve gaminti isvazinejom nemazai salonu, tai daugiausia ivairiu mechanizmu pvz. radome sba. Cia kaune, bet manau, kad sis salonas ir vilniuje yra 4u.gif nors ten nesigaminome, bet apziureti skirtingus dureliu bei stalciu mechanizmus tikrai galima.
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 08, 12:06)
Ačiū, ar patogu tokiom pakelemom durelėm naudotis, nesunkus atidarymas uždarymas? O daiktus išimti iš viršutinių lentynų netrukdo durelės?

Vyras skeptiškai nusiteikęs tokio pakėlimo atžvilgiu. Jaučiu reikia važiuoti į kokį salona gyvai apsižiūrėti smile.gif Gal žinote Vilniuje kur galima apžiūrėti įvairių virtuvės baldų variantų?

labai patogu, nepalyginsi, kai atsidaro i sona.Uzdaryti atidaryti, vienas juokas.Pas mus be rankeleneliu, tai is apacios tik pastumi ir atsivercia jos, uzdarant patrauki ir uzsidaro, pas mus su pritraukeju smile.gif Daiktams isimti visiskai netrugdo, gal tikrai nuvaziuokit i koki salona, paciupinek, atidarykit gyvai, ir bus aisku, vyras tikrai nuomone pakeis biggrin.gif
As tai i furnitana vaziavau, ten visus mechanizmus gali isbandyti, ir stalcius ir karuseles apziureti, atidaryti, uzdaryti,.ir rankeneles apciupineti, kurios patogesnes jums. As viska buvau isbandzius, todel dabar nekyla jokiu nepatogumu, viskas taip ,kaip ir norejau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 08, 07:19)
Pamatavau pas save, aukstis 80cm., ilgis 90 cm. Bet galima ir didesnes daryti.


Pas mus toks mechanizmas po nepilnu 7 metu naudojimo nusprogo. Nes ten suspaustom dujom veikia. Eina sikti kaip brangiai pakeitimas kainavo doh.gif . Neveltui mane buvo apie tai ispeje ir todel turim tik viena tokia spintele ir ji palyginus retai naudojama.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 08, 14:37)
Pas mus toks mechanizmas po nepilnu 7 metu naudojimo nusprogo. Nes ten suspaustom dujom veikia. Eina sikti kaip brangiai pakeitimas kainavo doh.gif . Neveltui mane buvo apie tai ispeje ir todel turim tik viena tokia spintele ir ji palyginus retai naudojama.

Kiek tas brangiai? Na jei po tiek metu sugestu, as labai ir nepykciau, nemanau, kad labai brangiai turetu nauja furnitura kainuoti, jei mes uz visu baldu furnitura sumokejom nepilnai 3 k.(o jos pas mus tikrai nemazai) Nezinau,kokiom ten dujom veikia, bliumai pas mane, kaip ir visos spinteles beje. Tai tada visos saibom turetu iseiti g.gif Nes atidarinejamos kasdien po n kartu.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 08, 14:56)
Kiek tas brangiai? Na jei po tiek metu sugestu, as labai ir nepykciau, nemanau, kad labai brangiai turetu nauja furnitura kainuoti, jei mes uz visu baldu furnitura sumokejom nepilnai 3 k.(o jos pas mus tikrai nemazai) Nezinau,kokiom ten dujom veikia, bliumai pas mane, kaip ir visos spinteles beje. Tai tada visos saibom turetu iseiti  g.gif Nes atidarinejamos kasdien po n kartu.


Vienas tas "vyris" 130 euru. O buvo du plius meistro darbas doh.gif . Nesigincysiu ar jie blumu ar ne, nes visa kita taip pat blumai. Bet situos specialiai uzsakinejo kazkur baldzius. Tai dar ir kazkiek savaiciu gyvenom su nusileidusiomis durelemis. Pas mus uz ju mikrobangine paslepta. Tai buna, kad i savaite ne karto nepanaudojam. Saziningi baldziai jau pries 9-10 metu mus ispejo, kad sitie vyriai greit "nusilpsta". Plius meistras mane, kad itakos padare ir dureliu svoris.
Atsakyti
Via kam idomu, geras video kaip organizuoti ir i ka atkreipti demesi darant virtuve.
Aisku kas angliskai supranta ax.gif

http://www.youtube.c...Q&feature=share

Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2012 06 04, 20:30)
As turejau tamsia akmens mases kriaukle, Tekos, ji pas mane buvo juoda su baltais taskiukais, nesiskundziu niekuo man labai patiko ir tiko dabar desiu tokia pacia tik balta, nes juoda tiesiog netiks  smile.gif  Kalkiu pasimatydavo aplink ciaupa siek tiek, bet as nusivalydavau, taip paciai kaip ir ciaupas apsitasko, man nebuvo nieko sudetinga. O vat draugai turejo Akvasanita  doh.gif  pas juos buvo sviesi, nepraejus gal net metams keite, nes ji sugeria viska, pili kava, burokeliu sultis ir t.t. ir ji po kiek laiko ima ir nutamseja, tiesiog geria i save viska, Jusu vietoje as nepagaileciau 200 Lt



Turejau seniau Franke, dabar turiu pigeni varianta, tai tikrai daugiau pinigu netaupyciau, kokybe tikrai stipriai nusileidzia.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 08, 14:37)
Pas mus toks mechanizmas po nepilnu 7 metu naudojimo nusprogo. Nes ten suspaustom dujom veikia. Eina sikti kaip brangiai pakeitimas kainavo doh.gif . Neveltui mane buvo apie tai ispeje ir todel turim tik viena tokia spintele ir ji palyginus retai naudojama.


o garantija nesuteikiama ar ji tik teorine? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 06 08, 16:35)
Vienas tas "vyris" 130 euru. O buvo du plius meistro darbas doh.gif . Nesigincysiu ar jie blumu ar ne, nes visa kita taip pat blumai. Bet situos specialiai uzsakinejo kazkur baldzius. Tai dar ir kazkiek savaiciu gyvenom su nusileidusiomis durelemis. Pas mus uz ju mikrobangine paslepta. Tai buna, kad i savaite ne karto nepanaudojam. Saziningi baldziai jau pries 9-10 metu mus ispejo, kad sitie vyriai greit "nusilpsta". Plius meistras mane, kad itakos padare ir dureliu svoris.

nu ir kainytes blink.gif Nezinau, kas ten pas jus sudeta buvo, bet kaina tai kosmine doh.gif Specialiai issitraukiau saskaita faktura, perziurejau visas kainas ir kiek suprantum, butent sitie mechanizmai, 2 vienetai +6 svertai kainavo viso 167 lt.( nes kitkas viskas daug pigiau, brangiausia karusele,istraukiama,stalciai ir kargo krepsiai150mm spind.,chromas, su pilno istraukimo Blum begeliais, soft-stop.) Tai jei ir "nusilptu" tas mechanizmas po tiek metu, as tikrai nesupykciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kesiute @ 2012 06 08, 13:06)
Ačiū, ar patogu tokiom pakelemom durelėm naudotis, nesunkus atidarymas uždarymas? O daiktus išimti iš viršutinių lentynų netrukdo durelės?

Vyras skeptiškai nusiteikęs tokio pakėlimo atžvilgiu. Jaučiu reikia važiuoti į kokį salona gyvai apsižiūrėti smile.gif Gal žinote Vilniuje kur galima apžiūrėti įvairių virtuvės baldų variantų?
Labai patogu naudotis, niekad nekeisčiau į varstomas dureles schmoll.gif
Pas mus 900 pločio x720 aukščio.
Galimi išmatavimai:

■For cabinet widths from 450 to 1800 mm
■ For cabinet heights from 480 to 1040 mm

QUOTE(jblmami @ 2012 06 08, 15:37)
Pas mus toks mechanizmas po nepilnu 7 metu naudojimo nusprogo. Nes ten suspaustom dujom veikia. Eina sikti kaip brangiai pakeitimas kainavo doh.gif . Neveltui mane buvo apie tai ispeje ir todel turim tik viena tokia spintele ir ji palyginus retai naudojama.
O tai kokios firmos pas jus tie pakėlimo mechanizmai?
Pas mus tai BLUM, jokių problemų kol kas, o naudojame jau penktus metus.
BLUM atstovas sakė, kad BLUM pakėlimo mechanizmai beveik niekad negenda, o tais išskirtiniais atvejais, jei atsitinka tokia problema, tai sakė, kad nemokamai pakeičia tą detalę, nes jie teigia, kad jų pakėlimo mechanizmai nepriekaištingai veiks 20 metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 09, 13:10)
nu ir kainytes  blink.gif Nezinau, kas ten pas jus sudeta buvo, bet kaina tai kosmine  doh.gif Specialiai issitraukiau saskaita faktura, perziurejau visas kainas ir kiek suprantum, butent sitie mechanizmai, 2 vienetai +6 svertai kainavo viso 167 lt.( nes kitkas viskas daug pigiau, brangiausia karusele,istraukiama,stalciai ir kargo krepsiai150mm spind.,chromas, su pilno istraukimo Blum begeliais, soft-stop.) Tai jei ir "nusilptu" tas mechanizmas po tiek metu, as tikrai nesupykciau  4u.gif


O kokia pas jus karusele, kokia kaina? Kiek mazdaug isejo furniturai pinigu beginiam metrui? blush2.gif
Atsakyti